Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Σερλοκ Χομλς διαβάζω, έχω φτάσει στον 2ο τόμο

Τους έχω έχω διαβάσει και τους 4. Τα σπάει ο Σέρλοκ Χολμς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Τώρα διαβάζω το "Ραντεβού με τον Ράμα 4" του Κλαρκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ο δρομος του φεγγαριου
ομηρος αβραμιδης



Το διαβασα και εγω αυτο το βιβλιο...πολυ ωραιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Το Άλικο και το Λευκό- Μισέλ Φέιμπερ.
1074 σελίδες με μικρά γράμματα, είμαι στη μέση.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ξεκίνησα "Το Συμπαν που αγάπησα".


Kι εγω τωρα τελειωνω τον 2ο τομο...εχει πολυ ενδιαφερον και ο 1ος και ο 2ο τομος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danay

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ζαχίρ, Paulo Coelho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
11 λεπτά, Paulo Coelho

To Zαχιρ είναι καλό?? Ήθελα να το πάρω αλλά το άφησα για πιο μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trela-7

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το θεώρημα του παπαγάλου....
μα8ηματικό/αστυνομικό μυθιστόρημα....
Πολύ πολύ ωραίο βιβλίο..!!!Σου προτείνω ανεπιφύλακτα και το "ο θείος Πέτρος και η εικασία του Γκολντμπαχ" όπως και το ¨πυθαγόρεια εγκλήματα"

Εγώ αυτή την περίοδο διαβάζω _με ρυθμούς χελώνας θα έλεγα_ το "Ο αρχαιολόγος και το μυστήριο της Νεφερτίτης" του Πιερ Μπούλ (αυτός έγραψε και τη "Γεφυρα του ποταμού Γκβά'ι'")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RFederator154

Νεοφερμένος

Η Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η Αλικη στη χωρα των κβαντων και την κβαντικη ηλεκτροδυναμικη του Feynman...Ξερω το πρωτο ακουγεται καπως παιδικο αλλα ειναι πολυ καλο εγχειριδιο κβαντομηχανικης...Επι τη ευκαιρια ειναι η πρωτη φορα που ποσταρω και ειμαι πολυ χαρουμενη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danay

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
To "Ο Θείος Πέτρος και η εικασία του Γκόλντμπαχ" το έχω διαβάσει & ήταν ευχάριστο βιβλίο ακόμα και για εμένα που μισώ τα μαθηματικά! :P!
To Ζαχίρ είναι επίσης ωραίο(αν και το μισό έχω διαβάσει οπότε δεν ξέρω πως θα είναι μετά), έχει σχέση με τη δύναμη της αγάπης και γενικά την εσωτερική αναζήτηση κλπ. (κ πολλά κοινά στοιχεία με τη ζωή του Coehlo)

Το 11 λεπτά πως σου φαίνεται μέχρι στιγμής??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το 11 λεπτά, είναι τρομερό βιβλίο! Αξίζει πραγματικά! :no1:
Το έχεις διαβάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγω δε διαβαζω ακριβως βιβλιο αλλα κομιξ :Ρ Το Περσεπολις της Μαργιαν Σατραπι.Ειναι παρα πολυ ενδιαφερον και περναει πολλα μυνηματα.Απο τα αγαπημενα μ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τον αλχημιστή του πάουλου κουέλιου , αφού διάβασα "ΤΟ ΝΗΣΙ" της victoria hislop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Το "ημερολογιο μιας κακης χρονιας" του Κουτσι
ειναι δοκιμιακο αλλα πολυ ενδιαφερον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω αρχισα το εγχειριδιο του πολεμιστη του φωτος!ειναι φανταστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danay

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όχι,ίσως το πάρω μετά το Ζαχίρ λοιπόν,thanks! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
το θεώρημα του παπαγαλου....
μα8ηματικό/αστυνομικό μυθιστορημα....
Για πες kate πως ειναι?καιρο τωρα θελω να το διαβασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Χαχα τα βιβλία που διαβάζω αυτό το καιρό είναι Μαθηματικά,Φυσική,Χημεία,Βιολογία ......

Για πες kate πως ειναι?καιρο τωρα θελω να το διαβασω!


Το θεώρημα κατά τη γνώμη μου παρουσιάζει ωραία την ιστορία των μαθηματικών αλλά απο πλοκή δεν είναι καλό . Και καμία σχέση με αστυνομικό!

Πωπω o Paolo Coehlo ώρες ώρες γίνεται πολύ αμπελοφιλοσοφικός ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Το θεωρημα του παπαγαλου και εγω το ξεκινησα αλλα δεν μ'αρεσε, τωρα διαβαζω το κανενα ψεμα δεν προφταινει να γερασει καλο ειναι.Το 11 λεπτα το ειχα διαβασει σε ηλικια που δεν ταιριαζε (στα 14) και δεν με ειχε αρεσει γι'αυτο το λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Το θεωρημα του παπαγαλου και εγω το ξεκινησα αλλα δεν μ'αρεσε, τωρα διαβαζω το κανενα ψεμα δεν προφταινει να γερασει καλο ειναι.Το 11 λεπτα το ειχα διαβασει σε ηλικια που δεν ταιριαζε (στα 14) και δεν με ειχε αρεσει γι'αυτο το λογο


Ποίου συγγραφέα είναι το 11 λεπτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top