Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;

Ποια ξένη γλώσσα θα θέλατε να μάθετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Αγγλικά

  • Γαλλικά

  • Γερμανικά

  • Ισπανικά

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • Ιταλικά

  • Ρώσικα

  • Κινέζικα

  • Αραβικά

  • Σουηδικά

  • Νορβηγικά

  • Καμία


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

supermonstar13

Νεοφερμένος

Η Andie L. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ξερω ηδη ελληνικα και αγγλικα (πρωτοτυπο, ε?)
και εχω ξεκινησει γερμανικα, φινλανδικα και σουηδικα
σειρα εχουν τα ρωσικα, ιταλικα και ισπανικα
μετα γαλλικα και ολλανδικα αν μου την παιξει

εχω κολλημα με τις ξενες γλωσσες χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELPLESS

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σουαχίλι....
Βασικα θέλω να μαθω και ιταλικά σωστα γτ έως τώρα ξέρω τις βασικές βρισιές μόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charmed

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Α' κύκλου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Spanish Japanese Chinese αυτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 901443

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xμ, Γιαπωνέζικα!

Και εγώ! Έτσι και καταφέρω και γίνω αυτό που θελω, σχεδιάζω να πάω στην Ιαπωνία.
Επίσης θα ήθελα να μάθω και Ρώσικα :P

Konichi wa. Watashi wa Manos desu! (ή κάπως έτσι)
Konnichiwa;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

Το οποίο σημαίνει;;;:what: (πρέπει να το έχω ακόυσει σε κάποια ταινία για αυτό ρωτάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pein

Νεοφερμένος

Ο Pein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σίγουρα ιαπωνέζικα,Αντώνης απο οτι βλέπω στο Avatar σου,εισαι και εσυ Anime-fan και η γλώσσα αυτη δεν ειναι Κινέζικα αλλά Ιαπωνέζικα!!!Itadakimasu!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το οποίο σημαίνει;;;:what: (πρέπει να το έχω ακόυσει σε κάποια ταινία για αυτό ρωτάω)

Καλησπερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
あなたの名前は何であるか。か。:P
δν ξερω αν τ διαβαζετε,αλλα συμφωνα μ το yahoo babel fish σημαινει ποιο ειναι τ ονομα σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ισπανικά. Τα λατρεύω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ

Νεοφερμένος

Η φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ισπανικά

me muero de amor υπέροχη γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ

Νεοφερμένος

Η φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ισπανικά. Τα λατρεύω!:)


κι εγώ !!μπορεί το καλοκαίρι να κάνω λίγα εντατικά μαθήματα όχι για πτυχίο απλώς γιατί μου αρέσουν !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 901443

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
あなたの名前は何であるか。か。:P
δν ξερω αν τ διαβαζετε,αλλα συμφωνα μ το yahoo babel fish σημαινει ποιο ειναι τ ονομα σας??
Τα μεταφραστικά ποτέ δεν βγάζουν σωστή συντακτικά μεταφραση. εν μπορώ να το διαβάσω (εκτός από 3-4 χαρακτήρες) αλλά σίγουρα το νόημα θα είναι off .:iagree:
είμαι και εγώ anime fan btw:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μάλλον Ιταλικά ή Γερμανικά θα μάθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΩΤΕΙΝΗ

Νεοφερμένος

Η φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μάλλον Ιταλικά ή Γερμανικά θα μάθω...


σου αρέσουν τα γερμανικά ??εμένα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.

luisanoula

Νεοφερμένος

Η Xtina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ θα ήθελα ισπανικά..ήδη ξερω λιγα..ειναι η πιο τέλεια γλώσσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τα ισπανικά είναι όντως πολύ ενδιαφέρουσα γλώσσα.

Είχα πάει Ισπανία το καλοκαίρι του 2007 και μου άρεσαν πάρα πολύ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

luisanoula

Νεοφερμένος

Η Xtina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θελω + εγωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

Di_Canio4

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω του χρόνου που τελειώνω με τα αγγλικα, θα μάθω ή Σέρβικα ,η αλλιως την Μητρική μου, τα Ποντιακά...στην ουσία αρχαία Ελληνικά

Σερβικα θελωψ να μαθω για πολλους λογους...Παρτιζαν, εχω φιλους Σερβους, σκεφτομαι να την επισκεφτω κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top