Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,653 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,761 μηνύματα σε 76,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 521)
Συνέχεια
56
10,75%
Πού και πού
196
37,62%
Σπάνια
128
24,57%
Μία φορά μονο
44
8,45%
Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω
52
9,98%
Με τίποτα
45
8,64%

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 17:09, 06-09-07:

Κάνετε συχνά κοπάνες;

Εγώ πέρισυ έκανα στη γυμναστική την τελευταία ώρα, μια και δεν μας έπαιρνε απουσίες. Φέτος δεν έκανα καμία.:nono:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:29, 06-09-07:

μια φορά μόνο , στο ολοήμερο, είχα προτοπάρει το ps2 και την τελευταία ώρα είχαμε γυμναστική, οπότε την έκανα για σπίτι μου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

matelas (Νίκος)

Απόφοιτος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O matelas έγραψε: στις 19:06, 06-09-07:

Που και που, στην πρώτη γυμνασίου είχα μία (1) . Φέτος που τελείωσα το λύκειο είχα περίπου εξήντα (60)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Astraxan (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Astraxan έγραψε: στις 19:37, 06-09-07:

Στο Γυμνάσιο καμία μιας και ήμουν στο χωριό και το Γυμνάσιο ήταν μακριά από τον κόσμο και δεν είχε τίποτα σημαντικό!
Με το που ανέβηκα στο Λύκειο και κατάλαβα ότι υπήρχαν καφέ...τα έπαιρνα με την σειρά!
Όχι υπερβολές όμως..Τελείωσα την Α' Λυκείου με 1 δικαιολογημένη απουσία και άλλες 32 αδικαιολόγητες!
Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε: στις 19:45, 06-09-07:

Φέτος έκανα την πρώτη μου την τελευταία εβδομάδα! Δεν είχα πολλές απουσίες, δεν άντεχα να βλέπω και τη φάτσα της Αγγλικού και το κακό(ή καλό) έγινε!!
Παράθεση

Astraxan (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αξιοποίησης Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Astraxan έγραψε: στις 19:48, 06-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από ilianna
Φέτος έκανα την πρώτη μου την τελευταία εβδομάδα! Δεν είχα πολλές απουσίες, δεν άντεχα να βλέπω και τη φάτσα της Αγγλικού και το κακό(ή καλό) έγινε!!

Αν ήταν την τελευταία εβδομάδα εγώ το θεωρώ πολύ καλό..σε σχέση με μένα που όλη την χρονιά δεν πήγαινα στο μάθημα της ιστορίας!
Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε: στις 20:00, 06-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Astraxan
Αν ήταν την τελευταία εβδομάδα εγώ το θεωρώ πολύ καλό..σε σχέση με μένα που όλη την χρονιά δεν πήγαινα στο μάθημα της ιστορίας!
Α,όχι ιστορία ήταν πολύ καλά φέτος! Αυτή που μας είχε ήταν...παράξενη(!) και την κοροιδεύαμε συνέχεια!! Ασ'τα να πάνε... Κι εσύ καλή δουλειά έκανες όμως!
Παράθεση

Astraxan (Νίκος)

Φοιτητής

O Astraxan έγραψε: στις 20:07, 06-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από ilianna
Α,όχι ιστορία ήταν πολύ καλά φέτος! Αυτή που μας είχε ήταν...παράξενη(!) και την κοροιδεύαμε συνέχεια!! Ασ'τα να πάνε... Κι εσύ καλή δουλειά έκανες όμως!

Mα δεν τον άντεχα...Η θα με εξέταζε ή θα μου έπιανε την κουβέντα για τα παπούτσια μου...Νike είναι αυτά??Από που τα πήρες??Πόσο??Α καλά πές μας τώρα μάθημα!:!::!::!::!:
Παράθεση

takis_17 (Takis)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O takis_17 έγραψε: στις 00:09, 07-09-07:

Ντρέπομαι που το λέω αλλά πέρσι είχα φτάσει στο όριο των απουσιών.Κοπάνες τις πρώτες ώρες και κά8ε πέμπτη που είχαμε πολύ βαρύ πρόγραμμα την τελευταία 1 ώρα ή και τελευταίες 2 ώρες.:iagree::iagree::iagree:
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

internet_robber

Μαθητής Β' λυκείου

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O internet_robber έγραψε: στις 00:13, 07-09-07:

