[29/5/2015] Φυσική Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 11 21.2%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 25.0%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 8 15.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 6 11.5%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 8 15.4%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 6 11.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Φυσικη ειναι!! Λογικο ειναι να μην ειναι ευκολα!! Δεν ειπε κανενας οτι θα γραψουν ολοι πανω απο 18, ουτε εκμηδενιζουμε τη δυσκολια!! Οταν λεμε οτι ειναι ευκολα εννοουμε συγκριτικα με τα θεματα των προηγουμενων ετων!!! Η πιεση παντα υπηρχε και υπαρχει σε ολα τα παιδια που εδωσαν και δινουν, αρα δε παιζει ρολο στην αντικειμενικοτητα που λες

Εχω λύσει όλα τα θέματα των προηγούμενων ετών. Μου φάνηκαν πολύ πιο εύκολα από τα σημερινά!
Και για να ξερεις ακόμα και καθηγητές είπαν πως ήταν δύσκολα!

Μάλιστα ένας συμμαθητής μου που είναι αστέρι στη φυσικη έγραψε γύρω στο 16. Ο συγκεκριμένος είχε γράψει περίπου 18 στο διαγωνισμό φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εχω λύσει όλα τα θέματα των προηγούμενων ετών. Μου φάνηκαν πολύ πιο εύκολα από τα σημερινά!
Και για να ξερεις ακόμα και καθηγητές είπαν πως ήταν δύσκολα!

Μάλιστα ένας συμμαθητής μου που είναι αστέρι στη φυσικη έγραψε γύρω στο 16. Ο συγκεκριμένος είχε γράψει περίπου 18 στο διαγωνισμό φυσικής.

Καλη φαση, μαντεψε γιατι σου φανηκαν πιο ευκολα.... γιατι τα ελυνες απο το σπιτι σου!!! Και πες μου σε ποιο θεμα απο τα τελευταια 4 χρονια βγηκαν οι καθηγητες να πουνε οτι ηταν ευκολα!!! Καθε χρονια παλουκια βαζουν , εσυ φετος τι περιμενες; Τελοσπαντων οι βασεις θα το δειξουν αν ηταν πιο ευκολα η πιο δυσκολα!!! Καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faeton

Νεοφερμένος

Ο faeton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αν θέλετε τη γνώμη καθηγητή, τα θέματα εκτος απο το Α ήταν από μέτρια ως δύσκολα. Είχαν πολλές παγίδες στις οποίες ακόμα και άριστοι μαθητές έπεσαν. Δεν υπήρχε σχεδόν καμία διαβάθμιση δυσκολίας. Ήταν θέματα που σκοπό έχουν να μπερδέψουν τους μαθητές. Αυτοι που εδω τα λένε εύκολα δεν έχουν κάτσει να τα λύσουν αλλά έριξαν μόνο μια ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Καλη φαση, μαντεψε γιατι σου φανηκαν πιο ευκολα.... γιατι τα ελυνες απο το σπιτι σου!!! Και πες μου σε ποιο θεμα απο τα τελευταια 4 χρονια βγηκαν οι καθηγητες να πουνε οτι ηταν ευκολα!!! Καθε χρονια παλουκια βαζουν , εσυ φετος τι περιμενες;

Πολυ σωστος
μαρι λου προφανως δουλεια του καθηγητη ειναι να μην φαει ξυλο οτνα βγουν τα αποτελεσματα απο γονεις μαθητες οπτοε λενε παντου δυσκολα για να πεσουν μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Εχω λύσει όλα τα θέματα των προηγούμενων ετών. Μου φάνηκαν πολύ πιο εύκολα από τα σημερινά!
Και για να ξερεις ακόμα και καθηγητές είπαν πως ήταν δύσκολα!

Μάλιστα ένας συμμαθητής μου που είναι αστέρι στη φυσικη έγραψε γύρω στο 16. Ο συγκεκριμένος είχε γράψει περίπου 18 στο διαγωνισμό φυσικής.

