[2012] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
λογικη παντωσ η ανοδοσ τωρα που το σκεφτομα φετοσ γιατι ειχαμε καλυτερο επιπεδο μαθητων απο περσι...δεν μετραει μονο να ειναι ευκολα τα θεματα αλλα και οι μαθητεσ καλοι...η γενια 94 ηταν πολλη καλη γενια απο αποψη επιδοσεων στην πλειοψηφια εξ ου και η ανοδοσ παιδακια...!!!για πχ η ιστορια κατ περσι ειχε θεωρω πιο ευκολα θεματα και παρ ολα αυτα δεν γραψαν ενω φετοσ που ειχε πιο δυσκολα θεματα- σε σχεση με περσι παντα στην ιστορια- γραψανε πολυ καλα...επομενωσ οι μαθητεσ καθοριζουν τισ βασεισ με τισ επιδοσεισ τουσ και την ζητηση..οχι τα θεματα!!!ασ πεσουν και τα πιο δυσκολα θεματα αν οι μαθητεσ γραψουν ανοδοσ θα υπαρξει..το 2011 ηταν χρονια εξαιρεση παντωσ...στο σχολειο μου ειχαμε 5 παιδια που πηγαν σε υψηλοβαθμεσ περσι και ολοι οι αλλοι πιασαν 3 και 4 ενω φετοσ ημασταν οι πιο πολλοι σε μεσαιεσ και υψηλοβαθμεσ κλιμακεσ...!!

Παινευόμαστε ε; Είναι γενικό το ότι τα θέματα ήταν ευκολότερα ή οι μαθητές ήταν προετοιμασμένοι. Αυτό είναι ξεκάθαρο και στη θεωρητική. Έβαλαν εύκολα, στο Θεό οι βάσεις. Το να μου λες ότι οι περσινοί ήταν πιο χαζοί από τους φετινούς είναι μία βλακεία που δεν μπορεί να αποδειχτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λογικη παντωσ η ανοδοσ τωρα που το σκεφτομα φετοσ γιατι ειχαμε καλυτερο επιπεδο μαθητων απο περσι...δεν μετραει μονο να ειναι ευκολα τα θεματα αλλα και οι μαθητεσ καλοι...η γενια 94 ηταν πολλη καλη γενια απο αποψη επιδοσεων στην πλειοψηφια εξ ου και η ανοδοσ παιδακια...!!!για πχ η ιστορια κατ περσι ειχε θεωρω πιο ευκολα θεματα και παρ ολα αυτα δεν γραψαν ενω φετοσ που ειχε πιο δυσκολα θεματα- σε σχεση με περσι παντα στην ιστορια- γραψανε πολυ καλα...επομενωσ οι μαθητεσ καθοριζουν τισ βασεισ με τισ επιδοσεισ τουσ και την ζητηση..οχι τα θεματα!!!ασ πεσουν και τα πιο δυσκολα θεματα αν οι μαθητεσ γραψουν ανοδοσ θα υπαρξει..το 2011 ηταν χρονια εξαιρεση παντωσ...στο σχολειο μου ειχαμε 5 παιδια που πηγαν σε υψηλοβαθμεσ περσι και ολοι οι αλλοι πιασαν 3 και 4 ενω φετοσ ημασταν οι πιο πολλοι σε μεσαιεσ και υψηλοβαθμεσ κλιμακεσ...!!
Πραγματικά άτοπα τα επιχειρήματα! πως μπορείς να κρίνεις ποιοι μαθητές ήταν πιο έξυπνοι, αν είναι δυνατόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
λογικη παντωσ η ανοδοσ τωρα που το σκεφτομα φετοσ γιατι ειχαμε καλυτερο επιπεδο μαθητων απο περσι...δεν μετραει μονο να ειναι ευκολα τα θεματα αλλα και οι μαθητεσ καλοι...η γενια 94 ηταν πολλη καλη γενια απο αποψη επιδοσεων στην πλειοψηφια εξ ου και η ανοδοσ παιδακια...!!!για πχ η ιστορια κατ περσι ειχε θεωρω πιο ευκολα θεματα και παρ ολα αυτα δεν γραψαν ενω φετοσ που ειχε πιο δυσκολα θεματα- σε σχεση με περσι παντα στην ιστορια- γραψανε πολυ καλα...επομενωσ οι μαθητεσ καθοριζουν τισ βασεισ με τισ επιδοσεισ τουσ και την ζητηση..οχι τα θεματα!!!ασ πεσουν και τα πιο δυσκολα θεματα αν οι μαθητεσ γραψουν ανοδοσ θα υπαρξει..το 2011 ηταν χρονια εξαιρεση παντωσ...στο σχολειο μου ειχαμε 5 παιδια που πηγαν σε υψηλοβαθμεσ περσι και ολοι οι αλλοι πιασαν 3 και 4 ενω φετοσ ημασταν οι πιο πολλοι σε μεσαιεσ και υψηλοβαθμεσ κλιμακεσ...!!
Στη θεωρητικη φετος ,θεωρω οτι ενας αλα προετοιμασμενος υποψηφιος ειχε περισσοτερες πιθανοτητες να προσεγγισει το ''αριστα'' σε σχεση με εναν που εδινε περυσι.Το επιχειρημα που προβαλλεις,περαν του οτι ειναι αφηρημενο,δεν μπορει να αποδειχθει.Ισως ομως θα μπορουσες να πεις(και να φανει πιο ευγενικη η διατυπωση),οτι οι μαθητες φετος ηταν πιο υποψιασμενοι για δυσκολα θεματα,αρα και καλυτερα(ποσοτικως και ποιοτικως) προετοιμασμενοι.Αυτο ισως εξηγει την ανοδο των βασεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παινευόμαστε ε; Είναι γενικό το ότι τα θέματα ήταν ευκολότερα ή οι μαθητές ήταν προετοιμασμένοι. Αυτό είναι ξεκάθαρο και στη θεωρητική. Έβαλαν εύκολα, στο Θεό οι βάσεις. Το να μου λες ότι οι περσινοί ήταν πιο χαζοί από τους φετινούς είναι μία βλακεία που δεν μπορεί να αποδειχτεί.

