Twilight-Λυκόφως

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Θα κοιμηθώ στο πρώτο δεκάλεπτο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
κατεβαίνει ελπίζω να είναι καλό...:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
λογικα θα πρεπει να υπαρχει καποιο site που να λεει την υποθεση..
βασικα δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο δεν καταλαβαινω γιατι εχει γινει τετοιος ντορος με τη συγκεκριμενη ταινια:P
Θα σου εξηγήσω εγώ.


Γιατί ο πρωταγωνιστής είναι και πολύύύύύύύύ μωρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θα σου εξηγήσω εγώ.


Γιατί ο πρωταγωνιστής είναι και πολύύύύύύύύ μωρό. :P

Kαι εγώ τα ίδια έλεγα. Καταλαβαίνω.:D
Αλλά κάτι δεν μου πάει καλά με το προσωπό του..μάλλον ήθελε λίγο κούρεμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Kαι εγώ τα ίδια έλεγα. Καταλαβαίνω.:D
Αλλά κάτι δεν μου πάει καλά με το προσωπό του..μάλλον ήθελε λίγο κούρεμα.:P


Λίγο κούρεμα το χρειάζετε. :P
Δεν έχω πάει να δω την ταινία, ακόμα. Αλλά το τρέιλερ καλό ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θα σου εξηγήσω εγώ.


Γιατί ο πρωταγωνιστής είναι και πολύύύύύύύύ μωρό. :P
οτι πεις:fss:(:P)
παντως για να γινει τοσος ντορος γι αυτο το λογο και μονο δειχνει ποσο καλη ειναι η ταινια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
κατεβαίνει ελπίζω να είναι καλό...:fss:

εκτός ότι απαγορεύεται να αναφέρεσαι σε παράνομους τρόπους download ταινιών...πρέπει να ξέρεις ότι από τη στιγμή που δεν έχει βγει η ταινία σε dvd δεν πρόκειται να είναι σε καλή ποιότητα αυτό που κατεβάζεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κοιτα αυτη ειναι η αποψη σου...Η ταινια αυτη για εμενα ειναι πολυ καλη...Οχι για τον ηθοποιο αλλα για τον τροπο μας παρουσιαζει αυτον τον βρικολακα.Οχι σαν αυτους που εχουμε στο μυαλο μας αλλα εναν ευγενικο, και καλο ''νεο''.Επισης δεν υπαρχουν υπερβολες οπως νυχτεριδες, φερετρα και μεγαλοι κυνοδοντες..Μεχρι τωρα οι περισσοτεροι ειχαν συνδιασει τη διψα για αιμα που βλεπουμε στην ταινια με την εντονη σεξουαλικη επιθυμια..Αλλα στο λυκοφως δεν εχουμε ουτε πολυ βια, ουτε σεξ.Εμενα αυτο με αγγιζει και ειναι κατι το ασυνηθιστο στις σημερινες ταινιες.

Μα αυτα ειναι τα ολα ωραια στους βρυκολακες, αλλιως θα ειναι ταινια με πριγκηπες τι να πω. Αν δεις στο μεγαλυτερο και καλυτερο παιχνιδι με βρυκολακες, της White Wolf οι βρυκολακες δε μπορουν να ικανοποιηθουν απο το σεξ οσο μπορουν απο το αιμα. Το αιμα ειναι το κυριαρχο στοιχειο στη ζωη τους. Γι'αυτο ειναι βρυκολακες εξαλλου :P
Τεσπα την ταινια δεν την εχω δει αλλα θα τη δω μεσα στην εβδομαδα μαλλον. Υποψιαζομαι οτι θα ειναι βλακεια ομως...Το "Συνεντευξη με εναν βρυκολακα" ειναι απο τις πιο γαματες ταινιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
εκτός ότι απαγορεύεται να αναφέρεσαι σε παράνομους τρόπους download ταινιών...πρέπει να ξέρεις ότι από τη στιγμή που δεν έχει βγει η ταινία σε dvd δεν πρόκειται να είναι σε καλή ποιότητα αυτό που κατεβάζεις. :)
για ποιον λόγο δν θα εχει καλή ποιότητα.Ξερεις οι ταινίες που βγαίνουν τωρα στους ελληνικούς κινηματογράφους έχουν βγεία εδώ και πολυ καιρό στο εξωτερικό.οποτε γιατι να μην βρεις καλη ποιότητα?
τεσπα δν το ήξερα οτι δν επιτρεπεται να μιλά για τέτοια.σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
για ποιον λόγο δν θα εχει καλή ποιότητα.Ξερεις οι ταινίες που βγαίνουν τωρα στους ελληνικούς κινηματογράφους έχουν βγεία εδώ και πολυ καιρό στο εξωτερικό.οποτε γιατι να μην βρεις καλη ποιότητα?
τεσπα δν το ήξερα οτι δν επιτρεπεται να μιλά για τέτοια.σορρυ