Kάνω μια "διόρθωση" στη λογική σου. Αυτό πρέπει να το αλλάξεις και σαν φοιτήτρια, αλλιώς θα ζοριστείς. Αν στοχεύεις σε Φυσικομαθηματικές επιστήμες ή επιστήμες που έχουν κάποια σχέση με Φυσική ή Μαθηματικά π.χ. Πολυτεχνείο κλπ, ποτέ μα ποτέ δεν θα είσαι καλυμμένη ακόμη και αν λύνεις ότι κυκλοφορεί από άσκηση (ανθρωπίνως αδύνατο). Η φύση αυτών των επιστημών είναι ότι πάντα θα είσαι μπροστά σε ένα νέο πρόβλημα και θα πρέπει με ψυχολογία και timing εξετάσεων Proficiency Cambridge να δώσεις απάντηση. Σ' αυτό βαθμολογείσαι: στην ικανότητα που έχεις σε ένα τυχαίο πρόβλημα με τη θεωρία που γνωρίζεις μέχρι τώρα στη ζωή σου, να το λύσεις. Κυνικό μπορεί να πει κάποιος, αλλά αυτό είναι το υπάρχον δεδομένο όμως. Η φροντιστηριακή παπαγαλία του στυλ «έχουμε λύσει πολλά παρόμοια θέματα» δεν αποτελεί εγγύηση επιτυχούς εξέτασης. Αυτό που δεν συνειδητοποιούν οι Έλληνες και δεν ξέρω ποιοι άλλοι, μαθητές, είναι ότι το μυαλό δίνει απίστευτες διεξόδους σε "σκάλωμα" της άσκησης και όχι αν έχουμε λύσει 200.000.000.000 ασκήσεις μεθοδολογίας που στην τελική, αν αλλάξεις μια μεταβλητή, η άσκηση άλλαξε τρόπο σκέψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Αν θέλετε τη γνώμη καθηγητή, τα θέματα εκτος απο το Α ήταν από μέτρια ως δύσκολα. Είχαν πολλές παγίδες στις οποίες ακόμα και άριστοι μαθητές έπεσαν. Δεν υπήρχε σχεδόν καμία διαβάθμιση δυσκολίας. Ήταν θέματα που σκοπό έχουν να μπερδέψουν τους μαθητές. Αυτοι που εδω τα λένε εύκολα δεν έχουν κάτσει να τα λύσουν αλλά έριξαν μόνο μια ματιά.
Θεωρεις το το θεμα δ που δεν υπαρχει ατομο που να μην το εχει κανει στο φροντιστηριο ηταν δυσκολο?Το Β3 εχει ξανατεθει στις πανελληνιες ειναι δουλεια των υποψηφιων να εχουν λυσει τα παλια θεματα .Το β1 μπερδεψε καποιους οχι καλα προετοιμασμενους .Το θεμα Γ ηταν υπερβολικα απλο και ενα βοηθημα της πλακας να ανοιξεις δεν μπορει να μην το εχει:)

Οταν λες κατι δυσκολο προφανως το συγκρινεις με καποιες αλλες χρονιες πες μας ποιες αλλες χρονιες εννοεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Όλοι μιλάτε εκ του ασφαλούς...
Στις πανελλήνιες του 16 ελπίζω να μη κάνουμε τα ίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Θεωρεις το το θεμα δ που δεν υπαρχει ατομο που να μην το εχει κανει στο φροντιστηριο ηταν δυσκολο?Το Β3 εχει ξανατεθει στις πανελληνιες ειναι δουλεια των υποψηφιων να εχουν λυσει τα παλια θεματα .Το β1 μπερδεψε καποιους οχι καλα προετοιμασμενους .Το θεμα Γ ηταν υπερβολικα απλο και ενα βοηθημα της πλακας να ανοιξεις δεν μπορει να μην το εχει:)

Οταν λες κατι δυσκολο προφανως το συγκρινεις με καποιες αλλες χρονιες πες μας ποιες αλλες χρονιες εννοεις

