Pokemon GO

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Πιθανότατα δεν έχετε γυροσκόπιο..
Δίχως αυτό το παιχνίδι είναι μαύρο χάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Πιθανότατα δεν έχετε γυροσκόπιο..
Δίχως αυτό το παιχνίδι είναι μαύρο χάλι.

Καλά δεν το λες και μαύρο χάλι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δηλαδή τώρα όσοι παίζετε για να καταλάβω βγαίνετε απλά έξω και πάτε όπου σας πει το κινητο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μέσα στη ντουλάπα μου έπιασα ένα snorlax,πως στο καλό χώρεσε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δηλαδή τώρα όσοι παίζετε για να καταλάβω βγαίνετε απλά έξω και πάτε όπου σας πει το κινητο; :P

just no
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπάινοντας στο serebii κλασσικά κάθε μέρα τα τελευταία 10 χρόνια, είχα ενημερωθεί για το παιχνίδι και για το πως θα είναι περίπου το gameplay και δεν ψηνόμουν κι ιδιαίτερα, εξάλλου ποιο pokemon game να συγκριθεί με την pokemon alpha sapphire που παίζει στο nintendo 2Ds μου; :P

Τελικά, μια μέρα ξαφνικά έγινε διαθέσιμο το pokemon go, χωρίς καμμία προειδοποίηση, και με το που γύρισα σπίτι, το εγκατέστησα αμέσως, με τον γνωστό πλάγιο τρόπο. Έχω ενθουσιαστεί με το παιχνίδι!!

Τώρα το μεσημέρι που γύριζα σπίτι υπήρχε ένα starmie στη γειτονιάα, έκανα κάτι κύκλους με το ποδήλατο για να το βρω αλλά ήμουν πολύ κουρασμένος για να συνεχίσω :(:P

Το θέμα είναι ότι κάθε φορά που βγαίνω έξω για δουλειές/καφέ/απλή βόλτα, τις περισσότερες φορές το παιχνίδι δεν παίζει, αλλά είναι θέμα χρόνου να λυθεί πιστεύω.

Ξεκίνησα με bulbasaur :D Σήμερα έσκασε και το πρώτο μου αυγό, ήταν ένα weedle :P Έχω άλλα 5 να σπάσω, των 5km το καθένα, θα έχουν κάτι καλύτερο σίγουρα :D Το απόγευμα έτσι κι αλλιώς είχα σκοπό να πάω για τρέξιμο, μακάρι να μην κρασάρει πάλι ώστε να σκάσει ακόμα ένα :P

Μόνο σε μένα δε βγάζει ούτε ένα pokemon στο σπίτι;

Θέλω ένα drowzee :redface: Κι ένα tauros!!!

Επίσης, πώς συνδέεστε εσείς; Με google account; Ή με το pokemon trainer club account; Ρωτάω επειδή προσωπικά συνδέθηκα πρώτη φορά με το λογαριασμό google και μετά έμαθα ότι υπάρχει και ο δεύτερος τρόπος αλλά δεν ξέρω πώς γίνεται... Θα βολέψει μιας και τον Νοέμβριο που θα βγουν οι νέες κασέτες pokemon sun και moon, αυτές θα έχουν conectivity με το pokemon go απ' ότι είπαν οι καταστευαστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσοχή στα Jigglypuff παιδιά...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
:lol:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 13686702_1392562777426265_5189973564504579210_n.jpg
    13686702_1392562777426265_5189973564504579210_n.jpg
    116.7 KB · Εμφανίσεις: 1,142

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
περίμενα κατι σε στυλ "ο σύγχρονος μικροαστισμός αποχαυνώνει και αποπροσανατολίζει τους νέους με ανόητες ασχολίες" tbh

dissapointed :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
αμαν πχια πατε γυρεύοντας να σας αφήσω μόνους σας με τους απολιτικ φιλελεδες και το αορατο χερι τους!!1

:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nihil.

Νεοφερμένος

Ο nihil. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πόσο συχνά σας κολλάει όταν πάει να ξεφύγει το πόκεμον; Σε μένα σπίτι μου με wifi συμβαίνει σπάνια, αλλά έξω σχεδόν στα μισά. Το κινητό μου, η vodaphone ή οι σέρβερ φταίνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Απαιτώ το thread να μετονομαστεί σε "Pics μας από περιπέτειες με το Pokémon Go".
Αυτό θα ναι hype. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Όταν έχεις σπάσει το κινητό σου και όλοι παίζουν pokemon go

# reasons to immediately replace your phone
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
δεν τολμάω να μάθω τι είναι πραγματικά

αν και απ' ό,τι καταλαβαίνω είναι για android. phew

Κάτσε δηλαδή εσύ τι έχεις...?
Απ'ό,τι ξέρω windows phone λογικά θα τα μισείς γιατί σιχαίνεσαι ό,τι έχει να κάνει μεMicrosoft μην κάνει κανα μονοπώλιο ?
Πες μου ότι έχεις i-phone Να τρελαθώ ! xD

Εγώ WP έχω...δεν θα παίξω ποτέ το παιχνίδι. Δεν καίγομαι κι όλας...Καλύτερα έτσι...εμείς οι επαρχιώτες θα χωνόμασταν σε τίποτα βάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Όταν έχεις σπάσει το κινητό σου και όλοι παίζουν pokemon go

# reasons to immediately replace your phone

story of my summer :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
περίμενα κατι σε στυλ "ο σύγχρονος μικροαστισμός αποχαυνώνει και αποπροσανατολίζει τους νέους με ανόητες ασχολίες" tbh

dissapointed :(

btw προτιμάς τις αναλύσεις μου από την pipipo; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 43b40ebcb57f49c48e4bdc5b8219ceb5.png
    43b40ebcb57f49c48e4bdc5b8219ceb5.png
    276.1 KB · Εμφανίσεις: 115
  • 92941c124555424f9ff9e8db3eaaeb62.png
    92941c124555424f9ff9e8db3eaaeb62.png
    330.3 KB · Εμφανίσεις: 217

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κάτσε δηλαδή εσύ τι έχεις...?
Απ'ό,τι ξέρω windows phone λογικά θα τα μισείς γιατί σιχαίνεσαι ό,τι έχει να κάνει μεMicrosoft μην κάνει κανα μονοπώλιο ?
Πες μου ότι έχεις i-phone Να τρελαθώ ! xD

Εγώ WP έχω...δεν θα παίξω ποτέ το παιχνίδι. Δεν καίγομαι κι όλας...Καλύτερα έτσι...εμείς οι επαρχιώτες θα χωνόμασταν σε τίποτα βάτα...

έχω ένα iphone3gs το οποίο πλέον δεν φορτώνει καμία εφαρμογή κι ενα lumia 1520 που το πήρα ως βραβείο σε ένα διαγωνισμό απ' την MS ( ποιος θα λεγε όχι ). νο android :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
έχω ένα iphone3gs το οποίο πλέον δεν φορτώνει καμία εφαρμογή κι ενα lumia 1520 που το πήρα ως βραβείο σε ένα διαγωνισμό απ' την MS ( ποιος θα λεγε όχι ). νο android :P
τότε γιατί φοβάσαι να μάθεις τι είναι το Pokemon go?
Αφού ποτέ δεν πρόκειται να το παίξεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
yup αυτό είπα αμέσως από κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Πως να Βρω ποκεμον κ ττι ειναι οι ποκ σταθμοι;εγω νομιζα εχει ποκεμον εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top