Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ενω λες να τον παιξεις εσυ τον εξυπνο του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ενω λες να τον παιξεις εσυ τον εξυπνο του χρονου...

Λυπάμαι αν το βλέπεις έτσι, όταν δεν με ξέρεις καθόλου. Πάντως, εγώ θα βάλω τα δυνατά μου και δεν θα κομπάσω σε περίπτωση που τα καταφέρω. Γιατί αλλιώς, θα κόμπαζα και για το αριστείο που πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και τώρα έχς τύψεις και άγχος για το αποτέλεσμα...

κατ αρχας και αλλοι εχουμε παρει αριστεια... κουλαρε λιγο ομως με τη σημαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
κατ αρχας και αλλοι εχουμε παρει αριστεια... κουλαρε λιγο ομως με τη σημαια...

Το ξέρω αυτό, δεν θέλει και την προσπάθεια του αιώνα για να πάρεις πάνω από 18.6/13 στην 1η γυμνασίου. (χωρίς παρεξήγηση!)

Αλλά δεν είπα πώς ο σημαιοφόρος είναι όνειρο ζωής για μένα! Αφού όμως φέτος έχω μια πιθανότητα, και θέλω κι ένα καλό C.V. για πανεπιστήμια του εξωτερικού, γιατί να μην ανεβάσω λίγο τον πήχη? Δεν είναι ο κύριος σκοπός μου, αλλά δεν έχω και πολλά άλλα να κάνω φέτος.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
CV?????? Τι ειναι αυτο?? πρεπει να λες τον ΜΟ... αλλα τι να τον κανεις για πανεπιστημια του εξωτερικου? ακομα β πας....

πληροφοριακα στη α ειχα βγαλει 19,2(απροσδωκητα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με συγχωρητε! τωρα τι κανετε? αγωνα ποιος εβγαλε περισσοτερο? δεν παμε καλα................................]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δν βλαπτει να κοιταμε και τα προηγουμενα μνματα καπου καπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
CV?????? Τι ειναι αυτο?? πρεπει να λες τον ΜΟ... αλλα τι να τον κανεις για πανεπιστημια του εξωτερικου? ακομα β πας....

πληροφοριακα στη α ειχα βγαλει 19,2(απροσδωκητα!:P)

Όχι, CV = Curriculum Vitae (στα λατινικά). Είναι κάτι σαν βιογραφικό που το παρουσιάζεις όταν θες να βρεις δουλειά ή να μπεις σε πανεπιστήμιο κτλ. (χωρίς να ισχύει σε όλες τις εργασίες και σε όλα τα πανεπιστήμια πάντα, δεν θες δα και CV για να γίνεις σκουπιδιάρης...)

Τέλος πάντων, ό,τι κι αν έχεις κάνει (καλό) κατά τα χρόνια της σχολικής σου εκπαίδευσης (από τον πιο μικρό διαγωνισμό ζωγραφιάς στην 1η δημοτικού που βγήκες τρίτος μέχρι τον πανελλήνιο διαγωνισμό "Αρχιμήδης" που βγήκες πρώτος) καταγράφεται εκεί. Μπορεί να υπερβάλλω λίγο, δεν νομίζω ότι μετράει τίποτα του δημοτικού, πάντως, ότι είσαι π.χ. σημαιοφόρος ή ότι διακρίθηκες σε έναν πανελλήνιο διαγωνισμό σίγουρα καταγράφεται. Εγώ λέω να ξεκινήσω από τώρα να μαζέυω σιγά-σιγά τις διάφορες αξιώσεις που μπορώ, μιας και τα γνωστά πανεπιστήμια της Αγγλίας ή της Αμερικής δέχονται σχεδόν μόνο τους καλύτερους....

Δεν θα πορωθώ κιόλας είπαμε, πρέπει να θυμάμαι πού και πού ότι είμαι ακόμα έφηβος κι ότι η ζωή του εβήβου είναι από τις πιο ξέφρενες περιόδους...(αληθέυει καν αυτό? Εγώ ούτε βγαίνω, ούτε πίνω, ούτε πάω σε πάρτι, χορό κλπ., ούτε κοιτάζω τα κορίτσια, ούτε κλαίω μόνος στο δωμάτιό μου θέλοντας να αυτοκτονήσω, ούτε με νοιάζει το τι μάρκα παπούτσι και ρούχο φοράω, ούτε αν είμαι trendy ή emo...θα πρέπει να μοιάζω με ούφο :P)

Α ναι, κι εγώ πληροφοριακά έβγαλα στην α' 19.1! Πόσοι συμμαθητές με είπαν φυτούκλα δεν μετριούνται πια...αν και δεν διάβαζα τρομερά πολύ. Εξ' άλλου, οι μισοί εδώ μέσα τα κατάφεραν καλύτερα απο μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eγώ στην Α' έβγαλα 19,7 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπραβο καλος τζιμμακος!!!:P παντως ξαροπ μν ανησυχεις ... μπορει να μν βρισκεις καποιον που να ταιριαζεις! δν θα αλλαξεις για να εισαι αποδεκτος!!!!(μυριζω οφ τοπικ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι, CV = Curriculum Vitae (στα λατινικά). Είναι κάτι σαν βιογραφικό που το παρουσιάζεις όταν θες να βρεις δουλειά ή να μπεις σε πανεπιστήμιο κτλ. (χωρίς να ισχύει σε όλες τις εργασίες και σε όλα τα πανεπιστήμια πάντα, δεν θες δα και CV για να γίνεις σκουπιδιάρης...)

