Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Απ'την περιοχή μου τα γραπτά πάνε είτε Αγρίνιο είτε Κέρκυκα.Όσες χρονιές πήγαν Αγρίνιο τα παιδιά είπαν ότι τους έκοβαν απ'το παραμικρό.Σε αντίθεση με την Κέρκυρα που δεν έκοβαν καθόλου απ'τις λεπτομέριες...Αυτό γιατί το επίπεδο στην Κέρκυρα είναι πολύ χαμηλό,διότι είναι τουριστικό μέρος και έχουν παραμελλημένο το διάβασμα και έτσι οι βαθμολογητές βαθμολογούν με κάποιο άλλο στάνταρ και επειδή το Αγρίνιο έχει συνήθως τα καλύτερα αποτελέσματα στα γραπτά Πανελλαδικώς εκεί το επίπεδο είναι ανεβασμένο και οι καθηγητές πετσοκόβουν.Αυτά μου έχουν πει αυτά σας λέω για τον ρόλο των βαθμολογικών κέντρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Tι λες παληκάρι μου...Αν είναι δυνατόν.Ακου το επίπεδο στην Κέρκυρα χαμηλό γιατί έχουν τουρισμό...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
που βλέπυμε σε ποια περιοχη πανε τα γραπτά μας///;;;;;

Στο τέλος το μαθαίνουμε, αφού έχουν βγει τα μόρια.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αυτό πάλι ότι στην Κέρκυρα το επίπεδο των μαθητών είναι χαμηλό λόγω τουρισμού........................
Τι να πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία από πια πόλη είμαστε ή σε πια θα τα διορθώσουν..Αν κ ακούω συχνά ότι πολλοί είναι προκατηλημένοι με την Αθήνα αλλά δεν πιστεύω να ισχύει κάτι τέτοιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Για ένα βαθμολογητή δε μετρά ούτε η περιοχή ούτε η αυστηρότητα αλλά η ευσυνειδησία. Εγώ που σας μιλώ εκ των έσω θεωρώ ότι οι βαθμολογητές στη συντριπτική τους πλειοψηφία είναι ευσυνείδητοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Με όσους καθηγητές έχω μιλήσει από Κατερίνη (όταν ήμασταν Βαθμολογικό Κέντρο) όλοι διόρθωναν βάση αυτών που έγραφαν οι μαθητές. Δεν υπήρχε καμία προκατάληψη για πόλεις. Εμείς συνήθως είχαμε γραπτά από Δράμα, Ξάνθη και Χαλκιδική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για ένα βαθμολογητή δε μετρά ούτε η περιοχή ούτε η αυστηρότητα αλλά η ευσυνειδησία. Εγώ που σας μιλώ εκ των έσω θεωρώ ότι οι βαθμολογητές στη συντριπτική τους πλειοψηφία είναι ευσυνείδητοι

1) Πλειονότητα, και όχι πλειοψηφία. :redface: (η λέξη "πλειοψηφία" αναφέρεται σε αποφάσεις, ενώ η "πλειονότητα", απλώς, στο μεγαλύτερο μέρος ενός συνόλου)

2) Αφού μιλάτε "εκ των έσω", θέλω να απαντήσετε με πλήρη ειλικρίνεια:
Κοιτάτε τα πρόχειρά μας στις τελευταίες σελίδες; Σας έχει δοθεί ποτέ τέτοια εντολή; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πάντως στο Αγρίνιο πήγαν γραπτά από Αθήνα, Βόρεια Προάστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παντως υποτιθεται οι βαθμολογιτες δεν ξερουν απο ποια περιοχη διορθωνουν και κανονικα επρεπε να ισχυει αυτο...εμας στο σχολειο μας,οι καθηγητες μας λενε οτι δεν ξερουν απο ποια σχολεια διορθωνουν ουτε σε ποια περιοχη εχουν σταλει τα δικα μας αλλα αποκλειται ολοι τα ξερουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Απ'την περιοχή μου τα γραπτά πάνε είτε Αγρίνιο είτε Κέρκυκα.Όσες χρονιές πήγαν Αγρίνιο τα παιδιά είπαν ότι τους έκοβαν απ'το παραμικρό.Σε αντίθεση με την Κέρκυρα που δεν έκοβαν καθόλου απ'τις λεπτομέριες...Αυτό γιατί το επίπεδο στην Κέρκυρα είναι πολύ χαμηλό,διότι είναι τουριστικό μέρος και έχουν παραμελλημένο το διάβασμα και έτσι οι βαθμολογητές βαθμολογούν με κάποιο άλλο στάνταρ και επειδή το Αγρίνιο έχει συνήθως τα καλύτερα αποτελέσματα στα γραπτά Πανελλαδικώς εκεί το επίπεδο είναι ανεβασμένο και οι καθηγητές πετσοκόβουν.Αυτά μου έχουν πει αυτά σας λέω για τον ρόλο των βαθμολογικών κέντρων!

