Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
κραταω μικρο καλάθι,τελος οι βαρυγδουπες δηλώσεις! ο,τι θέλει ας γινει.ετσι κ αλλιως δεν ειναι στο χερι μας τιποτα πλεον.στο δικο μου χερι ηταν πριν 2-3 χρονια οταν επρεπε να διαβασω και οχι να γυρναω καθε μερα με αλλη γκομενα στα club.φαντάσου πόσο λαλακας ειμαι το επομενο πρωι γράφαμε πανελληνιες και εγω γυρνουσα 3 το βράδυ. αν προσεχα τοτε θα εβγαζα τουλαχιστον 16000 μορια και οχι τα 14200 που εβγαλα.καλα να πάθω.οπως εστρωσα θα κοιμηθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
κραταω μικρο καλάθι,τελος οι βαρυγδουπες δηλώσεις! ο,τι θέλει ας γινει.ετσι κ αλλιως δεν ειναι στο χερι μας τιποτα πλεον.στο δικο μου χερι ηταν πριν 2-3 χρονια οταν επρεπε να διαβασω και οχι να γυρναω καθε μερα με αλλη γκομενα στα club.φαντάσου πόσο λαλακας ειμαι το επομενο πρωι γράφαμε πανελληνιες και εγω γυρνουσα 3 το βράδυ. αν προσεχα τοτε θα εβγαζα τουλαχιστον 16000 μορια και οχι τα 14200 που εβγαλα.καλα να πάθω.οπως εστρωσα θα κοιμηθώ


..στερνή μου γνώση, να σε είχα πρώτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καλημερα. Ξερει κανεις για εμας που ειμαστε με το 10% αν αλλαζει ο τροπος υπολογισμου των μοριων?
Η λογικη λεει πως οχι αλλα σε αλλο φορουμ διαβασα κατι περιεργα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις τι θα γινει με τις βασεις του πρωτου πεδιου για τις βασεις του 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tελικά εσύ ξαναέδωσες ή πας με τα ίδια μόρια για νομική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysel

Νεοφερμένος

Η xrysel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπορεί να μου εξηγήσει κπ πώς να υπολογίσω τα μόρια μου??
έδωσα πανελληνιες το 2002 και ημουν θετική κατεύθυνση.
δν μετράει ο προφορικός βαθμός?
τι γίνεταιμε τα μαθήματα βαρύτητας για άλλο πεδίο??
βοηθήστε με!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Βασικά δεν νομίζω να μπορείτε να κάνετε για 10% γιατί έχουν περάσει 7 χρόνια.Άμα έχετε ξαναδώσει δεν υπολογίζεται ο προφορικός:)100/100 γραπτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
10% μπορει να κανει μεχρι και φετος. Απο του χρονου δεν μπορει
Ο προφορικος δεν υπολογιζεται στην περιπτωση που εχει ξαναδωσει. Αν θελει να κανει 10% (οποτε προφανως δεν εχει ξαναδωσει:P) οι προφορικοι μετρανε κανονικα, τα μορια δεν αλλαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
10% μπορει να κανει μεχρι και φετος. Απο του χρονου δεν μπορει
Ο προφορικος δεν υπολογιζεται στην περιπτωση που εχει ξαναδωσει. Αν θελει να κανει 10% (οποτε προφανως δεν εχει ξαναδωσει:P) οι προφορικοι μετρανε κανονικα, τα μορια δεν αλλαζουν


εγω ξερω οτι μετράνε μια χαρά οι προφορικοί!!!!!! δευτερη χρονια απλως βγαινει μια νεα βεβαίωση πρόσβασης!!!! ελεος, αν δε μετρανε εχουμε καταστραφει! δε μετράνε μονο που στην περιπτωση τη δευτερη χρονια αλλάξεις μάθημα!!!! πχ ειχες προφορικο στη βιολογια γενικης και τωρα παιρνεις μαθηματικα............
Μη λέτε βλακείες το ζήτημα ειναι ΣΟΒΑΡΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,θελω να δωσω τωρα τελη ιουνιου μηχανογραφικο 10% βασεις λογω του οτι δ μρεσε η σχολη π περασα φετος,λοιπον στο μηχανογραφικο πανω στον κωδικο αριθμο υποψηφιου θα συμπληροσω τον ιδιο με αυτο που ειχα και περσυ??(Περσυ εδωσα πανελληνιες) επισης στο λυκειο αποφοιτησης κτλπ τα ιδια θα βαλω οπως εβαλα και στο περσινο μηχανογραφικο ετσι??το μονο που θα αλλαξω ειναι να συμπληρωσω το κατοχος βεβαιαωσης προσβασης ετους 2006 και μετα χωρις νεα εξεταση ποσοστο θεσεων 10% ετσι δεν ειναι?Διαλεγω παλι μονο τις σχολες 2 πεδιων μονο ετσι?επισης κατω κατω κατευθυνση μαθημα επιλογης τα βαζω οπως περσυ η αφηνω κενα??Μηπως μποορειτε να μου πειτε τι διακαιολογητικα θα χρειαστω γτ περνανε οι μερες και μηπως δε προλαβω...ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
εγω ξερω οτι μετράνε μια χαρά οι προφορικοί!!!!!! δευτερη χρονια απλως βγαινει μια νεα βεβαίωση πρόσβασης!!!! ελεος, αν δε μετρανε εχουμε καταστραφει! δε μετράνε μονο που στην περιπτωση τη δευτερη χρονια αλλάξεις μάθημα!!!! πχ ειχες προφορικο στη βιολογια γενικης και τωρα παιρνεις μαθηματικα............
Μη λέτε βλακείες το ζήτημα ειναι ΣΟΒΑΡΟ!