Αν δεν έχει βγει σε DVD πως θα κάνουν DVDrip; :p Μόνο cams και screeners μπορούν να βγάλουν, τα screeners τρώγονται, αλλά τα cams είναι απαίσια, χαλάνε την ταινία στην κυριολεξία, χώρια που πολλές φορές κουνιέται η κάμερα. Εγώ ότι δεν δω στο cinema ενημερώνομαι για τις νέες κυκλοφορίες DVD από εδώ και μετά τα νοικιάζω (γκουχ γκουχ) ξέρετε από που (γκουχ γκουχ) :p

P.S Επίσης όλες οι ταινίες βγαίνουν παντού ταυτόχρονα με διαφορά 1-2 μέρες, πολλές φορές οι ταινίες παίζονται εδώ νωρίτερα από ότι στην Αμερική λόγω της διαφοράς της ώρας. Τώρα το ότι σπάνια (βλ. Harry Potter) μεταβαίνεται η κυκλοφορία λίγους μήνες μετά, γίνεται για οικονομικούς λόγους. Πόσοι θα πάνε τα παιδιά τους το καλοκαίρι cinema; Για να είναι σίγουροι τα βάζουν Σεπτέμβριο - Οκτώβριο που είναι η σχολική περίοδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η νεαρή Ιζαμπέλα ανακαλύπτει μια μυστηριώδη οικογένεια και ερωτεύεται ένα από τα μέλη της, τον Έντουαρντ. Μια συγκλονιστική αποκάλυψη όμως την περιμένει: ο Έντουαρντ και η οικογένειά του είναι βρικόλακες, οι οποίοι έχουν επιλέξει έναν διαφορετικό τρόπο ζωής. Παραμένουν αθάνατοι, αλλά δεν πίνουν ανθρώπινο αίμα λόγω του ηθικού τους κώδικα και μπορούν να κυκλοφορούν στον ήλιο. Η Ιζαμπέλα θα πρέπει να ρισκάρει τα πάντα για να είναι μαζί του, ενώ ο Έντουαρντ θα πρέπει να παλέψει με τη δίψα του για αίμα. Το φιλμ αυτό είναι μια ιστορία αγάπης, σαν το "Ρωμαίος & Ιουλιέτα" στην πιο τρομακτική του εκδοχή, ανάμεσα σε ανθρώπους και βρικόλακες.
ωραιο...:no1:
ελπιζω να εχει καλο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ειναι τελια θα παω να την δω....!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
διαβαζω εδω και ποσες ωρες το βιβλιο αντι να διαβαζω για το σχολειο και πονανε τα ματια
μου.ο εντ ειναι Γ-Κ-Ο-Μ-Ε-Ν-Ο-Σ,και απο εμφανιση και απο χαρακτηρα(εστω κι αν ειναι λιγο σπαστικος και μου θυμιζει παρα πολυ καποιον-αφου διαβαζω τι λεει και τον μουτζωνω:P:lol:),θελω κι εγω ενα εεεεεεεεεεεεεεντ!!!!!!!

