Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μεχρι στιγμης μια χαρα ειναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Ακόμα καλύτερα και στην Τρίτη. Ξέρεις ακόμα καλύτερα τι γίνεται και έχεις μία μεγαλύτερη ελευθερία με τους καθηγητές όπως και αυτοί μαζί σου...


Και εισαι ο αρχοντας της αυλης συμπληρωνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τελείωσε η πέμπτη μέρα..Μεγάλη αλλαγή πάντως..Και βαριέμαι που κάθε ώρα έχει διάλειμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τι λες! Το καλύτερο είναι που έχει το 5λεπτο διάλειμμα, να ξεσκάς και λίγο. Αν σου έρχονταν απανωτά θα άλλαζες γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία αρχίσαμε τη χρονιά, οι καθηγητές καλοί (εκτός από την καθηγήτρια των καλλιτεχνικών).. Βέβαια είναι ένα πρόβλημα τα βιβλία κι όλα αυτά με την γρίπη.. αλλά 'ντάξει μ'αρέσει η 1η!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 136129

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι είναι πολύ ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vem123

Νεοφερμένος

Ο vem123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για να πω την αλήθεια δεν είναι τόσο βαρετά οσο στο δημοτικό γιατί εχει διαφορετικούς καθηγητές.Παρόλ΄αυτά σου βάζουν διαβασμα τουλαχιστον 4-5 ώρες (αν θες να πας διαβασμένος τέλεια) αλλά που να προλαβεις να τα κανεις με τα φροντιστήρια και ολ' αυτα?Κοντευει να γινει το κεφαλι μου καζανι απο την πρωτη εβδομαδα οποτε λεω :nono::nono::nono: δεν μ'αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια δεν είναι τόσο βαρετά οσο στο δημοτικό γιατί εχει διαφορετικούς καθηγητές.Παρόλ΄αυτά σου βάζουν διαβασμα τουλαχιστον 4-5 ώρες (αν θες να πας διαβασμένος τέλεια) αλλά που να προλαβεις να τα κανεις με τα φροντιστήρια και ολ' αυτα?Κοντευει να γινει το κεφαλι μου καζανι απο την πρωτη εβδομαδα οποτε λεω :nono::nono::nono: δεν μ'αρεσει

Αν από τώρα το κεφάλι σου γίνεται καζάνι τι να πεις στη Γ Λυκείου; Χαλαρά, είναι και πρώτες μέρες ακόμα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για να πω την αλήθεια δεν είναι τόσο βαρετά οσο στο δημοτικό γιατί εχει διαφορετικούς καθηγητές.Παρόλ΄αυτά σου βάζουν διαβασμα τουλαχιστον 4-5 ώρες (αν θες να πας διαβασμένος τέλεια) αλλά που να προλαβεις να τα κανεις με τα φροντιστήρια και ολ' αυτα?Κοντευει να γινει το κεφαλι μου καζανι απο την πρωτη εβδομαδα οποτε λεω :nono::nono::nono: δεν μ'αρεσει

4-5 ώρες διάβασμα και φροντιστήριο? Κατάλαβα...αν όντως το χρειάζεσαι, τότε καλή τύχη στο Λύκειο, πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε προφανώς εννοεί αγγλικά και λοιπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sycl

Νεοφερμένος

Ο sycl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως δεν ειναι και τοσο δυσκολη οσο λεγανε στην αρχη ειναι πολυ ωραια ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μια χαρά. Διάβασμα πέντε λεπτά τη μέρα (εκτός γαλλικών, που παίρνουν σχεδόν μία ώρα. μέχρι το λύκειο όμως, θα έχω τελειώσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sycl

Νεοφερμένος

Ο sycl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια 12

Νεοφερμένος

Η αναστασια 12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ναι περασε μια πολυ ωραια χρονια..κ γνωρισα καινουριους φιλους..
τα μαθηματα ..κ οι υποχρεωσεις ειναι φυσιολογικες..με εξαιρεση σε μενα τ μαθηματικα μονο κ μονο λογο καθηγητριας την οποια εχουμε κ φετος..απο τα 10αρια ..πηγα στο 16 μαθηματικα δε βαριεσαι ομως θα το βελτιωσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αν και έχει πολύ διάβασμα και κατάντησα μία μέρα να διαβάζω μέχρι 01:50 είναι πολύ ωραία....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrLyl

Νεοφερμένος

Η DrLyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
όχι και τόσο αν υπολογίσεις ότι είσαι το ''μικρό'' , δεν έχεις ιδέα τι πρόκειται να γίνει, πολλούς δεν τους γνωρίζεις γιατί είναι από άλλα δημοτικά κι ότι οι γονείς σου σε πρήζουν με την αγωνία τους και ότι με το παραμικρό αρχίζουν τον εξάψαλμο :help: :stop: προτιμω χίλιες φορές τη δευτέρα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ένα απόπ τα λίγα καλά που μου αρέσει γενικώς στο Γυμνάσιο είναι ότι τελευταίο μήνα έχουμε εξετάσεις..Πάντως αρχίζω να βαριέμαι το Γυμνάσιο άσχετα με το ότι στην αρχή μου άρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Λοιπόν, σήμερα δεύτερη μέρα στο σχολείο (μια μέρα μετά τον αγιασμό) και μου φάνηκε καλή. Όυτε χάλια - ούτε τέλεια. Καλή. Δεν κάναμε τίποτα από βιβλία, γνωρίσαμε τους καθηγητές, κλπ. Έιχαμε εκεί πέρα εν το μεταξύ τον καθηγητή μας στην Οικιακή Οικονομία και τα έλεγε τόσο ωραία, που σ'αυτό το μάθημα έδωσα την προσοχή μου περισσότερο... Ας δούμε και τις υπόλοιπες μέρες... (Αύριο δεν έχω σχολείο, γιουχοοουυυυυ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Και χαίρεσαι? Πότε θα τελειώσετε, Αύγουστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Και χαίρεσαι? Πότε θα τελειώσετε, Αύγουστο?

Δεν κατάλαβα τι εννοείς... :(

Πάντως, νομίζω πως δεν έχω δεί ΤΙΠΟΤΑ ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top