Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ok, Θα τα έχω όλα υπ' όψιν μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
For that matter, όλα τα Θεωρήματα (όταν ακόμα έπαιρναν ονόματα) υιοθετούσαν τα ονόματα αυτών που τα απέδειξαν και όχι αυτών που παρατήρησαν τις εκάστοτε ισχύουσες σχέσεις.

Τις μετρικές τις παρατηρούσαν επί χρόνια χιλιάδες εργάτες και μηχανικοί στην πράξη, λογικό είναι. Στον τομέα των Μαθηματικών μας ενδιαφέρει η μαθηματική απόδειξη, πάντως και γι'αυτό συμβαίνει το παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
No shit Sherlock?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Συγγνώμη που θα φανώ άκυρη στο θέμα του Πυθαγορείου και των μαθηματικών, αλλά θέλω να πω πως τα πάω βαθμολογικά, αλλιώς θα σκάσω :P
Αν εξαιρέσουμε δυό μικροτεστάκια που έυχομαι να μην μετρήσουν στα μαθηματικά, Αρχαία(14) κι Ιλιάδα(16), όλα τ' άλλα όμορφααα :)
Πληροφορική 19
Οικ. Οικονομία 19
Ιστορία 19.5
Γλώσσα 18.5
Κείμενα 18
Αγγλικά 17 (λεξιλόγιο 16, γραμματική 18)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
α ναι ξέχασα, αγγλικά 19, 20 λεξιλόγιο και κείμενο, 18 γραμματική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
α ναι ξέχασα, αγγλικά 19, 20 λεξιλόγιο και κείμενο, 18 γραμματική ;)
Και την ιστορία ξέχασες :P
Κειμενα 18.5 μου είχες πει, αλλά τέσπα :D
Θυμάμαι το χαρακτηριστικο "σε πέρασα για μισό βαθμό"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheEarthWalkeR

Νεοφερμένος

Ο TheEarthWalkeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμεις γραξαμε σχεδον τα μισα απο τα μαθηματα ιστορια πηρα 12 θρησκευτικα 16 φυσικη 10 κοινινικη και....2:( χ8εσ γραψαμε αρχαια πηρα κανα 15 αυριο γραφουμε ελλενη το πιο ευκολο μαθημα και εκει θα παρω κανα 16 και τωρα μασ εμειναν τα αγγλικα καλλιτεχνικα:jumpy: μαθηματικα και αλλα πολλα ετσι οπως μς κοβω και επειδη ειμαι υπερβολικα καλος στα προφορικα:iagree::) ισα που βγαζω κανα 16.5 και μου φτανει βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κείμενο των Αγγλικών εννοεί και προφανώς το 19 είναι ο Μ.Ο. (20+18)/2.

(Για να μην βάλω το σωστό τύπο ο οποίος είναι Α_Μ[(x+y)/2+0,5] και με πείτε γραφικό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheEarthWalkeR

Νεοφερμένος

Ο TheEarthWalkeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
α και κειμενα 15
-----------------------------------------
λολ ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
α ναι ιστορία 18...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
α ναι ιστορία 18...
Εσύ τα + τα κάνεις βαθμούς;
Αν είναι έτσι Γλώσσα 19 και Ιστορία 20... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
όχι, πήγα και μου είπε πως κανονικά είναι 18 (έκανα ορθογραφικό, απλά επειδή χτυπούσε στο μάτι μου έβαλε 17+) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Pathetic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Χημεία 100 :D
Φυσική 99 (πήρα ο άχρηστος τον τυπο s=U0t-1/2at^2 και έβαλα πάλι αρνητική επιτάχυνση:p):P
Kείμενα 95:D
Θρησκευτικά 100
Πληροφορική 100
Αρχαία:
1ο τεστ: 55
2ο τεστ: 90
3ο τεστ: 74
Διαγώνισμα: 80
Να σημειώσω ότι πέρασα και αυτούς που πάνε φροντιστήριο:P

Α και στο φροντιστήριο στην άλγεβρα πήρα 97 γιατί σε μια άσκηση που έλεγε να βρούμε που συναληθεύουν οι ανισώσεις την μια την πήρα με λάθος φορά και βρήκα ένα διάστημα αλα νταλα κουτρουμαλα της παρασκευής το γάλα:P

(Το ξέρω είμαι Λύκειο αλλά έπρεπε να τα γράψω κάπου για να τα θυμάμαι :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
όχι, πήγα και μου είπε πως κανονικά είναι 18 (έκανα ορθογραφικό, απλά επειδή χτυπούσε στο μάτι μου έβαλε 17+) ;)


Ναι, αυτά θα γίνονται μέχρι να καταλάβει το εκπαιδευτικό σύστημα ότι η Ιστορία δεν είναι καν αντικείμενο της Φιλολογίας και ότι οι Φιλόλογοι είναι απολύτως αναρμόδιοι να το διδάσκουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χημεία 100 :D
Φυσική 99 (πήρα ο άχρηστος τον τυπο s=U0t-1/2at^2 και έβαλα πάλι αρνητική επιτάχυνση:p):P
Kείμενα 95:D
Θρησκευτικά 100
Πληροφορική 100
Αρχαία:
1ο τεστ: 55
2ο τεστ: 90
3ο τεστ: 74
Διαγώνισμα: 80
Να σημειώσω ότι πέρασα και αυτούς που πάνε φροντιστήριο:P

Α και στο φροντιστήριο στην άλγεβρα πήρα 97 γιατί σε μια άσκηση που έλεγε να βρούμε που συναληθεύουν οι ανισώσεις την μια την πήρα με λάθος φορά και βρήκα ένα διάστημα αλα νταλα κουτρουμαλα της παρασκευής το γάλα:P

(Το ξέρω είμαι Λύκειο αλλά έπρεπε να τα γράψω κάπου για να τα θυμάμαι :p)
μπραβο καμαρι μου!!!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Ναι, αυτά θα γίνονται μέχρι να καταλάβει το εκπαιδευτικό σύστημα ότι η Ιστορία δεν είναι καν αντικείμενο της Φιλολογίας και ότι οι Φιλόλογοι είναι απολύτως αναρμόδιοι να το διδάσκουν...
Συμφωνώ μαζί σου....σήμερα στη μουσική μας είπε και λίγα απ'την Ιστορία,επειδή είχαν σχέση με το μάθημα....ειλικρινά,ήταν πολύ καλύτερα απ'την παράδοση που μας κάνει η φιλόλογος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
α, και οικιακή οικονομία 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου....σήμερα στη μουσική μας είπε και λίγα απ'την Ιστορία,επειδή είχαν σχέση με το μάθημα....ειλικρινά,ήταν πολύ καλύτερα απ'την παράδοση που μας κάνει η φιλόλογος!

Ιστορία συνήθως διδάσκουν οι ιστορικοί (απόφοιτοι ιστορικού-αρχαιολογικού) και όχι οι καθηγητές ελληνικής γλώσσας (απόφοιτοι ελληνικής φιλολογίας). Με την ίδια λογική οι απόφοιτοι αγγλικής, γερμανικής, γαλλικής, ισπανικής και ιταλικής φιλολογίας θα έπρεπε να θεωρούνται αρμόδιοι να διδάσκουν Ιστορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Σκαμπανεβάσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top