Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οχι! Τα νευρα μου ειναι το ιδιο σμπαραλια με τοτε! :p Μη σου πω οτι απεκτησα και περισσοτερα...


Και εγώ από φέτος! :D yeahh :P

Kαλά πάμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κων/να

Νεοφερμένος

Η κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
16 ωρεσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ για το σχολείο κάνω 5 ώρες. 3 αρχαία κατ και 2 έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
2.30 ωρεσ φυσικη κατευθ
2.30 ωρεσ φυσικη γενικησ
1.30 ωρα χημεια κατευθ
2 ωρεσ μαθηματικα κατευθ
2 ωρεσ μαθηματικα γενικησ
1.30 ωρα εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το φροντιστηριο η γενικα τα μαθηματα ειναι τοσο απαραιτητα για την β??:'(:'( την εχουμε βαψει δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newage141141

Νεοφερμένος

Ο newage141141 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω εχω
2ωρες μαθηματικα προετ.γ λυκειου
2ωρες φυσικη προετ. γ λυκειου
2ωρες χημεια κατ.β λυκειου

χαλαρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_t

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είναι πάρα πολλές οι ώρες. Εγώ κάνω 7 ώρες:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ κάνω 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν γράφτηκα σε όλα τα μαθήματα Γενικής Παιδείας, μόνο σε δύο (Άλγεβρα και Φυσική Γενικής Παιδείας) και στα μαθήματα Κατεύθυνσης (Μαθηματικά και Φυσική), έχω γραφτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
12 ώρες τα σχολικά....Πάλι καλά που πήρα το Prof και ξεμπέρδεψα με τα αγγλικά γιατί δεν θα είχα καθόλου χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrto7

Νεοφερμένος

Η Myrto7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
2 ωρες μαθηματικα, 2 ωρες αλγεβρα, 2 ωρες φυσικη γεν, 2 ωρες φυσικη κατ και 2 ωρες εκθεση
παντως πιστευω πως αν αφιερωσουμε υπερβολικο χρονο φετος στο διαβασμα τοτε δεν θα εχουμε δυναμεις και υπομονη για του χρονου που τοτε πραγματικα χρειαζεται να διαβασεις............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros222

Νεοφερμένος

Ο spiros222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καμία:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Συνολικά : 1:30 Άλγεβρα, 1:30 Φυσική Γενικής Παιδείας, 3 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης και 3 ώρες Φυσική Κατεύθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κostas92

Νεοφερμένος

Ο Κostas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καμία:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
3 Ώρες μαθηματικά (ιδιαίτερα) και 1 ώρα Έκθεση (ιδιαίτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και εσυ???????? (μηπως πρεπει να κανω και εγω???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannito

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
2 ωρες μαθηματικα, 2 ωρες αλγεβρα, 2 ωρες φυσικη γεν, 2 ωρες φυσικη κατ και 2 ωρες εκθεση
παντως πιστευω πως αν αφιερωσουμε υπερβολικο χρονο φετος στο διαβασμα τοτε δεν θα εχουμε δυναμεις και υπομονη για του χρονου που τοτε πραγματικα χρειαζεται να διαβασεις............


και εγω τις ιδιες ωρες κανω σιγουρα φετος θελει λιγο πιο πολυ διαβασμα αλλα δεν πειραζει σε εναμισι χρονο θα ειμαστε στο πανεπιστημιο αυτο μετραει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Συνολικά: 3 ώρες Άλγεβρα, 1 ώρα γεωμετρία, 2 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης, 2 ώρες φυσική κατεύθυνσης, 1 ώρα φυσική γενικής, 1 ώρα έκθεση, 2 ώρες χημεία κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
3 έκθεση
4 χημεία (2 γενικής και 2 κατεύθυνσης)
4 φυσιή (2 φυσικής και 2 κατεύθυνσης)
7 μαθηματικά (3 κατεύθυνση, 2 άλγεβρα, 2 γεωμετρία)

Από Νοέμβριο ξεκινάμε ύλη γ' λυκείου σε φυσική και μαθηματικά και σταματάμε της β'...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girl131313

Νεοφερμένος

Η girl131313 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
5 ωρες ιταλικά σε φροντιστηριο,3 ώρες γερμανικά ιδιαιτερα,3 ώρες κατευθυνση και μιαμιση έκθεση (ιδιαιτερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top