Λογικα με θεματα πριν το 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Καλη φαση, μαντεψε γιατι σου φανηκαν πιο ευκολα.... γιατι τα ελυνες απο το σπιτι σου!!! Και πες μου σε ποιο θεμα απο τα τελευταια 4 χρονια βγηκαν οι καθηγητες να πουνε οτι ηταν ευκολα!!! Καθε χρονια παλουκια βαζουν , εσυ φετος τι περιμενες; Τελοσπαντων οι βασεις θα το δειξουν αν ηταν πιο ευκολα η πιο δυσκολα!!! Καλη επιτυχια
Δεν τα έλυσα όλα στο σπίτι! Τα θέματα των τελευταίων ετών τα λύσαμε ως προσομοίωση στο φροντιστηριο. Το φετινο προσπάθησα να το λύσω όταν γύρισα και δεν τα κατάφερα. Εντάξει είδα 1-2 πράγματα που δε πρόσεξα εκεί, αλλά και πάλι τα θεωρώ τα δυσκολότερα!
Πολυ σωστος
μαρι λου προφανως δουλεια του καθηγητη ειναι να μην φαει ξυλο οτνα βγουν τα αποτελεσματα απο γονεις μαθητες οπτοε λενε παντου δυσκολα για να πεσουν μεσα
Λες; Και οι περισσότεροι καλοί μαθητές γιατί τα βρήκαν δύσκολα; Μήπως δεν είχε παγίδες; Εσύ δε ξέρω τι σχέση έχεις με τη φυσική και τα βρήκες παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
14-15 έγραψα.. Αλλά φυσική ήταν το χειρότερο μου και υπολογίζω ότι χημικούς μηχανικούς πατρας πιάνω ακόμα και με τις περσινές βάσεις οπότε είμαι χαρούμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Η Γίδα

Νεοφερμένος

Ο Η Γίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ολοι οι φοιτητες ιατρικης που αντι να μαθουν που ειναι η χοληδοχος κυστη καθονται και κρινουν θεματα φυσικης και τα κρινουν και λαθος αξιζουν να τους γινει Lap-χολοκυστεκτομη για να δουν αν τους εχει απομεινει καθολου χολη.
Φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύσκολα ήταν και είχαν παγίδες. Ακόμα και το 1ο θέμα ήθελε πολλή προσοχή. Εγώ έχασα από το Β1, το Δ2 και κάτι λάθη στις πράξεις στα τελευταία. Υπολογίζω κοντά στο 17.

Από 2 φροντιστήρια μου είπαν ότι στο ένα οι καλοί κυμαίνονται στο 14 και στο άλλο ουδείς πάνω από τη βάση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Δύσκολα ήταν και είχαν παγίδες. Ακόμα και το 1ο θέμα ήθελε πολλή προσοχή. Εγώ έχασα από το Β1, το Δ2 και κάτι λάθη στις πράξεις στα τελευταία. Υπολογίζω κοντά στο 17.

Από 2 φροντιστήρια μου είπαν ότι στο ένα οι καλοί κυμαίνονται στο 14 και στο άλλο ουδείς πάνω από τη βάση :worry:
Αν το ειπαν τα φροντιστηρια ενταξει ειμαστε σιγουροι .... προβατα.Το φροντιστηριο κανει την δουλεια του και θελει να δικαιολογηθει τι δεν καταλαβαινεις?

Δεν τα έλυσα όλα στο σπίτι! Τα θέματα των τελευταίων ετών τα λύσαμε ως προσομοίωση στο φροντιστηριο. Το φετινο προσπάθησα να το λύσω όταν γύρισα και δεν τα κατάφερα. Εντάξει είδα 1-2 πράγματα που δε πρόσεξα εκεί, αλλά και πάλι τα θεωρώ τα δυσκολότερα!

Λες; Και οι περισσότεροι καλοί μαθητές γιατί τα βρήκαν δύσκολα; Μήπως δεν είχε παγίδες; Εσύ δε ξέρω τι σχέση έχεις με τη φυσική και τα βρήκες παιχνίδι...
Καταρχην τι εννοεις με την εννοια της λεξης καλος ?Ποιος οριζει ποιος ειναι καλος μαθητης και ποιος οχι?Τα φετινα θεματα δεν ηταν καθολου πρωτυπα κατι πυο παραδεχονται ολοι οι καθηγητες .Δυσκολια στην φυσικη =πρωτοτυπια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς Pinkman, εγὠ με παιδιά μιλάω, όχι με γραμματείες προφανώς.

