Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,870 εγγεγραμμένα μέλη και 2,444,912 μηνύματα σε 76,856 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 358 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

«Λουκέτο» στην ΕΡΤ;

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 23:54, 11-06-13:

Διπλα ειναι οι ΜΑΤαδες. Εδω πηγαν αστραπιαια στην Χαλκιδικη. Στην ΕΡΤ θα κωλωσουν;;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,290 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:55, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από spy-ak
Εξαρτάται για τι μαγαζί λες. Αν το μαγαζί λέγεται τράπεζα, ισχύουν άλλοι νόμοι. Συν ότι σταθμοί όπως το mega και το ant1 έχουν 100.000.000 χρέος περίπου το κάθε ένα. Λες να κλείσουν; Δε νομίζω.
Όχι δεν μιλάω για τέτοιου είδους μαγαζιά, αλλά με τη λογική σου, μαγαζί είναι και ο οίκος ανοχής. Αναφέρομαι στο καθημερινό μαγαζί που μπορεί να έχει ο οποιοσδήποτε γονέας ή συγγενής ή και γνωστός, φίλος κτλ. Στο καθημερινό μαγαζί με μείωση της δουλειάς κατά 95% και αύξηση των εισφορών στο κράτος κατά 200%. Όμως, εκεί υπάρχει μια αξιοπρέπεια και μια μάχη επί άνισοις όροις για να μην έρθει η φυλάκα, το άρθρο 99 και τα σχετικά. Εκεί το κράτος παραμένει "κέρβερος" με το δικαστικό πλαίσιο (δικηγόροι, μηνύσεις, και λοιπά) και δεν είδα κανέναν από ακτιβιστικές οργανώσεις, παρακομματικές οργανώσεις, κομματικές οργανώσεις, οργανώσεις με κονδύλια από την Ε.Ε. να στηρίζουν τον καθημερινό πολίτη που είναι με το ένα πόδι στην φυλάκα και της κατάσχεσης της ιδιοκτησίας του. Αντ' αυτού, η κομματική ΕΡΤ με τον ξύλινο λόγο των "αστέρων" πονάει εκείνους των οποίων θίγονται τα μικροκομματικά συμφέροντα. Μια πανστρατιά "κομματοσκυλέων" πάσης φύσης, τρέχει να αρπάξει ότι απέμεινε από την αίγλη, αντί να σταθεί στο πλάι 2.5 εκατομμυρίων ανέργων (που αποσιωπούνται εκ του πονηρού από όλα τα ΜΜΕ). Ντρέπομαι που είμαι Πακιστανός Έλληνας με ειδήσεις τύπου Β.Κορέας.

Υ.Γ. Δεν έχω τίποτα με τους Πακιστανούς ή τους Β.Κορεάτες.
1
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 23:55, 11-06-13:

Aυτά είναι! Πήγαν τα ματ και τους εκλεισαν στην ψυχρα! ε ρε ξυλο που θελουν!!!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,695 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:56, 11-06-13:

Δε δείχνει σε μένα σε σας δείχνει;
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 23:56, 11-06-13:

λίγο Βαξεβάνη, λίγο Φλέσσα...Απο τα υπόλοιπα κανάλια δεν έβλεπα τίποτα. Κρίμα για τις απολύσεις.
1
1
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 23:57, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Δε δείχνει σε μένα σε σας δείχνει;
ναι, δειχνει μια μαυρη οθονη...
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 23:57, 11-06-13:

Τα λενε τωρα που δν εχει σημα... Εχουν κλεισει σχεδον παντου! Αττικη νομιζω εχει ακομα!
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 23:58, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Η ΕΡΤ δεν έκλεισε θα την εξαγοράσει το ΑΛΤΕΡ.
TROLLS 4 EVER!!!!
Παράθεση

Giannoutas

Φοιτητής

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 23:59, 11-06-13:

Και τωρα που θα βλεπουμε Champions League? Πφφφφφφφ

Κατα αλλα στα παπακια μου, λες και εβλεπα καθολου ΕΡΤ.
3
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,077 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 23:59, 11-06-13:

http://www.ert.gr/
Το streaming δουλεύει προς το παρόν
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,290 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:59, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
ναι, δειχνει μια μαυρη οθονη...
σαν του κουρή το κανάλι, το alter (κάπως έτσι δεν λεγόταν); Ο χρόνος τρέχει..χάσαμε και τα παρατράγουδα με την Πάνια, τα γαυγίσματα με την Μακρή-Χατζηνικολάου,..και άλλα χαριτωμένα των καλών εποχών όπου τα δάνεια έρεαν άφθονα.
1
Παράθεση

hidd

Φοιτητής

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O hidd έγραψε: στις 23:59, 11-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Βαλτος απο το MEGA εισαι ε?Αλλιως δεν μπορω να δωσω καποια εξηγηση.Πιο ξεφτυλισμενη,ατοπη,ανεδαφικη,εμετικη,εξαμβλωματικη,λιτη και ηλιθια προπαγανδα δεν μπορουσες να κανεις.
Και ο φοβος με την δραχμη,αλλο φετιχ
Απαντησε μου με επιχειρηματα αν εχεις αλλη αποψη! Εκανα μια απλη οικονομικη αναλυση με τι πιθανως σημαινει σταση πληρωμων για την οικονομια. Δυστυχως η λυση στο προβλημα δεν ειναι τοσο απλη. Σταματαμε να πληρωνουμε και ολα καλα! Το κρατος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ. Με δανεικα ζουμε. Απαντησε μου με επιχειρηματα αν εχεις αλλη αποψη. Φασισμος!! Οποιος διαφωνει= προπαγανδα!
1
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

