Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Και ακτινογραφιες νομιζω θελει.... Αλλα σου κανουν εκει απο οτι εχω ακουσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Και ακτινογραφιες νομιζω θελει.... Αλλα σου κανουν εκει απο οτι εχω ακουσει...

και εγώ αυτό αναρωτιόμουνα...αν την ακτινογραφία πρέπει να την κάνουμε εκεί ή όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Οι Α/τείς φοιτητές υποχρεούνται σε ιατρική εξέταση, με προσκόμιση ακτινογραφίας θώρακα.

Προσκόμιση :Ρ Εμείς τη φέρνουμε. Όπως είπα και πριν όμως, και να μην πας σιγά μη σου πούνε τίποτα :Ρ

Χμ.. τώρα που το συζητάμε.. ξέρει κανείς αν έχει και εξετάσεις αίματος :| ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Οι Α/τείς φοιτητές υποχρεούνται σε ιατρική εξέταση, με προσκόμιση ακτινογραφίας θώρακα.

Προσκόμιση :Ρ Εμείς τη φέρνουμε. Όπως είπα και πριν όμως, και να μην πας σιγά μη σου πούνε τίποτα :Ρ

Χμ.. τώρα που το συζητάμε.. ξέρει κανείς αν έχει και εξετάσεις αίματος :| ?
δεν νομιζω ρε συ λιγο τραβηγμενο δεν ειναι??
εγω πιστευω πως θα κοιταξει λιγο....πολυ λιγο την ακτινογραφια και τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Αμα εχει εξετασεις αιματος πρεπει να σταματησω απο τωρα να πινω...Τοσο οινοπνευμα που εχει μαζευτει στο αιμα μου παιζει να μην εχει φυγει μεχρι τοτε... Αλλα ειναι και ευκαιρια να κοιταξω και το συκωτι μου :P:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Αμα εχει εξετασεις αιματος πρεπει να σταματησω απο τωρα να πινω...Τοσο οινοπνευμα που εχει μαζευτει στο αιμα μου παιζει να μην εχει φυγει μεχρι τοτε... Αλλα ειναι και ευκαιρια να κοιταξω και το συκωτι μου :P:lol::P
χαχαχαχαχαχα καλο..!!!:drink:

εσυ τι περασες στα γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδιά, ακούστε και έναν μεγαλύτερο :P

Πήγα χτες στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων με την αδερφή μου, που είναι πρωτοετής νηπιαγωγός. Το μόνο που θέλουν είναι μια ακτινογραφία θώρακος να τους προσκομίσετε, και μάλιστα ο τύπος στη γραμματεία μου είπε ότι δεν έχει σημασία αν θα είναι από δημόσιο νοσοκομείο ή ιδιώτη γιατρό (όταν γράφτηκα εγώ στο ΕΜΠ έπρεπε να είναι από δημόσιο νοσοκομείο...) και η υπόλοιπη "εξέταση" θα γίνει εκεί, στο ιατρείο της πανεπιστημιούπολης και πρόκειται για τυπική διαδικασία ("καλά είσαι παιδί μου;" - "καλά γιατρέ" - "άντε, πάρε το χαρτί. neeeext")

Όταν γραφόμουν στο ΕΜΠ και μας είχαν στείλει για "δερματολογικές εξετάσεις" στο Ανδρέας Συγγρός, κάναμε ουρές στις οποίες μας έδιναν έτοιμη τη βεβαίωση ότι μας εξέτασαν και είμαστε καλά, και μας έλεγαν να συμπληρώσουμε στο σπίτι το ονοματεπώνυμο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ευχαριστούμε γέροντα! :D

*btw, μιας και πήγες τώρα και ξέρεις, η 'εξέταση' γίνεται εκείνη τη στιγμή που πας για εγγραφή(σε στέλνουν κάπου)? Πάνω-κάτω πόσο χρόνο ξοδέψατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μπαααα δεν νομίζω να γίνεται εκείνη τη στιγμή... αλλά δεν μπορώ να στο πω και σίγουρα αυτό ;) Γενικά πάντως, ετοιμαστείτε, το campus των Ιωαννίνων έχει πολύ περπάτημα, και όλες οι γραμματείες στεγάζονται σε ένα κτίριο, ονόματι "μεταβατικό" που είναι δίπλα στις εστίες, κοντά στην είσοδο της πανεπιστημιούπολης. Το τέρμα των λεωφορείων είναι δίπλα στο κτίριο που στεγάζει το φοιτητικό εστιατόριο, γραφείο ταξιδίων του ΚΤΕΛ, ΑΤΜ, ΕΛΤΑ και... κομμωτήριο :) Οι σχολές είναι διάσπαρτες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
μαλιστα.... ευχαριστουμε για τη βοηθεια και τις πληροφοριες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Μπαααα δεν νομίζω να γίνεται εκείνη τη στιγμή... αλλά δεν μπορώ να στο πω και σίγουρα αυτό ;) Γενικά πάντως, ετοιμαστείτε, το campus των Ιωαννίνων έχει πολύ περπάτημα, και όλες οι γραμματείες στεγάζονται σε ένα κτίριο, ονόματι "μεταβατικό" που είναι δίπλα στις εστίες, κοντά στην είσοδο της πανεπιστημιούπολης. Το τέρμα των λεωφορείων είναι δίπλα στο κτίριο που στεγάζει το φοιτητικό εστιατόριο, γραφείο ταξιδίων του ΚΤΕΛ, ΑΤΜ, ΕΛΤΑ και... κομμωτήριο :) Οι σχολές είναι διάσπαρτες ;)

