Σε ποια πόλη πιστεύετε ότι βρίσκεται το καλύτερο Τμήμα Ιατρικής;

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εχω ακουσει (διαβασει σε φορουμς μαλλον) οτι πτωμα εχουν μονο η Αθηνα, η Θεσ/νικη και τα Γιαννενα. Και επισης εχω διαβασει απο φοιτητες στην Ιατρικη Πατρας οτι δεν εχουν πτωμα αλλα προπλασματα (η καπως ετσι λεγονται τελος παντων, δε θυμαμαι). Οποτε λογικα ουτε στη Λαρισα εχουν πτωμα...
σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Την παράνοια της ιατρικής σχολής την καταλαβαίνεις αργότερα, πολύ αργότερα. Όταν είσαι φοιτητής δεν ιδρώνει το αυτί σου καθόλου, και σωστά, γιατί αλλιώς ποιος θα προχωρούσε;
Στα 18 δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Και σε πτώματα παρευρίσκεσαι, και βατράχια σκοτώνεις με ψαλίδι, αποκόπτοντας το πάνω μέρος του κεφαλιού- εγώ και η κοπέλα που ήμαστε μαζί στο εργαστήριο παρακαλέσαμε 2 άλλα παιδιά να μας το κάνουν αυτό, δεν αντέχαμε - και σκελετό έχεις στο σπίτι και όλα καλά.
Τα χειρότερα μαθήματα, πριν από τα αμιγώς ιατρικα: Ανατομία, κυρίως 2 και 3, (δεν ξέρω πώς τα λένε τώρα), Παθάν (παθολογική ανατομική 2, μόνο με θέματα, όχι με διάβασμα), Ιστολογία, λίγο οι βιοχημείες. Μπροστά σε αυτά, τα υπόλοιπα είναι περίπατος.
Αυτά καλό είναι να μην τα αφήσεις για το τέλος, που θα έχεις τους τόμους των μαθημάτων ειδικότητας.
Εγώ τα είχα αφήσει (αλλά ήμουν οδοντιατρική).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα η Ιατρικη μου αρεσει για την Ανατομια και για τα κλινικα μαθηματα παντως. Βατραχια θα σκοτωνουμε και στο Βιολογικο απ' οτι μαθαινω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
πτωμα εχει η αθηνα :) για θεσσαλονικη δεν ειμαι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας παιδιά!:)
μου φαινεται παραξενο παντως να μην υπαρχει σε ολες τις σχολες πτωμα...καλυτερα πιστευω θα διδαχθεις απο κατι αληθινο,οσο μακαβριο και να ειναι.εχω ακουσει οτι ορισμενοι καθηγητες δωριζουν κ το σωμα τους στις σχολες αφου πεθανουν...
οσο για το σκελετο δν ξερω...ειχε εναν πλαστικο η ξαδερφη μου οταν σπουδαζε αλλα νομιζα οτι τον ειχε για διακοσμηση:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
πτωμα εχει η αθηνα :) για θεσσαλονικη δεν ειμαι σιγουρος

και η θεσσαλονικη εχει μη λες οτι σου κατεβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
πτωμα εχει η αθηνα :) για θεσσαλονικη δεν ειμαι σιγουρος

Aν δεν είσαι σίγουρος, τι μπαίνεις στον κόπο και απαντάς;
Αυτό το πράγμα να μιλάνε όλοι για πράγματα τα οποία αγνοούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Φιλε φοιτητη στα γιαννενα κατ αρχας θελω να σου ευχηθώ καλη επιτυχια στις σπουδες σου, θα σε παρακαλουσα μιας και βρισκεσαι στην συγκεκριμενη σχολη να με βοηθησεις στο εξης:
δινω το ΔΕκέμβρη κατατακτηριες για το τμημα σας και ψαχνω παλαια θεματα κατατακτηριων για να μπω στο πνευμα, φανταζομαι και τα θεματα των δικων σας εξετασεων κατα τη διαρκεια 6μηνου θα ειναι εξισου χρησιμα
τα μαθηματα στα οποια θα εξεταστω ειναι Ιατρικη φυσικη (βιβλιο Ψαρακου) βιοηλεκτρισμος ,οπτικη , μηχανικη βιβλια του δικου σας πανεπιστημιου, Χημεια βιβλιο Σεφεριαδη και εργαστηριακες ασκησεις χημειας και τελος Βιολογια κυτταρου βιβλιο Μαργαριτη
Ευχαριστω εκ των προτερων το email μου ειναι merllans@yahoo.gr
αν θες να με βοηθησεις θα μπορουσαμε να μιλησουμε και απο κοντα και να με βαλεις και στο πνευμα ευρυτερα των Ιωαννινων , εγω μενω Βεροια οπου και εργαζομαι τα τελευταια χρονια στο δημόσιο η σχολη σας ειναι ενας ευσεβης μου ποθος εδω και πολλα χρονια που οι συγκυριες δεν μου επετρεψαν να πραγματοποιησω κατι που επιθυμω πραγματικα πολυ αν και πλεον ειμαι λιγο μεγαλη για να ασχοληθω επαγγελματικα οπως εσυ... θα χαρω πολυ να μαθω νεα σου

