Τι δώρο θα θέλατε από τον Άγιο Βασίλη;

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Γεια σας!!! Μιας και εχει ηδη ανοιξει θεμα για τα Χριστουγεννα και μας βλεπω ζεστους κι ετοιμους να στολισουμε το Χριστουγεννιατικο δεντρο, θα ηθελα να ανοιξω (ή καλυτερα να ξαναανοιξω) ενα παρομοιο θεμα. Θα ηθελα λοιπον να γραψετε τι δωρο περιμενετε φετος απο τον...:santa:
Merry Christmas!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
θα ελεγα να περασω εκει που θελω αλλα τωρα θα ηθελα λιγο θαρρος παραπανω σε καποια πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πείτε με τρελή αλλά...

η λατρεία μου *_* ( δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω αν δεν μου το πάρουν για χριστούγεννα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εισαι τρελη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αγαπητέ :santa:
Eπειδή φέτος ήμουν το καλύτερο παιδί θα ήθελα ένα ταξίδι στην κολλητή μου έστω και για 1-2 μέρες :hug: αλλά και γενικότερα να δω τα άτομα που αγαπώ και μου λείπουν πολύ. :inlove: :cry_x:
Ε και να πούμε και κάτι χειροπιαστό ένα βιβλίο ισπανικών που έχω βάλει στο μάτι δεν θα με χάλαγε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αγαπητέ :santa:
Eπειδή φέτος ήμουν το καλύτερο παιδί θα ήθελα ένα ταξίδι στην κολλητή μου έστω και για 1-2 μέρες :hug: αλλά και γενικότερα να δω τα άτομα που αγαπώ και μου λείπουν πολύ. :inlove: :cry_x:
Ε και να πούμε και κάτι χειροπιαστό ένα βιβλίο ισπανικών που έχω βάλει στο μάτι δεν θα με χάλαγε :redface:

Βόδι :'( με συγκινείς :'( γι αυτό:
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη,
Η φιλενάδα μου από εδώ όλο τον χρόνο ήταν το καλύτερο παιδί ( μαγείρευε, πρόσεχε τον αδερφό της, σκούπιζε κλπ) εγώ μένω πολύ μακριά της και είναι τεράστια ευκαιρία να βρεθούμε. Θα σε παρακαλούσα να την φέρεις έστω και για ένα απόγευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Βόδι :'( με συγκινείς :'( γι αυτό:
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη,
Η φιλενάδα μου από εδώ όλο τον χρόνο ήταν το καλύτερο παιδί ( μαγείρευε, πρόσεχε τον αδερφό της, σκούπιζε κλπ) εγώ μένω πολύ μακριά της και είναι τεράστια ευκαιρία να βρεθούμε. Θα σε παρακαλούσα να την φέρεις έστω και για ένα απόγευμα!

Γιατί ποιος περιμένει άγιε Βασίλη μου μέχρι το καλύτερο που εκείνη θα έρθει στο υπέροχο νησάκι μου;
Κανείς.Έστω και για λίγο να την δω :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν θέλω να είμαι αχάριστη γιατί ευτυχώς τίποτα δεν μου λείπει. Το μόνο που όλοι αξίζει να ζητάμε από τον (ανύπαρκτο) santa είναι υγεία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ενα εισητηριο χωρις επιστροφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μια δαπιτισσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
πρωτα απο όλα υγεία και επειτα τύχη και φαντασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Πείτε με τρελή αλλά...

η λατρεία μου *_* ( δεν υπάρχει περίπτωση να το αγοράσω αν δεν μου το πάρουν για χριστούγεννα)
γιατι να αγορασεις αυτη τη κουμουτσα οταν σου παρεχεται δωρεαν στο διαδυκτιο?

εγω παντως δε θα ηθελα καποιο υλικο αγαθο, πανω απ' ολα υγεια :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

locotrelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο locotrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ενα ps4 με πολλα βιντεοπαιχνιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το "Μέγα Λεξικόν της Ελληνικής Γλώσσης" του Δημητράκου αν είχα, θα ήταν απ' τα καλύτερα δώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
μια θέση στην ιατρική :P γιατί μόνο με θαύμα το βλέπω να γίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ενα ταξιδι στo Phoenix κι ενα εισιτηριο για το Super Bowl.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1. Ενα ιδιωτικό τζετ ή και αεροπλάνο (εννοείται με πλήρωμα και απεριόριστα καύσιμα :crazy:). Ο,τι σου βρίσκεται Santa! Βολεύομαι και με τα δύο. :loltooth:

2. Σούπερ δυνάμεις! Παιδική επιθυμία...


3. Παγκόσμια ειρήνη. Το ξέρω ότι ακούγεται κλισέ αλλά θα ήταν πολύ γαμάτο! Κρίμα που δε θα συμβεί ποτέ...


Καλύτερα να μην προσθέσω άλλα. Αρκετά είπα. :redface:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
1. Ενα ιδιωτικό τζετ ή και αεροπλάνο (εννοείται με πλήρωμα και απεριόριστα καύσιμα :crazy:). Ο,τι σου βρίσκεται Santa! Βολεύομαι και με τα δύο. :loltooth:

2. Σούπερ δυνάμεις! Παιδική επιθυμία...


3. Παγκόσμια ειρήνη. Το ξέρω ότι ακούγεται κλισέ αλλά θα ήταν πολύ γαμάτο! Κρίμα που δε θα συμβεί ποτέ...


Καλύτερα να μην προσθέσω άλλα. Αρκετά είπα. :redface:





Φτηνα θα την βγαλει ο Σαντα ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Υγεία, έμπνευση και τύχη. Τα άλλα γίνονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top