House MD vs Grey's Anatomy

House MD vs Grey's Anatomy
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.



:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ηouse εννοειται, πολυ τυπας ο γιατρος!Νταξ και το grey's anatomy καλο αλλα το ζευγαρακι μου τη δινει λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
House!!!!!!!!!!!!ηταν η πρωτη μου αγαπη(μετα τα φιλαρακια που νομιζω οτι δεν πιανονται :D)οσον αφορα τις σειρες!!!!!!!!:jumpy:ειναι θεος ο ανθρωπος...κουκλοςςς....εστω κι α εχει αρχισει να με ξενερωνει λιγο τωρα με την νεα ομαδα...και ο foremann ειναι για μπατσες.

ναιιιιι συμφωνω:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
House φυσικα:D:D:heart:

και σε αυτο που λες για τα φιλαρακια:jumpy: πολυ απλα η αγαπημενη μου αμερικανικη σειρα...ακομα και τωρα μαζευομαστε οι φιλες μου κι εγω μια φορα τη βδομαδα κι βλεπουμε απο την αρχη ολα τα επεισοδια ενα ενα:lol::lol::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
House -4-ever...Καλούτσικο και το grey's όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Grey's Anatomy :P





















(House MD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
house εννοείται αλλά το grey's έχει το ενδιαφέρον του. είναι μια σειρά επεισοδίων κ αν χάσεις το ένα το χάνεις όλο ενώ house κάθε φορά έχει και διαφορετικό περιστατικό:no1:συμφωνείτε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivika

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
House φυσικα!:jumpy: το Grey's Anatomy δν μ'αρεσει καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το grey's anatomy!!!!!!!:jumpy::jumpy:Δεν ειναι τυχαιο που κανει μεγαλυτερες τηλεθεασεις απο το Ηouse!!!!!!!!!!!!!!!!!:xixi::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Το grey's anatomy!!!!!!!:jumpy::jumpy:Δεν ειναι τυχαιο που κανει μεγαλυτερες τηλεθεασεις απο το Ηouse!!!!!!!!!!!!!!!!!:xixi::lol:

Εξαρτάται πάντα από ποιά σκοπιά το βλέπεις. Αν θες κάτι κουτσομπολίστικο με ιατρική, δες Grey's. Αν θες κάτι πιό ''realistic'' δες House. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το grey's anatomy!!!!!!!:jumpy::jumpy:Δεν ειναι τυχαιο που κανει μεγαλυτερες τηλεθεασεις απο το Ηouse!!!!!!!!!!!!!!!!!:xixi::lol:

ποιος ηρθε???

@Shadowfax: πες τα ρε μεγαλεεεεεε!...:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εξαρτάται πάντα από ποιά σκοπιά το βλέπεις. Αν θες κάτι κουτσομπολίστικο με ιατρική, δες Grey's. Αν θες κάτι πιό ''realistic'' δες House. :bye:


:iagree:+1
House..:inlove: θεός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

konstantina1994

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Χαουζζζζζζζζζζζζζζζζ!!! φυσικα
Το anatomy μου θυμιζει εντονα την ενταντικη που εβλεπε η μαμα μου .
Ο Χαουζ ειναι κατι αλλο κατι καινουργιο στην τηλεοραση , εγω παντως γουσταρω να το βλεπω με μανια . Εχει αυτο το κατι !!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ασ' τον κατω μωρη λυσασμενη!!!!!:P:P


πριτς που θα τον αφήσω...έτσι έτσι να ζηλεύεις...:P
Άντε που θα πεις ΕΣΥ εμένα λυσασμένη...πφφ..:P
εδώ να σε δώ House ή Anthony?? :D

το μεγάλο δίλλημα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
γτ μου την εκανες αυτη την ερωτηση???/ ε????? γτιιιιι???:'(:'(

τεσπ τεσπα.... ο Αnthony μενει και θα ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ σταθερη αξια....:p
αλλα και ο House δικος μου ειναι!!!:p
δεν θα αφησω αρσενικο για αρσενικο!!:p:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
γτ μου την εκανες αυτη την ερωτηση???/ ε????? γτιιιιι???:'(:'(

τεσπ τεσπα.... ο Αnthony μενει και θα ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ σταθερη αξια....:p
αλλα και ο House δικος μου ειναι!!!:p
δεν θα αφησω αρσενικο για αρσενικο!!:p:lol::lol::lol:


οπα ρε άγριο θηλυκό...:P κυκλοφορείς και σπέρνεις πανικό :P άσε κάτι και για εμάς τα καημένα σπουργιτάκια :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
τιποτα ρε!!!! ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....
αντε μπορει να σου δανεισω καμια φορα τν House, ετσι, επειδη ειμαι ΚΑΛΟΣ ανθρωπος.... και ΚΑΘΟΛΟΥ παρτακιας!:p:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
γτ μου την εκανες αυτη την ερωτηση???/ ε????? γτιιιιι???:'(:'(

τεσπ τεσπα.... ο Αnthony μενει και θα ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ σταθερη αξια....:p
αλλα και ο House δικος μου ειναι!!!:p
δεν θα αφησω αρσενικο για αρσενικο!!:p:lol::lol::lol:

Κοίτα, κοίτα.... ο ορισμός του εγωιστή και του υπέρμετρα φιλόδοξου.

[evil_shadowfax_mode] τους ρωτάς αν σε θέλουν?? [/evil_shadowfax_mode] :P:P

οπα ρε άγριο θηλυκό...:P κυκλοφορείς και σπέρνεις πανικό :P άσε κάτι και για εμάς τα καημένα σπουργιτάκια :'( :P


Να μην ακούω βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εξαρτάται πάντα από ποιά σκοπιά το βλέπεις. Αν θες κάτι κουτσομπολίστικο με ιατρική, δες Grey's. Αν θες κάτι πιό ''realistic'' δες House. :bye:

Πες τα:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
τιποτα ρε!!!! ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....
αντε μπορει να σου δανεισω καμια φορα τν House, ετσι, επειδη ειμαι ΚΑΛΟΣ ανθρωπος.... και ΚΑΘΟΛΟΥ παρτακιας!:p:lol::lol:


αυτό θα προσπαθήσω να κάνω πως δεν το άκουσα...:jumpy: γιατί θα αρχίζω να φωνάααζω :P Εγώ θα στον δίνω θες να πεις κάθε Κυριακή...που θα του δίνω ρεπό...:D






(θα μας πάνε στα οφφ?? :'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top