Edit Δείτε και την ανακοίνωση της ΕΕΦ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καταρχην τι εννοεις με την εννοια της λεξης καλος ?Ποιος οριζει ποιος ειναι καλος μαθητης και ποιος οχι?
Και ποίος είσαι εσύ που αξιολογείς τα θέματα;Ποίος ορίζει τη δυσκολία; Την ιδιότητά σου ακόμη δεν την ξέρουμε.Μμμμ 37 μηνύματα βλέπω, μάλλον είσαι νέος και γράφτηκες στο φόρουμ για αυτόν το λόγο.Βρες τίποτα καλύτερο να κάνεις και άσε εμάς τα πρόβατα να πιστεύουμε ο,τι θέλουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Και ποίος είσαι εσύ που αξιολογείς τα θέματα;Ποίος ορίζει τη δυσκολία; Την ιδιότητά σου ακόμη δεν την ξέρουμε.Μμμμ 37 μηνύματα βλέπω, μάλλον είσαι νέος και γράφτηκες στο φόρουμ για αυτόν το λόγο.Βρες τίποτα καλύτερο να κάνεις και άσε εμάς τα πρόβατα να πιστεύουμε ο,τι θέλουμε.
Λεω την προσωπικη μου αποψη για τα θεματα οπως την λενε και αλλοι πυο συμφωνουν με εμενα ,ενδεικτικα αναφερω Διονυσης 13 ,Φρεντος ,Harken να μην συνεχισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Λεω την προσωπικη μου αποψη για τα θεματα οπως την λενε και αλλοι πυο συμφωνουν με εμενα ,ενδεικτικα αναφερω Διονυσης 13 ,Φρεντος ,Harken να μην συνεχισω

Την απόψή σου μπορείς να την λες ελεύθερα όπως όλοι άλλωστε.Από τη στιγμή όμως που δεν έγραφες σήμερα,δεν έχεις λάβει πολλές παραμέτρους υπόψη σε αυτήν την άποψη.Και καλό θα ήταν να μην μας προσβάλλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Την απόψή σου μπορείς να την λες ελεύθερα όπως όλοι άλλωστε.Από τη στιγμή όμως που δεν έγραφες σήμερα,δεν έχεις λάβει πολλές παραμέτρους υπόψη σε αυτήν την άποψη.Και καλό θα ήταν να μην μας προσβάλλεις.

Οι παραμετροι που λες υπολογιζονται καθε χρονο καθε χρονο υπαρχει αγχος πιεση κλπ .Για αυτο τελικα εχει σημασια η αντικειμμενικη επιστημονικη δυσκολια των θεματων:) η οποια προφανως ειναι δεδομενη στα σημερινα θεματα.Αυτο που λεω ειναι οτι δεν σας αιφνιδιασαν με καποια συνθετη διαταξη ή εννοιες και ιδεες που δεν εχουν ξαναπεσει.Τα ερωτηματα υπαρχουν παντου εχουν ξαναπεσει και σε προηγουμενες εξετασεις .
Καλη επιτυχια στελιο, Καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το θεμα 4 με αποκαρδίωσε τελειως

το β1 το εσφαξα...

η ψυχολογια μου γ*μ*θ*ηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Οι παραμετροι που λες υπολογιζονται καθε χρονο καθε χρονο υπαρχει αγχος πιεση κλπ .Για αυτο τελικα εχει σημασια η αντικειμμενικη επιστημονικη δυσκολια των θεματων:) η οποια προφανως ειναι δεδομενη στα σημερινα θεματα.Αυτο που λεω ειναι οτι δεν σας αιφνιδιασαν με καποια συνθετη διαταξη ή εννοιες και ιδεες που δεν εχουν ξαναπεσει.Τα ερωτηματα υπαρχουν παντου εχουν ξαναπεσει και σε προηγουμενες εξετασεις .
Καλη επιτυχια στελιο, Καλα αποτελεσματα

Αν το πάμε έτσι σε όλα τα προηγούμενα χρόνια όλα τα θέματα είχαν ειπωθεί.(με εξαίρεση το 2013 που ήθελε την πυκνότητα και το 2005 στο θέμαδ).Τέλος πάντων,σε ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top