Εγώ στα Γερμάνικα και την Μουσική πήγαινα 1 φορά τον μήνα! Συνέχεια έφτανα το όριο απουσιών!
Παράθεση

KaTaNaS

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο KaTaNaS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O KaTaNaS έγραψε: στις 01:51, 07-09-07:

Τις κρατάω πάντα για το τέλος τις απουσίες, λίγο πριν της εξετάσεις δεν πατώ σχολειό!!
Παράθεση

JAKE

Μαθητής Β' λυκείου

Ο JAKE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O JAKE έγραψε: στις 03:07, 07-09-07:

εγω εκανα ολο ολο 3 αλλα ολο ημερες
Παράθεση

timbakiforever (Στέλλα)

Μαθητής Β' λυκείου

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H timbakiforever έγραψε: στις 14:54, 07-09-07:

εγω μονο στη τριτη γυμνασίου ειχα κανει 5-6 αλλα αυτα περασαν τωρα.στο λυκειο καναν μια μερα η ταξη μου κοπάνα(εγώ ελειπα!!!)και φάγαμε αποβολή με αναστολή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φαντάσου
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:34, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από timbakiforever
εγω μονο στη τριτη γυμνασίου ειχα κανει 5-6 αλλα αυτα περασαν τωρα.στο λυκειο καναν μια μερα η ταξη μου κοπάνα(εγώ ελειπα!!!)και φάγαμε αποβολή με αναστολή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φαντάσου
Ο νόμος απ' όσον ξέρω απαγορεύει τις μαζικές αποβολές.

ΝΟΜΟΣ:
Εγκύκλιος Γ2/6563/21-11-1996, ΥΠ.Ε.Π.Θ.

«Δεν επιτρέπεται ομαδική αποβολή μαθητών, ούτε αποβολή εκ περιτροπής. Κάτι τέτοιο θα ήταν αντιπαιδαγωγικό και όχι σύμφωνο με το πνεύμα και τους στόχους της εκπαίδευσης. Άλλωστε δεν είναι δυνατόν να επιβάλλεται κύρωση σε μαθητές που δεν διαπιστώθηκε η προσωπική τους ευθύνη».
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eL BaRTo

Μαθητής Β' λυκείου

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O eL BaRTo έγραψε: στις 15:50, 07-09-07:

γυμνασιιο καμια
περσυ πρεπει νακανα 2
αν δεν παιρναμε αποβολες και δεν περνανε τηλ σπιτι καθε μερα κοπανα θακανα
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 21:41, 07-09-07:

Συνήθως εξαντλώ τις απουσίες μου. Το σχολείο μου είναι ιδιωτικό, οπότε δε μπορώ να φύγω κατά τη διάρκεια, άρα πρέπει να μην πάω από το πρωί. Ευτυχώς η μητέρα μου μέχρι τώρα δείχνει κατανόηση και γίνεται συνεργός
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 21:55, 07-09-07:

Θυμάμαι που στο δημοτικό έβαζα το θερμόμετρο στο καλοριφέρ για να μην πάω σχολείο! Μου 'ρθε φλασιά.
Παράθεση

Χριστίνα20750

Μαθητής Γ' λυκείου

H Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Χριστίνα20750 έγραψε: στις 22:19, 07-09-07:

Στο Δημοτικό ... συνέχεια.
Στο Γυμνάσιο ... Πού και Πού (με θυμάσαι
Στο Λύκειο ... πιο σπάνια...

Κάνω κοπάνες με τη μαμα μου !
(πς. Shopping Therapy =] )
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 10:11, 08-09-07:

Θυμάμαι που στο δημοτικό έβαζα το θερμόμετρο στο καλοριφέρ για να μην πάω σχολείο! Μου 'ρθε φλασιά.
κολλητά στη λάμπα του γραφείου είναι πιο αποδοτικό, ελέγχεις πιο εύκολα την επιθυμητή θερμοκρασία. :xixi:
Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Φοιτητής

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε: στις 10:46, 08-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ο νόμος απ' όσον ξέρω απαγορεύει τις μαζικές αποβολές.

κι όμως στην 3η γυμνασίου φάγαμε όλη η τάξη....Πέρυσι Β λυκείου έκανα μία, τελευταία μέρα πρίν τις εξετάσεις, είχαμε 4ωρο, κάτσαμε τις 2.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος