Φροντιστήρια το καλοκαίρι;

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
σαν αποφοιτος που ξαναεδωσε φετος......θεωρω πως πρεπει να ξεκινησεις για θετικη τεχνολογικη φροντιστηριο...

στην α' λυκειου στα μαθηματικα και στη φυσικη...
στην β' λυκειου στα μαθηματικα - φυσικη (γενικης και κατευθυνσης) και στην εκθεση
στην γ λυκειου σε ολα τα πανελλαδικα εξεταζομενα μαθηματα εξαιρεση ισως αποτελει το αοδε....

για καλοκαιρι καλο ειναι να κανεις θερινα απο β προς γ λυκειου..η υλη δεν βγαινει καλα στα μαθηματικα και στη φυσικη κατευθυνσης στα χειμερινα........και επισης στα θερινα ειναι ενας μηνας ουσιαστικα και πιστευω και οι ιδιοι οι καθηγητες δεν σε πιεζουν το καλοκαιρι απλα για την επαφη....

αυτα πιστευω εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aress18

Νεοφερμένος

Ο aress18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια έλεος

Οποιος

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ
ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ

γινεται πτώμα 10 κιλά παχύτερος δεν έχει κοινωνική ζωή,και αποτυγχάνει στην επιλογή του λόγω άγχους στρές πίεσης κτλ κτλ δεν αξίζει

ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΗ ΤΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
π.χ δεν πειράζει αύριο κτκ και διάβασμα για το καθιερωμένο φροντιστηριακό τέστ ρε παιδιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παιδια έλεος

Οποιος

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ
ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ

γινεται πτώμα 10 κιλά παχύτερος δεν έχει κοινωνική ζωή,και αποτυγχάνει στην επιλογή του λόγω άγχους στρές πίεσης κτλ κτλ δεν αξίζει

ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΗ ΤΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
π.χ δεν πειράζει αύριο κτκ και διάβασμα για το καθιερωμένο φροντιστηριακό τέστ ρε παιδιά....
Εγω εκανα ολα αυτα και οι συνεπειες ηταν αυτες που ειπες, εκτος απο τα 10 κιλα παχυτερος. Αντιθετα εχασα 4 κιλα! Και καλα ολα τα αλλα, αλλα εκδρομη δε μας πηγε το σχολειο (ουτε καν μονοημερη), λεγοντας οτι πρεπει με καθε τροπο να καλυφθουν τα κενα της καταληψης που κρατησε ενα μηνα. Κι αυτοι τι ηθελαν κι εκλεισαν το σχολειο για τοσο καιρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το να κανεις φροντιστηριο το καλοκαιρι δεν σημαινει πως δεν βγαινεις εξω και ολα αυτα που αναφερατε...

-και εξω μια χαρα βγαινεις....και για καφε-σινεμα-κλαμπ-κτλ.
-και εγω μια χαρα και γυμναστηριο πηγαινα και κολυμβητηριο απριλιο-μαιο-ιουνιο...
-και εκδρομες και πενθημερες και ολα τα σχετικα.....
-και σχεση εχεις και ολα......δεν καταλαβαινω πραγματικα γιατι τα τραγικοποιειται ολα μερικοι........

ολα ειναι θεμα προγραμματισμου.........αν καποιος δεν εχει προγραμματισμο και τρια χρονια πριν να διαβαζει πανελληνιες θα φτασει την τελευταια μερα να τελειωσει την υλη.....

και στην τελικη και καποια μικρα πραγματα να στερηθεις που δεν ειναι αναγκαιο αν εχεις καλο προγραμματισμο ε δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο
εχεις πολλα καλλοκαιρια μπροστα σου να χαρεις και να ζησεις και απο καλυτερη θεση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
το να κανεις φροντιστηριο το καλοκαιρι δεν σημαινει πως δεν βγαινεις εξω και ολα αυτα που αναφερατε...