O unπαικτable έγραψε: στις 00:00, 12-06-13:

Ε, ρε MEGA που σας χρειαζεται...
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Φοιτητής

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 00:03, 12-06-13:

http://www.ert.gr/webtv/channels/net

Η ΕΡΤ online παιζει.Τα ΜΑΤ κινουνται προς του πομπους της ΕΡΤ ωστε να κλεισουν.Εχουν κατεβασει ορισμενους πομπους γιαυτο δεν παιζει στην συμβατικη τηλεοραση.

Απαντησε μου με επιχειρηματα αν εχεις αλλη αποψη! Εκανα μια απλη οικονομικη αναλυση με τι πιθανως σημαινει σταση πληρωμων για την οικονομια. Δυστυχως η λυση στο προβλημα δεν ειναι τοσο απλη. Σταματαμε να πληρωνουμε και ολα καλα! Το κρατος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ. Με δανεικα ζουμε. Απαντησε μου με επιχειρηματα αν εχεις αλλη αποψη. Φασισμος!! Οποιος διαφωνει= προπαγανδα!
Τωρα δεν θα κατσω να απαντησω στην στρατευμενη πολιτικη της Κυβερνησης.Σκατα εκανες.Εχουν βγει Πανεπιστημιακοι Οικονομολογοι πολλες φορες,και εχουν καταρριψει την τρομολαγνεια που αναπαραγεις.Η κυβερνηση ειναι οι τραπεζιτες,και οι τραπεζιτες εχουν λεφτα.Λεφτα ο κοσμος δεν εχει.Αντε γεια.Εκλεισε η ΝΕΤ,γυρνα στο MEGA σου.

ΥΓ: Συγκλονιστικές αλήθειες από τον οικονομολόγο Γ. Βαρουφάκη: "Στάση πληρωμών λοιπόν! Τώρα!"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrHouse : 12-06-13 στις 00:13.
1
1
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

O unπαικτable έγραψε: στις 00:05, 12-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Και τωρα που θα βλεπουμε Champions League? Πφφφφφφφ

Κατα αλλα στα παπακια μου, λες και εβλεπα καθολου ΕΡΤ.
Σωστος ο τυπος...
Και εγω δν ψωνιζω απο τον Σκλαβενιτη! Μπουρλοτο ρε... Τι να τον κανουμε... Κλεισιμο, και πολυ εμεινε!
Παράθεση

Jason Del Piero

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Jason Del Piero έγραψε: στις 00:06, 12-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Re man κάπως πρέπει να πάρει και ο δημόσιος οργανισμός λεφτά
Υποτίθεται οτι τα παίρνει απο τον Ελληνα φορολογούμενο πολίτη....
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 00:07, 12-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από hidd
Τοσα χρονια οι κυβερνησεις μας εκμεταλευονται τα λεφτα των ξενων φορολογουμενως για ρουσφετια, προσωπικο πλουτισμο και δημιουργια πελατειακου κρατους.
δεν σε δανειζαν τα κρατη οι τραπεζες σε δανειζαν εκτος του αλλου φαινεται οτι εχεις υιοθετησει την τακτικη της ν.δ.,εδω το θεμα ειναι η ελευθερια του τυπου και τα ντου των μαν
1
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 00:09, 12-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
και δεν είδα κανέναν από ακτιβιστικές οργανώσεις, παρακομματικές οργανώσεις, κομματικές οργανώσεις, οργανώσεις με κονδύλια από την Ε.Ε. να στηρίζουν τον καθημερινό πολίτη που είναι με το ένα πόδι στην φυλάκα και της κατάσχεσης της ιδιοκτησίας του. Αντ' αυτού, η κομματική ΕΡΤ με τον ξύλινο λόγο των "αστέρων" πονάει εκείνους των οποίων θίγονται τα μικροκομματικά συμφέροντα. Μια πανστρατιά "κομματοσκυλέων" πάσης φύσης, τρέχει να αρπάξει ότι απέμεινε από την αίγλη, αντί να σταθεί στο πλάι 2.5 εκατομμυρίων ανέργων (που αποσιωπούνται εκ του πονηρού από όλα τα ΜΜΕ). Ντρέπομαι που είμαι Πακιστανός Έλληνας με ειδήσεις τύπου Β.Κορέας.

Υ.Γ. Δεν έχω τίποτα με τους Πακιστανούς ή τους Β.Κορεάτες.
Ίσως έχεις μυωπία.Ή βλέπεις μόνο αυτά που θες.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spy-ak : 12-06-13 στις 12:47. Αιτία: split και αφαίρεση off-topic χωρίου
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,695 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:12, 12-06-13:

ο πρόεδρος του ΡΙΚ δίνει την βοήθεια του
Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε: στις 00:14, 12-06-13:

Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι υπαρχουν ατομα που συμφωνουν με το κλεισιμο και ατομα που πιστευουν οτι εαν δεν μας δανειζαν οι καλοι δανειστες θα χρεωκοπησουμε
4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος