X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • JUKE BOX

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CROWNS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
κρίμα!!!εγώ ήθελα τα χαλιά!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ήθελα να ήταν πρώτος ο Νικόλας. Καλά να πάθουν τα ''κόκκινα χαλιά'' που βγήκαν τέταρτα!:D Πώς ήθελα να ήταν αποτελέσματα :
1 Νικόλας.
2 Λούκας.
3 Τριημιτόνιο.
4 Κόκκινα χαλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
γίνεσαι κακός......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήθελα να ήταν πρώτος ο Νικόλας. Καλά να πάθουν τα ''κόκκινα χαλιά'' που βγήκαν τέταρτα!:D

Συμφωνώ με τον Κώτσο απο δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ο λουκας ειναι θεος ομολογουμενως.αλλα τα κοκκινα χαλια ηταν ολα τα λεφτα............κριμα π βγηκαν τεταρτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να βγουν πρώτοι οι τριημιτόνιο!!!Εντάξει όμως,δεν πειράζει γιατί και ο Λούκας καλός είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ο λουκας ειναι θεος ομολογουμενως.αλλα τα κοκκινα χαλια ηταν ολα τα λεφτα............κριμα π βγηκαν τεταρτα

εγω παντως σκιαζομαι με τις γκριματσες που κανει ο κεντρικος τραγουδιστης...
ηθελα νικολααααααα :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loveforensics

Νεοφερμένος

Η loveforensics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα χαλια ειναι πολυ fake φαινεται στη φατσα τους μονο ο Φωτης ηταν προσγειωμενος αλλα τι να σου κανει ενας κιθαριστας μονος του??? εγω ηθελα να κερδισει ο Νικολας γιατι ειναι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ τετοια φωναρα σε αντρα δεν εχω ξανακουσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλα πιο εξω στις προβλεψεις μου δνε γινεται να πεσω!Οταν ακουσα οτι τα χαλαι ηταν 4α δεν το πιστευω παιδια!!κριμα, κριμα, κριμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Καλα πιο εξω στις προβλεψεις μου δνε γινεται να πεσω!Οταν ακουσα οτι τα χαλαι ηταν 4α δεν το πιστευω παιδια!!κριμα, κριμα, κριμα
+φωνώ εγώ ήελα να κερδίσουν κ αν δν κέρδιζαν δν περίμενα ν είναι τελευταίοι...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι θα βγει πρώτος ο Λούκας ή ο Νικόλας και μετά τα Κόκκινα Χαλιά και οι Τριημιτόνιο...
Σχεδόν μέσα! :D Και οι 4 αξίζουν και πιστεύω οτι δεν θα χαθούν :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ ήθελα Νικόλα ή Κόκκινα χαλιά!!!!!Γιατί???Οι άλλοι άξιζαν περισσότερο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Λουκας ftw. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Για μενα στην τελικη τετραδα θα επρεπε να ειναι και η Ιωαννα, αλλα επειτα ηθελα η τον Νικολα η τον Λουκα, αλλα ηξερα οτι θα ταν ο Λουκας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
+φωνώ εγώ ήελα να κερδίσουν κ αν δν κέρδιζαν δν περίμενα ν είναι τελευταίοι...!!
ναι ρε αστα απαρηγορητη ειμαι!Οπως και να εχει θα κανουν σιγουρα καριερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ναι ρε αστα απαρηγορητη ειμαι!Οπως και να εχει θα κανουν σιγουρα καριερα...:)
Ήδη κανόνισαν να εμφανίζονται μαζί με την Άννα Βίσση! :no1::jumpy:
-----------------------------------------
Ορίστε και το "επίμαχο" βίντεο:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pSOAJFrObJQ[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ήδη κανόνισαν να εμφανίζονται μαζί με την Άννα Βίσση! :no1::jumpy:
-----------------------------------------
Ορίστε και το "επίμαχο" βίντεο:
https://www.youtube.com/watch?v=pSOAJFrObJQ
καλα τωρα αυτο με την βισση δεν με ικανοποιησε:PΑλλα ονειρα ειχα για αυτους!!(να κερδισουν και να ερθει ο γιωργος(παπαδημητρακης)με το πατριοτ ,να με παρει και να παμε ταξιδακι.Στο δρομο να μου τραγουδαει και μου χαρισει το δισκογραφικο συμβολαιο και το αμαξι αμα θελει):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy_k

Νεοφερμένος

Η Σίσσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αχ κ εγω τα κοκκινα χαλια ηθελα νικητες!!ειναι απιστευτοι!!ειδικα ο γιωργακης δεν παιζεται!!γλυκας ειναι...ολοι εχουν φωναρες...παντως ο λουκας πιστευω οτι δεν αξιζε για πρωτος...εχει μια εξαιρετη λαικη φωνη αλλα δε μπορει να κανει διεθνη καριερα...οποτε πιστευω οτι αντικειμενικα σε θεμα φωνητικων δυνατοτητων θα πρεπε να κερδισει ο νικολας....εχει ασιλιπτη φωνη τ παιδι αυτο.....αν κ εγω ξαναλεο ειμαι κοκκινοχαλιοτισα!!!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

ΟΥΣΤ, η παλιολούγκρα, τόλμησε να τραγουδίσει και Μητροπάνο ο κεφτές.

Ο Νικόλας είχε ΠΟΛΥ, ΜΑ ΠΟΛΥ καλύτερη φωνή απ' αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top