Εχει αναφερθει πολλες φορες εδω μεσα. Οι προφορικοι βαθμοι δεν μετρανε εαν εχουν περασει πανω απο δυο χρονια απο τη χρονια αποφοιτησης και μονο εφοσον ο υποψηφιος επιθυμει να ξαναδωσει εξετασεις με το 90%.
Αν μεσολαβουν 1 η 2 ετη μετρανε με το 90%
Η κοπελα λεει πως αποφοιτησε το 2002 και καποιος παραπανω ανεφερε πως δεν μετρανε οι προφορικοι βαθμοι. Και εγραψα πως μοναχα εαν θελει να ξαναδωσει δεν μετρανε, αφου εχουν περασει 7 χρονια απο το 2002. Για το 10% μετρανε κανονικοτατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω ξερω οτι μετράνε μια χαρά οι προφορικοί!!!!!! δευτερη χρονια απλως βγαινει μια νεα βεβαίωση πρόσβασης!!!! ελεος, αν δε μετρανε εχουμε καταστραφει! δε μετράνε μονο που στην περιπτωση τη δευτερη χρονια αλλάξεις μάθημα!!!! πχ ειχες προφορικο στη βιολογια γενικης και τωρα παιρνεις μαθηματικα............
Μη λέτε βλακείες το ζήτημα ειναι ΣΟΒΑΡΟ!

Εχει αναφερθει πολλες φορες εδω μεσα. Οι προφορικοι βαθμοι δεν μετρανε εαν εχουν περασει πανω απο δυο χρονια απο τη χρονια αποφοιτησης και μονο εφοσον ο υποψηφιος επιθυμει να ξαναδωσει εξετασεις με το 90%.
Αν μεσολαβουν 1 η 2 ετη μετρανε με το 90%
Η κοπελα λεει πως αποφοιτησε το 2002 και καποιος παραπανω ανεφερε πως δεν μετρανε οι προφορικοι βαθμοι. Και εγραψα πως μοναχα εαν θελει να ξαναδωσει δεν μετρανε, αφου εχουν περασει 7 χρονια απο το 2002. Για το 10% μετρανε κανονικοτατα.

Aκριβώς.:)Μετράει 100% ο γραπτός
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Aκριβώς.:)Μετράει 100% ο γραπτός
:no1:

μαλλον παλι δεν καταλαβες τι εγραψα:P
παμε με παραδειγματα:P

περιπτωση 1 αποφοιτος των δυο τελευταιων ετων επιθυμει να δωσει πανελληνιες με το 90%: οι προφορικοι μετρανε κανονικα

περιπτωση 2 αποφοιτος που εχει παρει απολυτηριο τουλαχιστον 3 χρονια πριν επιθυμει να δωσει πανελληνιες με το 90%: οι προφορικοι δεν μετρανε

περιπτωση 3 αποφοιτος οποιουδηποτε ετους επιθυμει να καταθεσει μηχανογραφικο με το 10%: οι προφορικοι μετρανε κανονικα
(βεβαια οκ, αν ειχε αποφοιτησει το 2000 αυτος της περιπτωσης 3, εδωσε πανελληνιες το 2005 και επιθυμει να κανει 10% το 2009 , οι προφορικοι του δεν μετρανε προφανως, αφου δεν μετροπυσαν το 2005 που ξαναεδωσε εξετασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Υποκλίνομαι στην aleka ! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μαλλον παλι δεν καταλαβες τι εγραψα:P
παμε με παραδειγματα:P

περιπτωση 1 αποφοιτος των δυο τελευταιων ετων επιθυμει να δωσει πανελληνιες με το 90%: οι προφορικοι μετρανε κανονικα

περιπτωση 2 αποφοιτος που εχει παρει απολυτηριο τουλαχιστον 3 χρονια πριν επιθυμει να δωσει πανελληνιες με το 90%: οι προφορικοι δεν μετρανε

περιπτωση 3 αποφοιτος οποιουδηποτε ετους επιθυμει να καταθεσει μηχανογραφικο με το 10%: οι προφορικοι μετρανε κανονικα
(βεβαια οκ, αν ειχε αποφοιτησει το 2000 αυτος της περιπτωσης 3, εδωσε πανελληνιες το 2005 και επιθυμει να κανει 10% το 2009 , οι προφορικοι του δεν μετρανε προφανως, αφου δεν μετροπυσαν το 2005 που ξαναεδωσε εξετασεις)

Eγώ κατάλαβα:)Όμως αν δεν μετράνε προφορικοί δεν σημαίνει ότι το 100% του βαθμού είναι από το γραπτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι. Απλως ετσι οπως το ειπες μου φανηκε σαν να ελεγες πως σε περιπτωση που ξαναδωσει καποιος μετραει 100% ο γραπτος...sorry λαθος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriskos

Νεοφερμένος

Η asteriskos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα παιδιά!
μια ερώτηση: απόφοιτος του 2000, ο οποίος είναι τώρα πτυχιούχος της σχολής που είχε εισαχθεί τότε, μπορεί να καταθέσει μηχανογραφικό για το 10% για να μπει σε άλλη σχολή; (να αποκτήσει δεύτερο πτυχίο). παίζει κανένα ρόλο ότι έχου περάσει 9 χρόνια από τη χρονιά αποφοίτησης ή ότι έχει αποκτήσει ήδη ένα πτυχίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ 10% ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ 14787 ΜΟΡΙΑ....ΤΙ ΛΕΤΕ?ΔΩΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΘΟ ΝΑ ΤΡΕΛΑΤΗΟ ΑΠΟ ΑΝΧΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
θα περασεις.............. με τα τσαρουχια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top