Εγγραφές πρωτοετών

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τα αντιγραφα απολυτηριου , βεβαιωσης προσβασης κλπ, χρειαζονται επικυρωση απο το ΚΕΠ ή απο το σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση...ενας φιλος μου ρωτησε στα κεπ ποια δικαιολογητικα χρειαζονται για την εγγραφη.Εκει του ειπαν οτι περα απο αυτα που ξερουμε οτι χρειαζονται (απολυτηριο κλπ) αν εχει σκοπο να κανει μετεγγραφη, χρειαζονται απο τωρα και τα αντιστοιχα δικαιολογητικα (πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης για να αποδειξει την πολυτεκνια).Ισχυει αυτο ? Χρειαζεται κατα την εγγραφη να κραταμε και αποδεικτικα πολυτεκνιας?Ρωταω επειδη προκειται να μετεγγραφω στην Αθηνα...Εγω παντως εχω ακουσει οτι τα δικαιολογητικα για μετεγγραφη κατατιθενται στο διαστημα 1-15 Νοεμβριου στο τμημα υποδοχης και οτι το τμημα προελευσης δεν ασχολειται με την μετεγγραφη περα απο το ενα αποδεικτικο εγγραφης που μας δινει και ειναι απαραιτητο για να γινει μετα η μετεγγραφη...Με δυο λογια, επειδη σας μπερδεψα, χρειαζεται οταν παω για την εγγραφη στη σχολη της επαρχιας να κραταω δικαιολογητικα για τη μετεγγραφη μου στην Αθηνα?ευχαριστωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση...ενας φιλος μου ρωτησε στα κεπ ποια δικαιολογητικα χρειαζονται για την εγγραφη.Εκει του ειπαν οτι περα απο αυτα που ξερουμε οτι χρειαζονται (απολυτηριο κλπ) αν εχει σκοπο να κανει μετεγγραφη, χρειαζονται απο τωρα και τα αντιστοιχα δικαιολογητικα (πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης για να αποδειξει την πολυτεκνια).Ισχυει αυτο ? Χρειαζεται κατα την εγγραφη να κραταμε και αποδεικτικα πολυτεκνιας?Ρωταω επειδη προκειται να μετεγγραφω στην Αθηνα...Εγω παντως εχω ακουσει οτι τα δικαιολογητικα για μετεγγραφη κατατιθενται στο διαστημα 1-15 Νοεμβριου στο τμημα υποδοχης και οτι το τμημα προελευσης δεν ασχολειται με την μετεγγραφη περα απο το ενα αποδεικτικο εγγραφης που μας δινει και ειναι απαραιτητο για να γινει μετα η μετεγγραφη...Με δυο λογια, επειδη σας μπερδεψα, χρειαζεται οταν παω για την εγγραφη στη σχολη της επαρχιας να κραταω δικαιολογητικα για τη μετεγγραφη μου στην Αθηνα?ευχαριστωωω

θα πας με οτι ειναι απαραιτητο για την ΕΓΓΡΑΦΗ σου στο τμημα
τα υπολοιπα για την μετεγγραφη θα τα καταθεσεις στη σχολη που θες να πας τον νοεμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτήσω ποιο ειναι αυτο το χαρτι που παιρνουμε απο τ σχολειο γιατι εχω τα εχω μαζέψει ολα τ δικαιολογητικα που χρειάζονται κ δεν λεει κατι για χαρτι απο το σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω προσωπικα αντιμετωπισα το εξης θεμα με τη βεβαιωση...πηγα στο ΚΕΠ δεν μου την επικυρωανε λεει γιατι πρεπει να μου την επικυρωσει το σχολειο..."βρε καλη μου βρε χρυση μ,το σχολειο μου ειπε πως εισεις θα μου το επικυρωσετε οπως και τοτε στο μηχανογραφικο""....οοοοχι δεν ειναι ετσι πρεπει να γινει απο το σχολειο γιατι ειναι ιδιωτικο εγγραφο....""οκ θα παω στο σχολειο".παω ,"εμεις δεν επικυρωνουμε την βεβαιωση ποτε ,σε καποια δημοσια αρχη θα πας ή στο ΚΕΠ στην πλατεια μωρε για να μην τρεχεις κιολας!"
"μα στο ΚΕΠ μου ειπαν πως δεν μπορουν!" "χαζομαρες "....ξαναπαω στο ΚΕΠ και παιρνει η κοπελα το υπουργειο τηλεφωνο και της ειπαν λεει πως δεν γινεται....τελικα πηγα απο τη σχολη μου και θα μου το επικυρωσουν αυτοι!
ευτυχως...:wow::s:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrissaflou

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
απο το σχολειο εχεις παρει:

1.απολυτηριο
2.βεβαιωση προσβασης
3.ατομικο δελτιο επιτυχιας

τα 1,2 ταχεις παρει με τα αποτελεσματα και το τελος του σχολικου ετους

το 3 οπου ναναι ερχεται,συγκεκριμενα το δικο μου θα το παρω αυριο απο το σχολειο.

αν σου αναφερεται στα δικαιολογητικα το δελτιο μη παραλειψεις να το παραλαβεις απο το σχολειο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μηπως μπορει κανεις να ενημερωσει και εμενα η να μου πει πως μπορω να βρω αυτα που χρειαζονται για την εγγραφη> δεν εχω ιδεα τι χρειαζεται.

thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ξερει καποιος αν χρειαζονται ολες οι σχολες χαρτια ιατρικης εξετασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Σε ποια σχολή πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Θα ρωτήσεις στη σχολή, σε άλλες ναι σε άλλες όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια. θεσσαλονικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν βλέπω κάτι σχετικό με εγγραφές στο site της σχολής σου.
Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα τους καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μηπως μπορει κανεις να ενημερωσει και εμενα η να μου πει πως μπορω να βρω αυτα που χρειαζονται για την εγγραφη> δεν εχω ιδεα τι χρειαζεται.

thanks
https://press.auth.gr/news/wordpress/?p=8803
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι εγχρωμες η ασπρομαυρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
οι φωτογραφιες πρεπει να ειναι εγχρωμες η ασπρομαυρες?
ασπρομαυρες ειναι. πες στον φωτογραφο οτι τις θες τυπου αστυνομικης ταυτοτητας και ξερει αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω που εβγαλα εγχρωμες πειραζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω που εβγαλα φωτογραφιες σημερα μου ειπαν οτι με το "τυπου ταυτοτητας" εννοουν το μεγεθος και οτι δε χρειαζεται να εινια ασπρομαυρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
α ναι? καλυτερα τοτε, οι εγχρωμες ειναι πιο ωραιες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
ναι,πιο συγκεκριμένα από δερματολόγο και παθολόγο.
Και ακτινογραφια θωρακος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
α οκ αρα εγω που εχω ασπρομαυρες δεν πειραζει.

μηπως ξερετε και αν χρειαζεται να κανω ιατρικες εξετασεις για την σχολη μου? ειναι αγγλικη φιλολογια.
παιρνω τηλεφωνο καθε πρωι για να ρωτησω αλλα ποτε δεν το σηκωνουν.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top