Tι λες παληκάρι μου...Αν είναι δυνατόν.Ακου το επίπεδο στην Κέρκυρα χαμηλό γιατί έχουν τουρισμό...:eek:

Να πληροφορήσω ότι μια χαρά αγγουροκαθηγητές έχουμε εδώ στην Κέρκυρα. Τίποτα δεν είναι κανόνας!
Στο τέλος το μαθαίνουμε, αφού έχουν βγει τα μόρια.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αυτό πάλι ότι στην Κέρκυρα το επίπεδο των μαθητών είναι χαμηλό λόγω τουρισμού........................
Τι να πεις!
Ισχύει όμως ότι οι Κερκυραίοι μαθητές είναι πάτος από άποψη επιδόσεων στις πανελλαδικές(3οι χειρότεροι)...στην κέρκυρα ή ξέρεις τα πάντα ή τίποτα, σπάνιο το demi...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
1) Πλειονότητα, και όχι πλειοψηφία. :redface: (η λέξη "πλειοψηφία" αναφέρεται σε αποφάσεις, ενώ η "πλειονότητα", απλώς, στο μεγαλύτερο μέρος ενός συνόλου)

2) Αφού μιλάτε "εκ των έσω", θέλω να απαντήσετε με πλήρη ειλικρίνεια:
Κοιτάτε τα πρόχειρά μας στις τελευταίες σελίδες; Σας έχει δοθεί ποτέ τέτοια εντολή; :hmm:
δέχομαι φυσικά τη διόρθωση στο γλωσσικό ατόπημά μου (δεν είμαι ούτε το παίζω άριστος γνώστης και χειριστής της ελληνικής γλωσσας)
όσο για το πρόχειρο δεν έχουμε καμία τέτοια εντολή, ωστόσο κάποια χρονιά είχε παρατηρηθεί το εξής:
είχε δοθεί ένας πίνακας με 17 κενά προς συμπλήρωση (17 μονάδες), ο μαθητής έπρεπε να δείξει τους υπολογισμούς του. Όποιος δεν τους έδειχνε έπρεπε να πάρει μηδέν ακόμα και αν είχε συμπληρώσει σωστά τον πίνακα. Αρκετοί βαθμολογητές πήραν την πρωτοβουλία να κοιτάξουν το πρόχειρο για να δουν αν έχουν κάνει τις πράξεις εκεί (και για κάποιο λόγο δεν τις μετέφεραν). Αν όντως συνέβαινε αυτό, είχε ως αποτέλεσμα ο μαθητής να πάρει έστω κάποιες μονάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ω φακ, γραπτά Αθήνας πήγαν Λάρισα, όπως και πέρσυ.

Υποτίθεται ότι από την ίδια περιοχή απαγορεύεται και την αμέσως επόμενη χρονιά να πάνε στην ίδια. Άρα από κάποια άλλη περιοχή των Αθηνών θα πήγαν στην Λάρισα.


Nα ρωτησω κατι.Με ποια λογικη,οι βαθμολογητες μιας περιοχης μπορουν να βαθμολογουν αυστηροτερα ή με περισσοτερη επιεικια απο καποιους αλλους.Οπως ειπε και o Sourotiri πρινπολλοι απο αυτους δεν καταγονται καν απο εκει.Σκεφτηκατε οτι μπορει να εχει σχεση με την ποιοτητα των γραπτων που ετυχε μια χρονια να ειναι χειροτερη σε μια περιοχη.