αα τα υπεραστικά κτελ (όπως αυτοί τα αποκαλούνε :P) εκεί είναι;και αυτό με τις γραμματείες πρέπει να έγινε τώρα ε;γιατί πριν λίγο καιρό που έβλεπα το χάρτη της σχολής μου, νομίζω είχε τη γραμματεία του μέσα στο ίδιο το κτίριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εχμ... υπεραστικά ΚΤΕΛ λέγονται παντού στην Ελλάδα... Απλά εκτός Αττικής και Θεσ/νίκης οι αστικές μετακινήσεις καλύπτονταί από τα αστικά ΚΤΕΛ. Μέσα στην πανεπιστημιούπολη υπάρχει ΓΡΑΦΕΙΟ του υπεραστικού ΚΤΕΛ από το οποίο μπορεί ο φοιτητής να αγοράσει εισιτήριο, όχι αφετηρίες λεωφορείων :)

Όσο για τις γραμματείες, ανάλογα με τη σχολή, πάντως νομίζω ότι όλες στεγάζονται σε αυτό το "μεταβατικό"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα καλο..!!!:drink:

εσυ τι περασες στα γιαννενα?

Περασα στο τμημα βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων.

Οντως ολες οι γραμματειες απο οτι μου εχουν πει φοιτητες εκει ειναι στο μεταβατικο κτηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς πέρασα Αθήνα. Τα Ιωάννινα είναι πολύ όμορφα. Την Αθήνα πάλι την ψιλοσιχαίνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εχμ... υπεραστικά ΚΤΕΛ λέγονται παντού στην Ελλάδα... Απλά εκτός Αττικής και Θεσ/νίκης οι αστικές μετακινήσεις καλύπτονταί από τα αστικά ΚΤΕΛ. Μέσα στην πανεπιστημιούπολη υπάρχει ΓΡΑΦΕΙΟ του υπεραστικού ΚΤΕΛ από το οποίο μπορεί ο φοιτητής να αγοράσει εισιτήριο, όχι αφετηρίες λεωφορείων :)

ε εντάξει ως Θεσσαλονικιά δεν τα έχω συνηθήσει αυτά και μου φαίνονται λίγο αστεία...:D όχι με τον κακό τρόπο βέβαια!αν ήταν τότε δε θα μ'άρεζαν τόσο πολύ τα Γιάννενα!:D

ξέρει κανείς τα υπεραστικά κτελ που είναι;και αν εχει πουθενά κανένα από αυτά τα μαγαζιά με τα πλυντήρια που βάζεις κέρματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ε εντάξει ως Θεσσαλονικιά δεν τα έχω συνηθήσει αυτά και μου φαίνονται λίγο αστεία...:D όχι με τον κακό τρόπο βέβαια!αν ήταν τότε δε θα μ'άρεζαν τόσο πολύ τα Γιάννενα!:D

ξέρει κανείς τα υπεραστικά κτελ που είναι;και αν εχει πουθενά κανένα από αυτά τα μαγαζιά με τα πλυντήρια που βάζεις κέρματα;


Ειναι 2 υπεραστικα κτελ...Ειναι το ενα πολυ κοντα στο παρκινγκ και το αλλο προς το μωλο...Το ενα ειναι για αθηνα και θεσαλονικη και το αλλο ειναι για αλλους προορισμους...Δε θυμαμαι ομως ποιο ειναι πιο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ειναι 2 υπεραστικα κτελ...Ειναι το ενα πολυ κοντα στο παρκινγκ και το αλλο προς το μωλο...Το ενα ειναι για αθηνα και θεσαλονικη και το αλλο ειναι για αλλους προορισμους...Δε θυμαμαι ομως ποιο ειναι πιο...:D

βασικά αυτό που λες κοντά στο πάρκιγκ πρέπει να είναι αυτό δίπλα στο σπίτι μου...είχα δει στο χάρτη μια οδό που τη γράφει "κτελ" και αναρωτιόμουνα αν πραγματικά έχει κτελ εκεί...και αν είναι και για Θεσσαλονίκη τότε μια χαρά..χιχι

thnx for the infoooo :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ε εντάξει ως Θεσσαλονικιά δεν τα έχω συνηθήσει αυτά και μου φαίνονται λίγο αστεία...:D όχι με τον κακό τρόπο βέβαια!αν ήταν τότε δε θα μ'άρεζαν τόσο πολύ τα Γιάννενα!:D

ξέρει κανείς τα υπεραστικά κτελ που είναι;και αν εχει πουθενά κανένα από αυτά τα μαγαζιά με τα πλυντήρια που βάζεις κέρματα;
ακουσα πως εχει 2 τετοια μαγαζια με πλυντηρια νομιζω πως το κοστος ειναι 3? η πλυση αν θυμαμαι καλα εχει ενα απεναντι απο το σπιτι μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το μεγάλο ΚΤΕΛ είναι στη οδό Ζωσιμάδων, που είναι η συνέχεια της Δαγκλή, που είναι η συνέχεια της Φρόντζου, που είναι η συνέχεια της Ελ. Βενιζέλου, που είναι κάθετη στην Αβέρωφ στο Δημαρχείο. Ουφ! (Στα Γιάννενα οι δρόμοι αλλάζουν ονόματα κάθε 100 μέτρα :P) Από εκεί φεύγουν λεωφορεία για Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα - Βόλο, Ηγουμενίτσα κλπ κλπ.

Έχει άλλο ένα κοντά στη λίμνη, στην οδό Μπιζανίου/21ης Φεβρουαρίου το οποίο λέγεται ΚΤΕΛ Πρεβέζης... φαντάζομαι τα λεωφορεία από εκεί θα πηγαίνουν Πρέβεζα και στα πέριξ :P

ΥΓ: Και στη Θεσσαλονίκη υπάρχει υπεραστικό ΚΤΕΛ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top