-και εξω μια χαρα βγαινεις....και για καφε-σινεμα-κλαμπ-κτλ.
-και εγω μια χαρα και γυμναστηριο πηγαινα και κολυμβητηριο απριλιο-μαιο-ιουνιο...
-και εκδρομες και πενθημερες και ολα τα σχετικα.....
-και σχεση εχεις και ολα......δεν καταλαβαινω πραγματικα γιατι τα τραγικοποιειται ολα μερικοι........

ολα ειναι θεμα προγραμματισμου.........αν καποιος δεν εχει προγραμματισμο και τρια χρονια πριν να διαβαζει πανελληνιες θα φτασει την τελευταια μερα να τελειωσει την υλη.....

και στην τελικη και καποια μικρα πραγματα να στερηθεις που δεν ειναι αναγκαιο αν εχεις καλο προγραμματισμο ε δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο
εχεις πολλα καλλοκαιρια μπροστα σου να χαρεις και να ζησεις και απο καλυτερη θεση.....


Αυτό ακριβώς είναι το θέμα. Αν έχεις σωστό προγραμματισμό θα καταφέρεις να καλύψεις όλη την ύλη της γ λυκείου και χωρίς θερινά μαθήματα. Πιστεύω πως είναι υπερβολή. Εάν πάλι κάποιος που ήταν αδιάφορος τις υπόλοιπες χρονιές πιστεύει πως με δύο μήνες θερινά θα γίνει μαθηταράς κάνει τραγικό λάθος(για να μην παρεξηγηθώ σε θερινά προγράμματα συμμετέχουν και άριστοι μαθητές που έχουν υψηλούς στόχους). Απλώς πιστεύω πως η ύλη δεν μπορεί να εμπεδωθεί και να μελετηθεί εις βάθος σε ένα ή δύο μήνες "περιστασιακής" προετοιμασίας

Φιλικά Λάζαρος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Λοιπόν κοιτάξτε να δείτε!!!!
Φροντιστήρια το καλοκαίρι πριν τη β'λυκείου καθόλου!!!!
Κατα τη διάρκεια της Α'Λυκείου πολλή προσοχή στη Φυσική και στην Άλγεβρα,και στη β'λυκείου στην Άλγεβρα και λιγο λιγότερο στα Μαθ.Κατ επειδή μερικά πράγματα χρειάζονται και στη Γ!Η φυσική της β'λυκείου δεν έχει καμια σχέση με της Γ'!Αντίθετα της Α έχει πάρα πολλά κοινά σημεία!!!
Για όσους σκοπεύουν να πάνε θετική στη Γ πολλή προσοχή στη Χημεία Κατ στο κεφάλαιο Χημική Ισορροπία γιατι υπάρχει ένα παρόμοιο κεφάλαιο και στην τρίτη και πάρα πολύ καλα τη Χημεία Γενικής!!!Όσον αφορά έκθεση άμα θεσ κάνεις αμα δε θεσ δεν κάνεις φροντ.Ξέρω πολλά παιδιά που δεν κάνα φροντιστήριο έκθεση στη β και γράψαν καλύτερα από μένα.