Οι Θεσσαλονικείς πχ το 2007 τότε με τις φασαρίες στα Αγγλικά και τα άλλα εδικά μαθήματα το δήλωναν ευθαρσώς ότι βαθμολογούν αυστηρά τις άλλες πόλεις, ιδίως Σέρρες και Κοζάνη που χτυπάνε τα πανεπιστήμια της πόλης τους, με σκοπό να τους στείλουν στις περιφερειακές σχολές και να κρατήσουν τα παιδιά της Θεσνικης στις σχολές της θεσνικης...στα Τρίκαλα πάλι κάνουν ακριβώς το αντίθετο, είναι πολύ χαλαροί οι βαθμολογητές.


Πραγματικα πιστευεται οτι η επιεικια ή "το τσεκουρι" παει αναλογα με την περιοχη;; Εγω πιστευω οτι παει αναλογα με τον καθηγητη που θα το διορθωσει οποτε και να μαθετε σε ποια περιοχη πανε τα γραπτα μας δεν νομιζω οτι θα καταλαβετε και τιποτα ;)


Ω ναι ισχύει, σε πολλές περιπτώσεις γειτονικές πόλεις αλληλοσφαγιάζονται σε τέτοια θέματα...


Δεν έχει σημασία από πια πόλη είμαστε ή σε πια θα τα διορθώσουν..Αν κ ακούω συχνά ότι πολλοί είναι προκατηλημένοι με την Αθήνα αλλά δεν πιστεύω να ισχύει κάτι τέτοιο....

για την Καρδίτσα έχω ακούσει ότι είναι πολύ προκατειλημμένη εναντίον της Αθήνας.


1) Πλειονότητα, και όχι πλειοψηφία. :redface: (η λέξη "πλειοψηφία" αναφέρεται σε αποφάσεις, ενώ η "πλειονότητα", απλώς, στο μεγαλύτερο μέρος ενός συνόλου)

2) Αφού μιλάτε "εκ των έσω", θέλω να απαντήσετε με πλήρη ειλικρίνεια:
Κοιτάτε τα πρόχειρά μας στις τελευταίες σελίδες; Σας έχει δοθεί ποτέ τέτοια εντολή; :hmm:

nafasskataa διαβάζεις Μιχάλη Σταθόπουλο;;;;;


παντως υποτιθεται οι βαθμολογιτες δεν ξερουν απο ποια περιοχη διορθωνουν και κανονικα επρεπε να ισχυει αυτο...εμας στο σχολειο μας,οι καθηγητες μας λενε οτι δεν ξερουν απο ποια σχολεια διορθωνουν ουτε σε ποια περιοχη εχουν σταλει τα δικα μας αλλα αποκλειται ολοι τα ξερουν...

Ξέρουν και παραξέρουν...απλώς οι καθηγητές σας ή βαριούνται που ζουν και συνεπώς βαριούνται και να απαντήσουν σ' αυτό ή είναι κλασικοί κλαψιάρηδες κακομοίρηδες που δήθεν φοβούνται για τα πάντα και δεν μπορούν να αποκαλύψουν το επτασφράγιστο μυστικό. Ρώτα σε διπλανό σχολείο ή στο φροντιστήριο να σου πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...επίπεδο στην Κέρκυρα είναι πολύ χαμηλό,διότι είναι τουριστικό μέρος και έχουν παραμελλημένο το διάβασμα και έτσι οι βαθμολογητές βαθμολογούν με κάποιο άλλο στάνταρ και επειδή το Αγρίνιο έχει συνήθως τα καλύτερα αποτελέσματα στα γραπτά Πανελλαδικώς εκεί το επίπεδο είναι ανεβασμένο και οι καθηγητές πετσοκόβουν.
Οι Θεσσαλονικείς πχ το 2007 τότε με τις φασαρίες στα Αγγλικά και τα άλλα εδικά μαθήματα το δήλωναν ευθαρσώς ότι βαθμολογούν αυστηρά τις άλλες πόλεις, ιδίως Σέρρες και Κοζάνη που χτυπάνε τα πανεπιστήμια της πόλης τους, με σκοπό να τους στείλουν στις περιφερειακές σχολές και να κρατήσουν τα παιδιά της Θεσνικης στις σχολές της θεσνικης...στα Τρίκαλα πάλι κάνουν ακριβώς το αντίθετο, είναι πολύ χαλαροί οι βαθμολογητές.
........ Ω ναι ισχύει, σε πολλές περιπτώσεις γειτονικές πόλεις αλληλοσφαγιάζονται σε τέτοια θέματα...για την Καρδίτσα έχω ακούσει ότι είναι πολύ προκατειλημμένη εναντίον της Αθήνας. .
Έλεος με τις τοπικοβαθμολογικές συνομωσιολογίες!!!! Τίποτα από όλα αυτά δεν ισχύει. Όλα είναι αστικοί μύθοι και μαλακίες. Η μόνη αλήθεια είναι ότι η αυστηρότητα ή επιείκεια στη βαθμολόγηση είναι μόνον θέμα του συγκεκριμένου καθηγητή. Ξανά έλεος!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Έλεος με τις τοπικοβαθμολογικές συνομωσιολογίες!!!! Τίποτα από όλα αυτά δεν ισχύει. Όλα είναι αστικοί μύθοι και μαλακίες. Η μόνη αλήθεια είναι ότι η αυστηρότητα ή επιείκεια στη βαθμολόγηση είναι μόνον θέμα του συγκεκριμένου καθηγητή. Ξανά έλεος!!!!