(in love with edward :inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο bela lugosi θα γυρναει και θα καταριέται στο ταφο του , στο τελος δεν θα το αντεξει και θα βγει να στοιχιωσει ολα τα 14χρονα κοριτσακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
διαβαζω εδω και ποσες ωρες το βιβλιο αντι να διαβαζω για το σχολειο και πονανε τα ματια
μου.ο εντ ειναι Γ-Κ-Ο-Μ-Ε-Ν-Ο-Σ,και απο εμφανιση και απο χαρακτηρα(εστω κι αν ειναι λιγο σπαστικος και μου θυμιζει παρα πολυ καποιον-αφου διαβαζω τι λεει και τον μουτζωνω:P:lol:),θελω κι εγω ενα εεεεεεεεεεεεεεντ!!!!!!!

(in love with Edouard :inlove:)
αχχχ εγω τον εχω ερωτευτει!!!και η πλακα ειναι οτι αυτον που γουσταρω τον λενε παλι εντουαρτ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
edouard?απο πια χωρα εχεις γκομενο?μεχρι πού εφτασε η χαρη σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
edouard?απο πια χωρα εχεις γκομενο?μεχρι πού εφτασε η χαρη σου?:P
Μολδαβος!!!ενα σου λεω ψηλος, καστανοξανθος με γαλαζια ματακια!!αλλα ανοικει σε αλλη!Λεπτομεροιες...:P:lol:Εdward:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Χμμ για τα βιβλία δε θα πω τίποτα, γιατί δεν τα έχω διαβάσει. Ωστόσο η ταινία δε με ενθουσίασε, ήταν πολύ "λαβ στορυ", αφήστε που ως φαν της γκοθ κουλτουρας χαιρομουν να δω βρυκόλακες και ατμόσφαιρα, κι είδα τα βαμπιρ μεσα σε άσπρες φορμούλες να παίζουν μπεηζμπολ....ασχολίαστο.
Άφηστε που με το που έδειχνε η κάμερα τον Εντουαρτ αρχίζαν οι μισές κοπέλες στην αίθουσα τα αχ και βαχ και γινόταν το έλα να δεις στην αίθουσα ...οκ ωραίο το παιδί..αλλά έλεος.
Πάντως είχε πλάκα η ταινία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Καλά, πλάκα μου κάνετε;
Ήταν η πιο φοβερή ταινία που έχω δει ως τώρα.
Έχω μείνει, μόλις γύρισα απο το σινεμά και δεν μπορώ να τη βγάλω απο το μυαλό μου. Ο Έντουαρντ, δεν ήταν ένας οποιοσδήποτε "θεός". ΗΤΑΝ Η ΠΩΡΩΣΗ. Έκλαιγα, σας λέω. Σε μια σκηνή που έχει τρομερή αγωνία κόντευα να σκίσω την μπλούζα της κολλητής μου, ενώ κι οι 4 μοιραζόμασταν χαρτομάντιλα εκεί που τις έπινε το αίμα απο το χερι κι έδειχνε όλες τις σκηνές τους. Πρώτη φορά κλαίω τόσο σε ταινία :P
Θέλω να γίνω βρυκόλακας. :P
Κι όσο για το σεξ, τι λέτε ρε; Δεν μπορούσε να την φιλήσει καλά καλά, θα το κάνανε κι όλας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ενταξει καλη ηταν η ταινια.. οχι τελεια αλλα απο τις λιγες π βλεπονται..

αλλα ρε παιδια γιατι ολες μ οι φιλες ξετρελαθηκαν με τον ινδιανο?(jacob η οπως τον λεγαν)... απο τν edward μονο ο χαρακτηρας τς αρεσε.. προσωπικα αυτο π με γοητευσε σ αυτον ηταν αυτο π εκανε π πηδαγε απο τ ενα δεντρο στ αλλο.. εναν τετοιο θελω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top