Όσον αφορά τα φροντιστηρια πριν τη Γ'Λυκείου εγώ έκανα μόνο Μαθηματικά Κατ-Φυσική Κατ από 15 Ιουνίου μέχρι 1 Ιουλιου και τελείωσα μιγαδικούς και απλή αρμονίκη ταλάντωση(κινηματική-δυναμική-ενεργειακή προσέγγιση) και συνέχισα μετά το 15Άυγουστο όλα μαζί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Aντε ρε ...Παπαριες...Αγχωνετε τσαμπα τον κοσμο....Μην κανετε τιποτα - τιποτα ομως - μεχρι την 1η σεπτεμβριου...Τοτε ξεκινατε με το καλο το φροντηστηριο σας χωρις αγχος , σε 8 μηνες δινεται εξετασεις και τελος...Α και αυτο με την προετοιμασια απο την β λυκειου νομιζω οτι ειναι περιττος κοπος και αγχος... Εγω 2α δεν πηγαινα καν φροντηστηριο σε αντιθεση με τα υπολοιπα παιδια του σχολειου μου και φετος ειδαμε τι εγινε....Οποτε cool...no offence στους υπολοιπους, απλα τη γνωμη μ λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αχ ας με βοηθήσει κάποιος....του χρόνου δίνω πανελλήνιες και κοντεύω να τρελαθώ.....εδώ και ένα μήνα έχω αρχίσει μαθήματα και είμαι έτοιμη για το τρελοκομείο!!! Ας με βοηθήσει κάποιος...σας παρακαλώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αυτά συμβαίνουν όταν το φροντιστήριο αρχίζει απο το τέλος της σχολικής χρονιάς κάθε μέρα με διάρκεια 3 ωρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αχ ας με βοηθήσει κάποιος....του χρόνου δίνω πανελλήνιες και κοντεύω να τρελαθώ.....εδώ και ένα μήνα έχω αρχίσει μαθήματα και είμαι έτοιμη για το τρελοκομείο!!! Ας με βοηθήσει κάποιος...σας παρακαλώ!!
σε τι ακριβως θες βοηθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Κατα τη διάρκεια της Α'Λυκείου πολλή προσοχή στη Φυσική και στην Άλγεβρα,και στη β'λυκείου στην Άλγεβρα και λιγο λιγότερο στα Μαθ.Κατ επειδή μερικά πράγματα χρειάζονται και στη Γ!Η φυσική της β'λυκείου δεν έχει καμια σχέση με της Γ'!Αντίθετα της Α έχει πάρα πολλά κοινά σημεία!!!
Έτσι είναι. Δείτε πχ το 4ο θέμα της Φυσικής. Κλασσικό θέμα που μπορεί να λυθεί και από μαθητή Α Λυκείου.

Πολλοί ξεκινούν επαναλήψεις από νωρίς και οι περισσότεροι από αυτούς έχουν βγάλει βιαστικά την ύλη μέσα σε λίγους μήνες, αυτό όμως δεν συμβαίνει σε όλες τις περιπτώσεις. Υπάρχουν κάποιοι που ξεκινούν επαναλήψεις από το Νοέμβριο επειδή όντως βρίσκονται στο στάδιο της επανάληψης. Και χωρίς απαραίτητα να διαβάζουν όλο το προηγούμενο καλοκαίρι. Η γνώμη μου είναι ότι από τη στιγμή που καταργήθηκαν οι εξετάσεις στη Β Λυκείου, η Β Λυκείου έχει γίνει πιο σημαντική από όσο ήταν, με την έννοια ότι όσοι ξέρουν να διαχειριστούν καλά το χρόνο τους στη Β, έχουν πλεονέκτημα στη Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το 4ο θεμα στη Φυσικη απαιτουσε μεν καποιες γνωσεις Α Λυκειου, ομως δεν θα μπορουσε να λυθει απο εξ' ολοκληρου απο μαθητη Α Λυκειου. Εγω δεν θυμαμαι να ηξερα στην πρωτη ποιοι νομοι διεπουν τις διαφορων ειδων κρουσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kavazis

Νεοφερμένος

Ο kavazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εκτός ίσως από το (α) νομίζω ότι τα υπόλοιπα μπορούσαν να λυθούν
Αν και δεν θυμάμαι ακριβώς την ύλη της α' για την κρούση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμεις στην Α Λυκειου (το 2005-06) δεν καναμε καθολου κρουση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Βασικά είναι θέμα καθηγητή. Η διατήρηση της ορμής περιλαμβάνεται στην Α Λυκείου, στα περισσότερα σχολεία όμως δεν τη διδάσκουν αν και κατά τη γνώμη μου είναι το απόλυτο must για έναν μαθητή που στοχεύει στις πανελλαδικές.

