Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
myrtob εσύ έχεις Body Mass Index 16.5 και η elenalex 16.7, είστε υπόβαρες και οι δύο.
Για να έχετε φυσιολογικό βάρος (BMI > 18.5) πρέπει να πάτε τουλάχιστον 53 κιλά και οι δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγώ το ξέρω!αφού προσπαθώ να παχύνω και δε μπορώ!είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό!όπως φαντάζομαι και το να έχεις παραπάνω κιλά από το κανονικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μπορεις να ζητησεις συμβουλες απο διατροφολογο για το πως να παρεις βαρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Έκοψα το γυμναστήριο πριν 2 μήνες επειδή όσο να 'χει με απωθούσε από το διάβασμα (1 ώρα πριν πάω δεν μπορούσα να διαβάσω και 2-3 ώρες μετά την επιστροφή πάλι το ίδιο :D ).
Αυτό σε συνδυασμό με το ότι δεν είχα σχολείο, έχει σαν αποτέλεσμα να έχω πάρει αρκετά κιλά :(:(:(
(μετά τις πανελλαδικές έχω βάλει στόχο να τα χάσω... )



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω εχω παρει 10 κιλα φετος!! τα περισσοτερα απο ολους νομιζω χεχε
αν περασω εκει που θελω χαλαλι
αλλιως θα βομβαρδισω το υπουργειο παιδειας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Η κοπέλα μου που δίνουμε μαζί από τότε που έχουμε σχέση έχει χάσει 6-7 κιλά...δλδ σε 4 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgakis89

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!

Εγώ έχω πάρει τα περισσότερα απο όλους εδω προφανώς αφου πριν εναν ακριβως χρονο ημουν 75 κιλα και τωρα... 92! Αντε να περασω τουλαχιστον και χαλαλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Πήρατε κιλά στις πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Mεγάλο ψέμα!!!Εξαρτάται κι απτο πόσο διαβάζεις βέβαια!!Εγώ έχασα 6 κιλά μες στη χρονιά εκ των οποίων τα 2 στην 7ήμερη.Ωστόσο μες στην 3η λυκείου λαπάδιασα άσχημα γιατι δεν προλάβαινα να γυμναστώ καθόλου.Μόνο άμα πηγαίναμαε κανα 5χ5 με την παρέα!!Τώρα θα ξαναρχίσω γυμναστήριο που έχω να πάω 1 χρόνο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εχασα κιλα :P. Μου ειχε κοπει απιστευτα η ορεξη απο το αγχος και μπορει να εκανα και 2 μερες να βαλω εστω και μια μπουκια στο στομα μου! Ουσιαστικα ζουσα με καφεδες (3-4 την ημερα απαραιτητως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Λίγο η έλλειψη χρόνου ( όπου δεν μπορείς να γυμνάζεσαι πολύ) λίγο τα τσιμπολογήματα όταν διαβάζεις και το καθισιό!! Βρίσκετε χρόνο για γυμναστήριο ή άλλου είδους άσκηση (όχι μαθηματικών!!!):))?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω δεν φροντιζα ποτε τον εαυτο μου και την υγεια μου, οποτε δεν με ενοιαζε να βρω χρονο για ασκηση! Μου ελεγαν ολοι οτι καταστρεφω την υγεια μου ετσι, αλλα εμενα το μονο που με ενοιαζε ηταν να περασω! Πιστευω οτι αν θες υπαρχει χρονος για ασκηση, εστω και ελαχιστος.

Εγω σκεφτομαι για φετος (που θα ξαναδωσω) να πηγαινω κολυμβητηριο για καποιες ωρες την εβδομαδα (πηγαινα πριν πολλα χρονια, αλλα σταματησα). Βεβαια δεν εχω και σχολειο, οποτε μου μενει περισσοτερος χρονος για τον εαυτο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Χρονος υπαρχει εσυ επιλεγεις πως θα τον αξιοποιησεις,αν θες να γυμναστεις μπορεις να το κανεις ως ενα βαθμο βεβαια.Εγω στηv 7ημερη εχασα πανω απο 3 κιλα παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εχασα 4 κιλα σε εναν μηνα (Απριλιο) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ έβαλα 6 κιλά φέτος με τις πανελλήνιες:P:P
Ευτυχώς όμως μέσα στο καλοκαίρι έχασα 3,5:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γενικά έχω δει περιπτώσεις,που μετά τις πανελλήνιες είναι αγνώριστοι λόγω πάχους,
δε συμβαίνει βέβαια σε όλους.
Άν όμως είσαι κλεισμένος όλη τη μέρα στο σπίτι σε μία καρέκλα,κ μόνο τρως, είναι λογικό.
Εγώ πάλι ούτε έχασα ούτε πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έβαλα 2-3 κιλά "γνώσης" :P.

Πρέπει να 'χει γίνει ανάλογο τόπικ στο παρελθόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Έβαλα 2-3 κιλά "γνώσης" :P.

Πρέπει να 'χει γίνει ανάλογο τόπικ στο παρελθόν.

δεν βρήκα κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγω μεσα στις πανελληνιες τη μια μερα ετρωγα οτι εβρησκα μπροστα μου απο τη βαρεμαρα μου και την επομενη απο το αγχος δεν ετρωγα τπτ,αλλα μιλαμε τπτ,μονο νερο!Αποτελεσμα:εχασα 4 κιλα σε 2 εβδομαδες!Τα οποια πιο πριν εκανα ενα μηνα και κατι για να τα χασω και τα ειχα παρει παλι σε μια εβδομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μπα....εγώ αντί να παχαίνω έχασα 5 κιλά σε 1 μήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top