Σχολικά χρόνια τέλος : Σκέψεις και συναισθήματα

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ακούωωωω απόψειςςςς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εγώ έχω πέσει σε κατάθλιψη χαχα.

Τι λές ρε, γιατί νιώθεις οτι γερνάς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Χαχα και εγώ κλαίω συνεχώς :P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Στεναχωρηθεί όχι, απλά μετά τις ενδοσχολικές με είχε πιάσει μια απίστευτη βαρεμάρα, δεν είχα όρεξη για τίποτα για λίγο καιρό και γενικά δεν περνούσα πολύ καλά. Πάντως μπορείς να κάνεις τόσα πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα που σε αποζημιώνει με το παραπάνω...

Υποθέτω ότι είναι από την απότομη αλλαγή κατάστασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πάρα πολύ....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
καθολου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγώ ναι, σκέφτομαι διάφορες φάσεις στην τάξη και μου λείπουν ήδη. Από άποψη διαβάσματος φυσικά όχι, αλλά σαν τάξη ναι... δεν περίμενα να μου λείψουν τόσο σύντομα όμως... Καλά δε το σκέφτομαι και κάθε μέρα ε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγώ στην αρχή ένιωσα απίστευτα!!!τέλεια !!!!!! είναι αυτό που λέμε απόλυτα ελευθερος!!! μόνο μόνο με το πρωινό ξύπνημα νευρίαζα!!!!! αλλά τώρα τελευταία ναι το έχω νοσταλγησει το σχολείο καλή φάση!!!!!!!!παρεούλα χαβαλέ κτλ μια χαρά και η πενταήμερη ωραία!!!!όσο για το διάβαασμα ε εντάξει δεν νομίζω να συγκρίνετε με αυτό της εξεταστίκης !!!! άλλο ο κλίμα στο σχολείο και άλλο στην σχολή !!!!πάντως υπάρχουν φάσεις στην τάξη που θα μου μείνουν αξέχαστες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγω πραγματικα εχω στεναχωρηθει..Μου αρεσε πολυ το σχολειο και η γενικοτερη διαδικασια με συμμαθητες και καθηγητες..

Ηδη μου λειπει αλλα δυστυχως τελειωσε..Ακομα και οταν εξεταζε ο καθηγητης και ειχαμε το αγχος μη μας εξετασει η τι βαθμο θα μας βαλει,ειχε τη δικια του φαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Καθόλου δε μ λείπει.Μια χαρά είμαστε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κάθε μέρα ευχαριστώ το θεό που δεν χρειάζεται να ξαναπάω εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εννοειται υποφερω απο καταθλιψη κ τασεις αυτοκτονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Όχι βέβαια!!!!!!δοξαζω το θεο που δε θα ξυπναω καθε μερα 7 το πρωι,να παρω το λεωφορειο ν κανω μιση ωρα δρομο και να κοβω φλεβες μεσα στο 7ωρο του σχολειου!!μονο η ταξη μου μου λειπει,οι συμμαθητες μου,ο χαβαλες και καποιοι καθηγητες,που ειχαν πολυ πλακα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν εχω στεναχωρηθει καθολου! Επιτελους γλιτωσα το ξυπνημα στις 7 το πρωι, το να τρεχω σαν τρελος για να προλαβω την 1η ωρα και καποιες δυσαρεστες καταστασεις που ειχαν δημιουργηθει στο σχολειο εδω και καποια χρονια. Νιωθω ανακουφισμενος και ελευθερος να βαλω σε καποια ταξη τη ζωη μου. Δεν περασα και τα καλυτερα σχολικα χρονια βεβαια... Ελπιζω σε καλυτερα φοιτητικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamon

Νεοφερμένος

Ο Dreamon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:) Μόνο εγώ λυπήθηκα που τέλειωσε το σχολείο; Θυμάμαι πως ανυπομονούσα να τελειώσει (καλός ήμουν μόνο στις ξένες γλώσσες, τα αρχαία, τα καλλιτεχνικά και τη βιολογία-μετά οι ντομάτες για τα αρχαία) αλλά την τελευταία μέρα λυπήθηκα. Ίσως γιατί συνειδητοποίησα πως έπρεπε πλέον να μπω στη σκληρή ζωή (δουλειά, ανεργία, ακρίβεια, αφεντικό πάνω απ'το κεφάλι σου..). 18 χρόνια μετά έχω την ίδια άποψη για τη ζωή και μάλλον θεωρώ πιο χαλαρά τα χρόνια του σχολείου. Τι να πω; Καλή αποφοίτηση και όμορφες φοιτητικές ημέρες. Ομολογώ ότι ζηλεύω τα φοιτητικά χρόνια. Χαρείτε τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Δεν εχω στεναχωρηθει,αλλα νοιωθω νοσταλγια...Θυμαμαι τις ατελειωτες πολιτικες συζητησεις που καναμε στην γενικη παιδεια...Τ'αστεια του διπλανου μου στην κατευθυνση...Την πενταημερη...Ευτυχως θα κρατησω την κοπελα μου:inlove:...(και τις φιλες της:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Καλυτερα χωρις αυτο μαλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μου πείπει το καθεαυτού λύκειο, μου λείπει όμως η ηλικία που ξέρεις ότι μπορείς να κάνεις όποια επιλογή θες και αν κάνεις λάθος επιλογή δεν τρέχει μια, διότι έχεις πολλάααα χρόνια μπροστά σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγώ πάντως το κόβω να τρελαίνομαι..Δε ξέρω τι παίζει στο Πανεπιστήμιο(ξέρω αλλά όχι εμπειρικά) και νομίζω πως θα μου λείψουν οι μαλακίες που κάναμε στην τάξη,τα διαλείματα και οι βλακείες που κάναμε,τα χαζολογήματα και οι γκομενο-θεωρίες...Δε ξέρω...Θα μου λείψει πιστεύω...Γι αυτό και αυτά τα 2 χρόνια που μου μένουν θα τα χαρώ όσο πιο πολύ μπορώ!xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι εμένα θα μου λείψει πολύ...Οι πλάκες στην τάξη,οι βόλτες,οι κοπάνες...Ακόμα και οι ώρες των διαγωνισμάτων,που ειδικά φέτος (στα ενδοσχολικά) έπεφτε πολύ αντιγραφή...Στο κάτω κάτω εκτός από το διάβασμα δεν είχαμε ουσιαστικά καμιά άλλη ευθύνη.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top