Γενικό - Γ' Γυμνασίου

Είναι εύκολη η 3η Γυμνασίου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι αρκετά εύκολη.Σχεδόν γελοία.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ δύσκολη.Με το ζόρι την περνάς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
δεν νομίζω πως η τρίτη γυμνασίου είναι δύσκολη. ίσα-ίσα που εμένα μου φάνηκε η πιο εύκολη τάξη του γυμνασίου. ένα τέταρτο με μισή ώρα (το πολύ), διάβαζα το απόγευμα και έβγαλα 19,10 (είχαμε όμως και πολύ καλές καθηγήτριες).το πιο σπαστικό μάθημα της τρίτης είναι η κοινωνική και πολιτική αγωγή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν πιστευω να ειναι δυσκολη εε?
Γιατι ειμαι πολυ νεος κ ωραιος :D για να ανχωνομαι απο τωρα για τους βαθμους :P
Οταν αρχισατε την τριτη πως σας φανηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν πιστευω να ειναι δυσκολη εε?
Γιατι ειμαι πολυ νεος κ ωραιος :D για να ανχωνομαι απο τωρα για τους βαθμους :P
Οταν αρχισατε την τριτη πως σας φανηκε?
Ηλίθια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkenea moses

Νεοφερμένος

Η arkenea moses αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο αδερφος μου τελειωνει φετος τη Γ'Γυμνασιου..νταξει απ οτι θυμαμαι , ευκολα ηταν ,δε χρειαζεται να σε απασχολουν απο τωρα οι βαθμοι! Αν διαβαζεις [οχι να ξεσκιζεσαι] συστηματικα , θα περασει χαλαρα! Τωρα μπανακι ,μπαλιτσα και τα συναφη..ασε τους βαθμους για του χρονου π θα αρχισει το σχολειο!
Αραλίκι τωρα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μετρια ήταν.
Προτειμώ την πρώτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evelina04

Νεοφερμένος

Η Evelina04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αρκετά καλά ... (γτ είχαμε καλούς καθηγητές σε σχέση μ τ Β π και ν μ πλήρωναν δν ξαναπήγαινα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Μεγάλος όγκος μαθημάτων αλλα ευκολη κατ τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
piece of cake ! Πιο δύσκολη η δευτέρα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αχχχ τι αβαταρ ειναι αυτο τωρα;;; Με πεθαινεις ρε Αναστασια!!
Στο θεμα μας δεν ηταν ολα τοσο ευκολα..π.χ μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Υπάρχουν περισσότερα μαθήματα όμως από επίπεδο δυσκολίας νομίζω ότι είναι το ίδιο με τη Δευτέρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμενα παντος με δυσκολεψε πολυ...κατα τη γνωμη μου τα αρχαια ηταν δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τα αρχαία ήταν λίγο δύσκολα λόγω μεγάλου όγκου γραμματικής και συντακτικού...Τα άλλα ωστόσο μαθήματα ήταν μια χαρά:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
τι να πω εμενα μου φανηκε αρκετα ευκολη....και ειδικα αν εισια καλος μαθητης απο τηνπρωτη γυμνασιου εχει κ ενα ονομα στο σχολειο......αλλα του κλειδι ειναι να διαβαζεισ καθε μερα...μετα ουτε κενα εχεις και φυσικα ολα τα μαθηματα στο τελος βγαινιυν πολυ ευκολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Έχει εξαιρετικά πολύ διάβασμα αλλά με συστηματικό διάβασμα είσαι καλυμένος! Μην φοβάσαι τίποτα! Και μην είσαι βαθμομανής(φιλικά το λεω)!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
εξαιρετικα πολυ διαβασμα????σορρυ αλλα ποσο εβγαλες αν επιτρεπεται 2ο τριμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ούτε καλή Ούτε άσχημη.Μέτρια.Πολύ καλή αν εξερέσης κάποια μαθήματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αυτή τη χρονιά δεν αντιμετώπισα κάποια δισκολία... Μάλλον εξαιτίας του συστηματικού διαβάσματος!!!....:P Οπότε η χρονιά κύλησε ήρεμα και ευχάριστα!! Δεν έλειπαν όμως και κάποιες εξαιρέσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια χαλαρωστε η 3η ταξη ειναι σχετικα δυσκολη γτ υπαρχουν πολλα μαθηματα αλλα η β΄γυμνασιου ειναι πολυ πιο ευκολη απο η γ΄γυμνασιου
απο την αλλη ειναι ψυχοπλακομα γτ μετα ξερεις οτι θα πας λυκειο κ αμα αποτυχης σε μια προσπαθεια χανεισ το θαρρος σου
κ αυτοσ ειναι ενας καλος λογος για μενα για να πιστεψω οτι η γ γυμνασιου ειναι δυσκολη!!:read::readrules:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

driger

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για να δούμε κ του χρόνου.
εγώ πάω 3η γυμνασίου αλλά η αδελφή μ 1 λυκείου!!~!
εφόσον ξέρω τι με περιμένει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
παιδια χαλαρωστε η 3η ταξη ειναι σχετικα δυσκολη γτ υπαρχουν πολλα μαθηματα αλλα η β΄γυμνασιου ειναι πολυ πιο ευκολη απο η γ΄γυμνασιου
απο την αλλη ειναι ψυχοπλακομα γτ μετα ξερεις οτι θα πας λυκειο κ αμα αποτυχης σε μια προσπαθεια χανεισ το θαρρος σου
κ αυτοσ ειναι ενας καλος λογος για μενα για να πιστεψω οτι η γ γυμνασιου ειναι δυσκολη!!:read::readrules:

άποψή σου κατά τη γνώμη μου ήταν η πιο εύκολη τάξη πέρασε πάααααρα πολυ χαλαρά και γρήγορα και γενικά νομίζω έχει και αρκετό ενδιαφέρον σε σχέση με τις προηγούμενες 2 γιατί σιγά σιγά αρχίζουν να σου αρέσουν κάποια μαθήματα περισσότερο οπότε δεν ξενερώνεις πια με τα πάντα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top