Και το ότι βαθμολογίες από συγκεκριμένα βαθμολογικά κέντρα είναι πάντα "τσιγκούνικες'" εξηγείτα από το ότι έχουν τον μαγνήτη και έλκουν τα μεσαία και χαμηλά βαθμολογικά στρώματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Για να τελειώσουμε μια και καλή με αυτήν την ΜΑΛΑΚΙΑ που συζητάτε εδώ και κάτι μέρες:

Μέχρι κάποιος να είναι σε θέση να παρουσιάσει επίσημα στατιστικά στοιχεία που να αποδεικνύουν ΣΦΑΓΗ σε κάποια βαθμολογικά κέντρα, όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Τα "άκουσα", "μου είπαν", "μας τσεκούρωσαν", "από έγκυρες πηγές", κτλ, δεν πιάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για να τελειώσουμε μια και καλή με αυτήν την ΜΑΛΑΚΙΑ που συζητάτε εδώ και κάτι μέρες:

Μέχρι κάποιος να είναι σε θέση να παρουσιάσει επίσημα στατιστικά στοιχεία που να αποδεικνύουν ΣΦΑΓΗ σε κάποια βαθμολογικά κέντρα, όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Τα "άκουσα", "μου είπαν", "μας τσεκούρωσαν", "από έγκυρες πηγές", κτλ, δεν πιάνουν.

Καλά, χαλάρωσε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Καλά, χαλάρωσε! ;)

Έχει δίκιο γιατί κάνουν τη τρίχα τριχιά και πανικοβάλλονται για κάτι που δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι παίζει με τις περιοχές,αλλά γι αυτό που είμαι σίγουρη είναι -το ξέρω εκ των έσω- ότι δόθηκε εντολή να μην μπει κανένα 20 σε αρχαία και έκθεση, καθώς και να ελεγχθούν τα πρόχειρα. Βαθμολογητής, μου παραπονέθηκε για παιδί του οποίου το γραπτό στην έκθεση ήταν άψογο αλλά του έκοψε 5 μόρια στα 40 γιατί δεν είχε κάνει σχεδιάγραμμα στην έκθεση στο πρόχειρό του. Από το κέντρο τους επισήμαναν να κοιτάξουν το πρόχειρο. No further comments.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι παίζει με τις περιοχές,αλλά γι αυτό που είμαι σίγουρη είναι -το ξέρω εκ των έσω- ότι δόθηκε εντολή να μην μπει κανένα 20 σε αρχαία και έκθεση, καθώς και να ελεγχθούν τα πρόχειρα. Βαθμολογητής, μου παραπονέθηκε για παιδί του οποίου το γραπτό στην έκθεση ήταν άψογο αλλά του έκοψε 5 μόρια στα 40 γιατί δεν είχε κάνει σχεδιάγραμμα στην έκθεση στο πρόχειρό του. Από το κέντρο τους επισήμαναν να κοιτάξουν το πρόχειρο. No further comments.
Τους είπαν να κοιτάξουν το πρόχειρο για σχεδιάγραμμα στην έκθεση;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τους είπαν να κοιτάξουν το πρόχειρο για σχεδιάγραμμα στην έκθεση;;;;;
Μαλακίες, σιγά μη τους είπαν να κόψουν και για το πόσο χοντρά έγραφε το στυλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top