Anyway, δεν έχει και μεγάλη σημασία. Το θέμα είναι ότι κάποιος που θα τελειώσει την Α μπορεί άνετα να συνεχίσει κατευθείαν με την ύλη της Γ, βέβαια με μερικές στάσεις για τα στοιχειώδη κυρίως της Άλγεβρας Β Λυκείου. Σε ότι αφορά τα μόρια των πανελλαδικών, το 90% της ύλης της Β είναι απλώς "μπάζα", που όσο πιο γρήγορα σταματήσει κανείς να ασχολέιται, τόσο περισσότερος χρόνος θα του μείνει για να ασχοληθεί με το "ψητό". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα μόλις σήμερα και, όπως ήταν αναμενόμενο, όλοι οι υπόλοιποι μαθητές είχαν προχωρήσει. Γι' αυτό, συμφώνησα να παρακολουθήσω προς το παρόν εντατικά ιδιαίτερα, ούτως ώστε να καλυφθεί όση ύλη διανύθηκε κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού, έως ότου προλάβω ένα από τα τμήματα, στο οποίο να ενταχθώ. Παρά τους εσπευσμένους ρυθμούς που ακολουθήθηκαν δεν υπήρξε κανένα απολύτως πρόβλημα στην κατανόηση και την αφομοίωση. Αντίθετα, σκέφτομαι σοβαρά να παραμείνω έτσι, εφόσον μου εξασφαλίζει ταχύτερη διεκπεραίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Προσωπικά κάνω φροντιστήρια ,απο τον ιούλιο για τις εξετάσεις του 2009 , με μέτριους ρυθμούς . Ούτε αδιαφορία , ούτε και ζόρισμα . Φοβάμαι όμως οτι οι υψηλόβαθμες σχολές απαιτούν πίεση απο το καλοκαίρι ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Kτηνιατρικη θα ηθελα..

Εφτασε και η σειρα μας λοιπον...Ας τα δωσουμε ολα...Ακομα και αν αποτυχυμε.Αλλωστε ενας καθηγητης μας ειχε πει μεσα στην χρονια που περασε...<<Δεν τελειωνει η ζωη σας μολις δωσετε Πανελληνιες.Αρχιζει..>>

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!!!!!!!!!!;)

p.s-->ειναι υπεροχο που τελικα μαζευτηκαμε

ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Πότε θα αρχίσετε προετοιμασία; Εγώ από 2 Ιουλίου μέχρι Δεκαπενταύγουστο με το εξής πρόγραμμα ιδιαιτέρων:

Γνωστό: 2
Γραμματ. - Συντ.: 1
Άγνωστο: 1
Λατινικά: 2
Ιστορία: 1
Λογοτεχνία: 1
Έκθεση: 1
Βιολογία Γ.Π.: 1
Αγγλικά: 3

Σύνολο: 13 ώρες :P



Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Πότε θα αρχίσετε προετοιμασία; Εγώ από 2 Ιουλίου μέχρι Δεκαπενταύγουστο με το εξής πρόγραμμα ιδιαιτέρων:

Γνωστό: 2
Γραμματ. - Συντ.: 1
Άγνωστο: 1
Λατινικά: 2
Ιστορία: 1
Λογοτεχνία: 1
Έκθεση: 1
Βιολογία Γ.Π.: 1
Αγγλικά: 3

Σύνολο: 13 ώρες :P

Ρε σείς δεν θεωρείτε λίγο υπερβολικό να κάνετε φροντ.-ιδιέτερα σε αυτό το χρονικό διάστημα (Μέσα Ιουλίου-Μέσα Αυγούστου)??Δεν θα σας κουράσει παραπάνω όλη αυτή η διαδικασία.? Εγώ τελειώνω φροντιστήριο την άλλη βδομάδα και ξανααρχίζω 15αύγουστο...πιστεύω πως 2 μήνες τους χρειάζεσαι για ξεκούραση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω αρχές Αυγούστου,ακόμη δε ξέρω ακριβής ημερομηνία που θα γίνει η εγγραφή στο φροντιστήριο... Όσοι αρχίζουν από μέσα καλοκαιριού θα κουραστούν...τουλάχιστον μια ξεκούραση1μιση-2 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top