Για το μόνο που μπορώ να σου απαντήσω είναι για τη χημεία όπου ο καθηγητής(Σεφεριάδης) έφυγε πριν 2-3 χρόνια οπότε τα θέματα ίσως να έχουν ψιλο-αλλάξει. Χρήσιμα sites ίσως σου φανούν τα anamorfosi.uoi.gr και ecourse.uoi.gr. Επίσης μπες greekmeds.gr στην ιατρική ιωαννίνων και ρώτα και εκεί, υπάρχουν άτομα από μεγαλύτερη έτη οπότε ίσως μπορούν να βοηθήσουν. Όταν ανέβω από βδομάδα Γιάννενα θα ρωτήσω για θέματα κλπ αν μπορώ να βρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Τα χειρότερα μαθήματα, πριν από τα αμιγώς ιατρικα: Ανατομία, κυρίως 2 και 3, (δεν ξέρω πώς τα λένε τώρα), Παθάν (παθολογική ανατομική 2, μόνο με θέματα, όχι με διάβασμα), Ιστολογία, λίγο οι βιοχημείες. Μπροστά σε αυτά, τα υπόλοιπα είναι περίπατος.

Αυτά τα μαθήματα ειναι το Α και το Ω της ιατρικης(καλα και η φυσιολογία). Χωρίς αυτά δεν έχεις δικαιωμα να λέγεσαι γιατρος, ουτε καν παθολογία να διαβασεις, διοτι θα παπαγαλιζεις χωρις να καταλαβαίνεις τπτ.
Αληθεια ποιος ανωμαλος χειρουργος θα παει να εγχειρησει χωρις να ξέρει τελεια ανατομία?
Οι παθολογοι θα μαθαινουν 5 ποιηματακια για κατι γνωστες ασθενειες χωρις στην πραγματικότητα να ξέρουν τι ακριβώς συμβαίνει στον οργανισμό κάθε φορα(δηλ θα επαναλαμβανουν οτι τους πουν οι αντιπροσωποι των εταιριων?)? Αυτο ειναι καθαρη παπαγαλια και ο γιατρος αυτος θα ειναι επικινδυνος, αν δεν εχει διαβασει λιγο Robbins.

Και srsly, ακομη και αν η Παθαν στην Αθηνα ειναι η χειροτερη στην Ελλαδα(μαρτυριες γνωστων οτι μπαινει ο καθηγητης και τους λεει τα θεματα στο μαθημα, επισης φετος τους εβαλε να επιλεξουν 2 απο τα 3, αν ειναι δυνατον!), εσυ (ο οποιοσδηποτε φοιτητης μαζι σου) δεν θελει για τον εαυτο του να ξερει αυτό το μάθημα τελεια?
Ασε τις εξετάσεις, ασε το βαθμο, αλλα αν δεν ξερεις το ιατρικοτερο μαθημα όλων(ναι, δεν ειναι καθόλου προ-ιατρικο), δεν νιωθεις καποια ανασφαλεια αργότερα? Αυτο δεν το διαβαζεις για να το περασεις, το διαβαζεις για να το ξέρεις. Οντως, ασε τις ιστολογιες και τις Βιοχημειες αν δεν αφορουν την ειδηκότητά σου, αλλα αυτο με τπτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δηλαδη αυτες οι σχολες που δεν εχουν πτωμα, για ποιους λογους το κανουν; Ηθικους ισως;

Αποκλείεται να μην έχουν όλες πτώμα... Τι σόι ιατρικές είναι τότε?

Δε γνωρίζω. Το πτώμα είναι βασικός εξοπλισμός για το μάθημα της Ανατομίας. Οι φοιτητές εξασκούνται και οι ίδιοι κάνοντας παρασκευές.
Σίγουρα δεν έχουν όλες οι σχολές; Μου φαίνεται απίθανο.

Σκελετό παίρνεις- από νεκροταφείο- πριν από τα εργαστήρια ανατομίας, στο 1ο έτος. Εμείς τουλάχιστον αυτό κάναμε. Δεν είναι υποχρεωτικό. Πήγαμε στην αυλή μιας συμφοιτήτριάς μου και τους βράσαμε. Αυτοσχεδιάσαμε γιατί δεν γνωρίζαμε άλλο τρόπο. Νομίζω, όμως, ότι υπάρχει τρόπος να τα καθαρίσεις ένα-ένα με οινόπνευμα. Σε εμάς έγιναν λίγο χάλια, πορώδη, λόγω βρασίματος.
Στο τέλος, -3 απολυμάναμε- βγήκε μια στο μπαλκόνι και ρωτούσε τι στο καλό φτιάχναμε, μας την είπε, αλλά δε δώσαμε σημασία, εμείς είχαμε τον καημό μας, αυτήν είχαμε όρεξη;
Εγώ τον είχα τόσα χρόνια στο κουτί, ούτε μία φορά δεν τον χρησιμοποίησα. Παρέα, εκεί στο διαμέρισμα. Τι κάνει ο έρμος ο φοιτητής για να επιβιώσει!
Η ανατομία, 1 και 2, είναι από τα χειρότερα μαθήματα της σχολής, είναι το μισό πτυχίο. Είναι παρανοϊκό το θέμα.
:P

Από νεκροταφείο? Συγγνώμη, τον ζητάς έτσι απλά?
Από αλλού δε μπορείς να προμηθευτείς έναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
απο κανα σουπερμαρκετ ισως.διπλα στα δρακουλινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
απο κανα σουπερμαρκετ ισως.διπλα στα δρακουλινια.




:bravo::whatever:
-------------------------------

Εννοούσα αν υπάρχει κάτι άλλο, σαν μέρος που να κρατάει τα πτώματα γι'αυτό το λόγο, πτώματα που δε θάβονται και μετά να προμηθεύει τις σχολές. Και όχι απαραίτητα από νεκροταφείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
:bravo::whatever:
-------------------------------

Εννοούσα αν υπάρχει κάτι άλλο, σαν μέρος που να κρατάει τα πτώματα γι'αυτό το λόγο, πτώματα που δε θάβονται και μετά να προμηθεύει τις σχολές. Και όχι απαραίτητα από νεκροταφείο.

δεν πρωτα αν η ερωτηση σου ειναι λογικη και μετα κρινε τις απαντησεις.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
δεν πρωτα αν η ερωτηση σου ειναι λογικη και μετα κρινε τις απαντησεις.:bye:


Δεν έχω ασχοληθει τόσο με τα του πανεπιστημίου, ούτε έχω πάρει ποτέ μου σκελετό από νεκροταφείο για να γνωρίζω. Οπότε πώς μπορώ να ξέρω το οτιδήποτε σχετικά με τη σχολή, αν δεν έχω αναμιχθεί καν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
τα προπλασματα υποτιθεται οτι τα εχουν γιατι κάποιες δομες στο ανθρωπινο σωμα αλλαζουν μετα το θανατο...το προπλασμα λενε πως ειναι οπως στον ζωντανο ανθρωπο...
και στην κρητη προπλασματα εχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΜΕΡΙΣΑ

Νεοφερμένος

Η ΑΜΕΡΙΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση ηδη η μια διευθυνση που μου εδωσες με βοηθησε περιμενω εναγωνιως νεα σου σε περιπτωση που μαθεις κατι επιπλεον, θελω να ρωτησω για τη βιολογια, διαβασες απο το ιδιο βιβλιο οταν εδωσες το μαθημα η απο καποιο αλλο πχ του alberts, διοτι το βρισκω πολυ κακογραμμενο και δυσνοητο και μια 2η ερωτ στο ιδιο μαθημα επειδη ειδα και στη διδασκαλια του το ιδιο πλανο για την υλη, ειναι δυνατον να αφηνει εξω απ την υλη τις πρωτεινες οι τις γενετικες ασθενειες ? μηπως εννοουνται στην υλη κατ αυτους διοτι σκεψου πως οι κατατακτηριες απευθυνονται και σε ατομα ασχετα απ τον ιατρικο κλαδο που μπορει να μην εχουν κανει ποτε τους βιολογια εγω ανηκω σε αυτην την κατηγορια και εχω χαθει λιγο δεν ξερω πως να αντιμετωπισω το βιβλιο τη να διαβασω και τι ν αφησω, please help :)
-----------------------------------------
Για το μόνο που μπορώ να σου απαντήσω είναι για τη χημεία όπου ο καθηγητής(Σεφεριάδης) έφυγε πριν 2-3 χρόνια οπότε τα θέματα ίσως να έχουν ψιλο-αλλάξει. Χρήσιμα sites ίσως σου φανούν τα anamorfosi.uoi.gr και ecourse.uoi.gr. Επίσης μπες greekmeds.gr στην ιατρική ιωαννίνων και ρώτα και εκεί, υπάρχουν άτομα από μεγαλύτερη έτη οπότε ίσως μπορούν να βοηθήσουν. Όταν ανέβω από βδομάδα Γιάννενα θα ρωτήσω για θέματα κλπ αν μπορώ να βρώ.

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση ηδη η μια διευθυνση που μου εδωσες με βοηθησε περιμενω εναγωνιως νεα σου σε περιπτωση που μαθεις κατι επιπλεον, θελω να ρωτησω για τη βιολογια, διαβασες απο το ιδιο βιβλιο οταν εδωσες το μαθημα η απο καποιο αλλο πχ του alberts, διοτι το βρισκω πολυ κακογραμμενο και δυσνοητο και μια 2η ερωτ στο ιδιο μαθημα επειδη ειδα και στη διδασκαλια του το ιδιο πλανο για την υλη, ειναι δυνατον να αφηνει εξω απ την υλη τις πρωτεινες οι τις γενετικες ασθενειες ? μηπως εννοουνται στην υλη κατ αυτους διοτι σκεψου πως οι κατατακτηριες απευθυνονται και σε ατομα ασχετα απ τον ιατρικο κλαδο που μπορει να μην εχουν κανει ποτε τους βιολογια εγω ανηκω σε αυτην την κατηγορια και εχω χαθει λιγο δεν ξερω πως να αντιμετωπισω το βιβλιο τη να διαβασω και τι ν αφησω, please help
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabecsdr

Νεοφερμένος

Ο wannabecsdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Περί πτωμάτων, σε ό,τι αναφορά τη θεσσαλική σχολή, δυστυχώς δεν διαθέτει πτώμα, όλα γίνονται με ομοιώματα, μ'εξαίρεση τα σπλάγχνα και άλλα όργανα τα οποία συντηρούνται σε φορμόλη, αν και κανονικά διαθετει κανονικό εργαστήριο for future purpose..μέχρι τότε βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
^ναι κ εγω το εμαθα τελικα απο μεγαλυτερους οτι δ θα εχουμε τη χαρα...βεβαια εμαθα επισης οτι σε περιπτωση που γινεται καποια ανατομια σε πτωμα στο νοσοκομειο μπορεις να παρακολουθησεις δειχνοντας το πασο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ολη η οικογενεια μου αποτελειται απο γιατρους...και εγω αυτο θελω (πολυ και παθιασμενα).
απ'οτι μου λενε ειναι δυσκολα μονο στις εξετασεις του πανεπ/μιου που γραφεις ενα καρο μαθηματα. αν το αγαπατε οπως εγω αξιζει!!!!! μην τρομαζετε απ'το διαβασμα....και μην πιστευετε οτι τρελενεσαι στο χρημα!!!! επισης αμα εχετε σκοπο να γινετε γιατροι που θα δουλευουν στο δημοσιο για 1400 ευρω δεν λεει!!!! κριμα τοσο διαβασμα και ορεξη!!!! εγω παντως αν καταφερω να περασω και βγαλω και τη σχολη (ειδικοτητες κ.τ.λ) θα ασχοληθω με το ελευθερο επαγγελμα (ιατρειο). αυτα κατα τη δικη μου αποψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top