Τι θα αλλάζατε πάνω σας;

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Αν ειχατε την ευκαιρια να αλλαξατε μονο ενα πραγμα πανω σας ποιο θα ηταν αυτο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τίποτα.
Αποδέχομαι τον εαυτό μου με τα αρνητικά και τα θετικά του στοιχεία και δεν χρειάζεται να αλλάξω για κάνεναν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Θα μειωνα λιγο τον εγωισμο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τα πάντα. Αλλά πιο πολύ το σώμα μου και το να μιλάω χωρίς να κομπλάρω. Για να πω την αλήθεια θα προτιμούσα το δεύτερο. Ετσι και αλλιώς το σώμα με λίγη γυμναστική και σωστή διατροφή θα είναι εντάξει μετά από ένα μεγάλο -ίσως- χρονικό διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να αλλάξουμε τον τρόπο που σκεφτόμαστε, γιατί εντοπίζουμε ατέλειες εκεί που δεν υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Θα ευχομουν να μην ανελυα και σκεφτομουν τοσο πολυ ορισμενα πραγματα που συμβαινουν γυρω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τιποτα, ειμαι γαματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.

marakithess

Νεοφερμένος

Η marakithess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χμμ....θα ηθελα να ημουν λιγοτερο ευαισθητη και να μην με ενοιαζαν τοσο πολυ οι γνωμες των αλλων..:redface: Ξερω οτι εχω αρκετα πραγματα που θα επρεπε να αλαξω εξωτερικα αλλα πιστευω πως ο ψυχικος κοσμος του ανθρωπου εινι αυτος που μεταει..αυτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Χμ.Μολις συνειδητοποιησα οτι θα αλλαζα σχεδον τα παντα μεσα εξω και ειναι πολυ λυπητερο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Μακάρι να μην τα παρατούσα με τη πρώτη δυσκολία και να μην απογοητευόμουν τόσο γρήγορα, να μην έβγαζα γρήγορα συμπεράσματα... και κυρίως να άλλαζα τα ανεβοκατεβάσματα που έχω στη συμπεριφορά μου και στα κέφια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Χμ.Μολις συνειδητοποιησα οτι θα αλλαζα σχεδον τα παντα μεσα εξω και ειναι πολυ λυπητερο :/

μήπως έχεις απλά χαμηλή αυτοεκτίμηση;
και δε χρειάζεται να αλλάξεις τόσα

δε το λέω για να σε προσβαλω
φιλικα πάντα :)


ον τοπικ

να βελτιώσω λίγο την αυτοπεποίθηση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
μήπως έχεις απλά χαμηλή αυτοεκτίμηση;
και δε χρειάζεται να αλλάξεις τόσα

δε το λέω για να σε προσβαλω
φιλικα πάντα :)


ον τοπικ

να βελτιώσω λίγο την αυτοπεποίθηση μου

Eνταξει δεν πιστευω οτι ειμαι ασχημη/σκατοψυχη η δεν ξερω και γω τι,αλλα θα αλλαζα τα παντα εστω και λιγο.Aπο τοτε που μπηκα στην εφηβεια εχω οντως χαμηλη αυτοεκτιμιση,ομως νομιζα οτι τελευταια το ειχα διορθωσει αρκετα.Oh well
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Eνταξει δεν πιστευω οτι ειμαι ασχημη/σκατοψυχη η δεν ξερω και γω τι,αλλα θα αλλαζα τα παντα εστω και λιγο.Aπο τοτε που μπηκα στην εφηβεια εχω οντως χαμηλη αυτοεκτιμιση,ομως νομιζα οτι τελευταια το ειχα διορθωσει αρκετα.Oh well

αφού λες ότι έχεις χαμηλή αυτοεκτίμηση
ξέρεις τι πρέπει να βελτιώσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Θα προσπαθούσα να φορούσα τη "στολή" του Γήινου ανθρώπου ως σημείο αλλαγής του εαυτού μου! Δεν κολλάω με τον πλανήτη Ελλάδα σε πολλά θέματα. Ενώ η αυτοπεποίθησή μου είναι μια χαρά, δεν μπορώ να εξηγήσω πολλά καθημερινά κοινωνικά ευτράπελα σε ανθρώπινες συμπεριφορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Να ειχα τ κουραγιο ν ληστεψω μια τραπεζα ,να αγορασω ενα ξυλινο σπιτι σε ενα βουνο και ν παρω την κιθαρα μ και ν μεινω εκει : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
θα ειχα το θαρρος να τα ζητησω απο τη νεκταρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
να επαιρνα θαρρος να προσεγγισω την αναστασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το ηλίθιο παντελόνι φόρμας που φόρεσα και του έχει κοπεί το λάστιχο και όλο μου πέφτει.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top