Τέλος πάντων, ό,τι κι αν έχεις κάνει (καλό) κατά τα χρόνια της σχολικής σου εκπαίδευσης (από τον πιο μικρό διαγωνισμό ζωγραφιάς στην 1η δημοτικού που βγήκες τρίτος μέχρι τον πανελλήνιο διαγωνισμό "Αρχιμήδης" που βγήκες πρώτος) καταγράφεται εκεί. Μπορεί να υπερβάλλω λίγο, δεν νομίζω ότι μετράει τίποτα του δημοτικού, πάντως, ότι είσαι π.χ. σημαιοφόρος ή ότι διακρίθηκες σε έναν πανελλήνιο διαγωνισμό σίγουρα καταγράφεται. Εγώ λέω να ξεκινήσω από τώρα να μαζέυω σιγά-σιγά τις διάφορες αξιώσεις που μπορώ, μιας και τα γνωστά πανεπιστήμια της Αγγλίας ή της Αμερικής δέχονται σχεδόν μόνο τους καλύτερους....

Κοίτα, νομίζω πως λίγο ενδιαφέρει τον εργοδότη το αν ήσουν σημαιοφόρος ή αριστούχος... Δε το λέω για να σε μειώσω (κι εγώ αριστούχος είμαι και σημαιοφόρος υπήρξα στη Γ' Γυμνασίου) αλλά αυτό που κοιτάνε είναι τί πτυχία έχεις και τί εργασιακή εμπειρία. Ξέρω, ούτε και σε μένα μ' αρέσει...

Δεν θα πορωθώ κιόλας είπαμε, πρέπει να θυμάμαι πού και πού ότι είμαι ακόμα έφηβος κι ότι η ζωή του εβήβου είναι από τις πιο ξέφρενες περιόδους...(αληθέυει καν αυτό? Εγώ ούτε βγαίνω, ούτε πίνω, ούτε πάω σε πάρτι, χορό κλπ., ούτε κοιτάζω τα κορίτσια, ούτε κλαίω μόνος στο δωμάτιό μου θέλοντας να αυτοκτονήσω, ούτε με νοιάζει το τι μάρκα παπούτσι και ρούχο φοράω, ούτε αν είμαι trendy ή emo...θα πρέπει να μοιάζω με ούφο :P)

Τότε μοιάζουμε και οι δύο με ούφα:D Party? Τη στιγμή που μιλάμε κάνει η τάξη μου πάρτυ για την εκδρομή... Μεθύστακες...:P

Α ναι, κι εγώ πληροφοριακά έβγαλα στην α' 19.1! Πόσοι συμμαθητές με είπαν φυτούκλα δεν μετριούνται πια...αν και δεν διάβαζα τρομερά πολύ. Εξ' άλλου, οι μισοί εδώ μέσα τα κατάφεραν καλύτερα απο μένα.

Σημασία έχει το πόσο καταλαβαίνεις το μάθημα, από κει και πέρα, ο βαθμός είναι δευτερεύων. Φυτούκλα; Καλύτερα φυτό παρά ζώο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ένα test Ιστορία 11:'(, Ιλιάδα 18(περίμενα να τα πάω καλύτερα..) :), άλλο test Ιστορία 19:P και Κείμενα 19,5:D... Από ότι φαίνεται, αύριο Μαθηματικά... Κανά 18άρι...:no1:
-----------------------------------------
Eγώ στην Α' έβγαλα 19,7 :p
Και εγώ ρε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Εγώ σε όσα τεστ έχουμε εξεταστεί, έχω γράψει 20!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliana

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χάλιαααααααααααα...:'(Σ' ένα απροειδοποίητο διαγώνισμα στη Χημεία πήρα 15...γράψαμε κι ένα επαναληπτικό στη Βιολογία στο οποίο πήγα επίσης χάλια...ευτυχώς γράψαμε κ 2 Μαθηματικά που πήρα 20...​
-----------------------------------------
α ξέχασα...και ένα ιστορίας στο οποίο πήρα 20!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Χάλιαααααααααααα...:'(Σ' ένα απροειδοποίητο διαγώνισμα στη Χημεία πήρα 15...​


δν σχολιαζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμείς έχουμε γράψει μόνο μαθηματικά και πήρα 20....!:D/.......lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
....εμεις παλι τιποταααα!!!!:p:p:yeah::yeah::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Α! Ξέχασα να πω πως την Τρίτη γράφουμε Θρησκευτικά... έχουμε και μια καθηγήτρια που δεν κάνει μάθημα απλά μπαίνει μέσα στην τάξη και μιλάει για μόδα και τέτοια.....lol:mad:.........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenitsa

Νεοφερμένος

Η ελενα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω εγραψα ιλιαδα 19!οικιακη οικονομια 15:(
αυριο γραφω ιστορια!και την παρασκευη κειμενα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
16 Τεχνολογια (ναι,Τεχνολογια)!19 Γαλλικα,17 Κειμενα,14 Ν.Γλωσσα!!!
Αυριο παιρνουμε ιστορια (κανα 19).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top