Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αφού δεν το πήρε φέτος ούτε το άρρωστο ελληνικό κοτόπουλο ούτε και ο πανάρχαιος αλβανικός όμιλος, δεν πρόκειται να το πάρουν ποτέ. Βρέθηκε σε τόσο χάλια θέση ο Ολυμπιακός και πάλι είναι πρωταθλητής...

τσ τσ τσ ....

(ολυμπιακός είμαι, δεν ξέρω αν φαίνεται :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ωωωπ. Τώρα το είδα το θεματάκι. Αυτό έλειπε να μην το κερδίσουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Δν καταλαβαινω φιλε mostel απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι ο ΟΣΦΠ αντικειμενικα ειναι ανωτερος απο τους αλλους και αξιζε το πρωταθλημα...δινω τα εξης στοιχεια για φετος που μπορει να τα τσεκαρει οποιος θελει
καλυτερη αμυνα:ΠΑΟ,ΑΕΚ
καλυτερη επιθεση:ΑΕΚ
πρωτοσ σκορερ:μπλανκο(ΑΕΚ)
πρωτος σε ασιστ:ριβαλντο(ΑΕΚ)
περισσοτεροι σκορερ:ΑΕΚ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ:ΑΕΚ
ΑΕΚ-ΟΣΦΠ 4-0
αυτα πιστευω φτανουν..

οσο για την υποθεση Βαλνερ ας μαθουνε μερικοι πως ουσιαστικα η μετακινηση του δν ηταν σε 3 ομαδες(πραγμα που απαγορευεται εντος 1 χρονου) αλλα 2 αφου η ομαδα νουμερο 1 τον εδωσε δανεικο στην αλλη και μετα πηγε ο τυπος στη καλαμαρια..η αγγλικη ομοσπονδια δν αναγνωριζει το δανεισμο ως επισημη μετακινηση δλδ μεταγραφη.(ψαξτε στο www.contra.gr για να τα δειτε με τα ματια σας,αλλωστε απο ποτε γινονται επισημες μεταγραφες μηνα Νοεμβριο??).
να θυμισω επισης οτι ο κοκκαλης οταν ειχαν αφαιρεθει βαθμοι απο τον ολυμπ ολοι οι της επο εσπευσαν να τους δωσουν πισω...εκει το ποδοσφαιρο δν παιζοταν με κανονες???
Ακομα,στο παιχνιδι Αστερας-αεκ οπου ηττηθηκαμε μπορουμε να κανουμε και εμεις ενσταση για τν ιδιο λογο ομως ως ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ ομαδα αναγνωρισαμε οτι δν παιξαμε καλα και δν αξιζαμε τους βαθμους,αναλογιζομενοι βεβαια και την ιστορια της ομαδας...Τελος,(ουφ) σε οποιον ειπε πιο πριν οτι οι αλλες ομαδες διοικουνται απο ψιλικατζηδες εκτος απο τον οσφπ τι να πω??πρεπει δλδ για να παρεις πρωταθλημα σαυτη τη χωρα ,ο προεδρος σου να εχει παρε-δωσε με τους ρωσους ???Καλυτερα ψιλικατζηδες με αξιοπρεπεια και αγαπη για τον πραγματικο αθλητισμο εχω να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
scully ΑΕΚ είσαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ρε παιδιά , το σύνολο μετράει , όχι το ποιος έβγαλε 100 ασίστ . Και να μην ξεχνάμε , για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου , ότι οι μισοί παίκτες του ΟΣΦΠ ήταν τραυματίες..

Τέσπα . Αυτά του περί ΑΕΚ πρωταθλήτρια στα γήπεδα μου φαίνονται μαλακίες και μικροπρέπειες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν φαίνεται?
Πολύ φαίνεται, η αντικειμενικότητα τον έφαγε
Αυτά του περί ΑΕΚ πρωταθλήτρια στα γήπεδα μου φαίνονται μαλακίες και μικροπρέπειες .
Μα το λέει το παιδί επειδή είναι ΑΕΚ. Νομίζεις ότι κάποιος ουδέτερος θα το έλεγε αυτό για την ΑΕΚ? Και αν είναι τόσο καλή τότε γιατί δεν είνια αυτή πάντα η πρώτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε συ Βάλια ξέρεις τίποτα απο ποδόσφαιρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ότι ξέρω λέω άμα δεις εγώ μιλάω με την λογική και ώς ουδέτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Το οτι μια ομάδα ειναι καλύτερη απο τις άλλες μια χρονιά δεν σημαίνει οτι είναι καλύτερη και τις προηγούμενες...Με αυτή τη λογική θα έπαιρνε πάντα μια ομάδα το πρωτάθλημα ή το κύπελο...αυτα που λές δεν έχουν λογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι σόρρυ νόμιζα ότι μιλούσε γενικά για όλες τις χρονιές για αυτό εντέδρασα έτσι.

(Αν σε πειράζει τόσο να έχω άποψη τι να πώ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Όχι ίσα ίσα το να έχεις άποψη ειναι κάτι που με χαροποιεί...όταν βλέπω όμως οτι αρκετά μηνύματα τα γράφεις για να τα γράψεις τότε ενοχλούμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μα δεν έγραψα ποτέ κάτι μόνο για να το γράψω άμα είδες καλά πάντα στηρίζω αυτά που λέω. Τέλωσπάντων τώρα δεν έχω όρεξη για διαφωνία και ειδικά για θέματα ποδοσφαίρου, ας το λήξουμε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Ρε συ Βάλια ξέρεις τίποτα απο ποδόσφαιρο?

φιλε ο καθενας εχει αποψη σχετικος και μη...και να μην ξερει και πολλα μπορει να διαμορφωσει απο αυτα που βλεπει και ακουει, αμα εχει κριτικη σκεψη, που εχει κριτικη σκεψη η Βαλια..και αυτο φαινεται απο τα ποστς....βρες μου 1 ποστ που να χει πει κατι απλα για να λεει οτι το ειπε...ελεος...φιλικα παντα..μη βγαζεις τοσο γρηγορα συμπερασματα...και τεσπα...δημιουργηθηκε θεμα χωρις λογο...νταξ..ο καθενας με τη γνωμη του...ελευθερια εχουμε..

in flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
δεν έχω κάτι με τη Βάλια ίσα ίσα σε αρκετές συζητήσεις δείχνει μια ωριμότητα,απλώς βλέποντας αρκετά ποστ της σε θέματα που δεν νομίζω να γνωρίζει εξήγαγα το συμπέρασμα αυτό...το σίγουρο ειναι πώς δεν είναι αποκύημα της φαντασίας μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Από την στιγμή που η Καλαμαριά έπαιξε με παίχτη ο οποίος δεν είχε το δικαίωμα να αγωνιστεί δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τέτοιο θέμα.Σε όποια ομάδα της SuperLigue και να γινόταν, αυτή θα ήταν η κατάληξη της υπόθεσης.
Στο εξωτερικό σέβονται τις αποφάσεις των αρμοδίων και χαίρονται το
ποδόσφαιρο. Εδώ όλο κατηγορούμε διαιτητές, λέμε οτι οι πρόεδροι πληρώνουν... κ.τ.λ. :nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ναι ρε alexander, συμφωνώ. Ό,τι δε φτάνει η αλεπού το κάνει κρεμαστάρι. Αυτό αρμόζει στο άρρωστο ελληνικό κοτόπουλο και τον παρακαλώ αλλάξτε ομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ρε παιδιά , το σύνολο μετράει , όχι το ποιος έβγαλε 100 ασίστ . Και να μην ξεχνάμε , για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου , ότι οι μισοί παίκτες του ΟΣΦΠ ήταν τραυματίες..

Τέσπα . Αυτά του περί ΑΕΚ πρωταθλήτρια στα γήπεδα μου φαίνονται μαλακίες και μικροπρέπειες .
Ποιος τραυματίστηκε;
Δεν είχε η ΑΕΚ τραυματισμούς;
Επειδή δεν έπαιξε ο Raul Bravo τώρα,κάτι έγινε..
Στο σύνολο λοιπόν σου λέω πως είχαμε περισσότερους βαθμούς από τον ΟΣΦΠ,αλλά ο Ολυμπιακός κατάφερε το ακατόρθωτο,δηλαδή,με ήττα 1-0 να πάρει τους 3 βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Ρε παιδιά , το σύνολο μετράει , όχι το ποιος έβγαλε 100 ασίστ . Και να μην ξεχνάμε , για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου , ότι οι μισοί παίκτες του ΟΣΦΠ ήταν τραυματίες..

Τέσπα . Αυτά του περί ΑΕΚ πρωταθλήτρια στα γήπεδα μου φαίνονται μαλακίες και μικροπρέπειες .

Και εμενα μου φαινεται μικροπρεπεια η βαθμοθηρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
RIVALDO μην ξεχνας...Εμεις σε μαθαμε να μετρας...Κατα τη γνωμη μου ο ριβαλντο εκανε οπως κανουν κατι χαζεεεεεεεεες κοπελιτσες οταν τις παρατας...που βγαινουν και λενε μλκιες για εσενα...Ετσι και ο ριβαλντο... Δεν πειραζει Ριμπο αρκει που στον ολυμπιακο σε μαθαμε να μετρας :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top