Φυσικά και δεν ισχύει ότι οι φετινοί είναι πιο έξυπνοι από τους προηγούμενους.
Αυτό που σίγουρα ισχύει, όμως, είναι ότι όσο περνάνε τα χρόνια, οι μαθητές προετοιμάζονται όλο και πιο σκληρά, με αποτέλεσμα να αποδίδουν καλύτερα στις Πανελλήνιες. Παλούκια έπεσαν και στη φυσική, και δύσκολα στα μαθηματικά, αλλά οι βάσεις πάλι σημείωσαν άνοδο. Παίζουν πολλά.

Μην ξαναδιαβάσω, επίσης, ότι ήταν «εύκολα». Ήταν «εύκολα» για έναν άριστο μαθητή. Το ίδιο ισχύει για όλες τις κατευθύνσεις.
Αν ήταν γενικώς εύκολα, τότε δε θα είχαμε αριστούχους στο 8%, αλλά στο 50%. Επομένως, δεν ήταν «εύκολα». Ίσως «πιο εύκολα» από προηγούμενες χρονιές, που και πάλι έχω ενστάσεις για συγκεκριμένα μαθήματα, όπως Βιολογία, Ιστορία Κ., Έκθεση. Όπως θα παρατήρησες, παρ'όλο που ήταν ομολογουμένως δυσκολότερα, οι αριστούχοι αυξήθηκαν σε αυτά τα μαθήματα.
Άρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φυσικά και δεν ισχύει ότι οι φετινοί είναι πιο έξυπνοι από τους προηγούμενους.
Αυτό που σίγουρα ισχύει, όμως, είναι ότι όσο περνάνε τα χρόνια, οι μαθητές προετοιμάζονται όλο και πιο σκληρά, με αποτέλεσμα να αποδίδουν καλύτερα στις Πανελλήνιες. Παλούκια έπεσαν και στη φυσική, και δύσκολα στα μαθηματικά, αλλά οι βάσεις πάλι σημείωσαν άνοδο. Παίζουν πολλά.

Μην ξαναδιαβάσω, επίσης, ότι ήταν «εύκολα». Ήταν «εύκολα» για έναν άριστο μαθητή. Το ίδιο ισχύει για όλες τις κατευθύνσεις.
Αν ήταν γενικώς εύκολα, τότε δε θα είχαμε αριστούχους στο 8%, αλλά στο 50%. Επομένως, δεν ήταν «εύκολα». Ίσως «πιο εύκολα» από προηγούμενες χρονιές, που και πάλι έχω ενστάσεις για συγκεκριμένα μαθήματα, όπως Βιολογία, Ιστορία Κ., Έκθεση. Όπως θα παρατήρησες, παρ'όλο που ήταν ομολογουμένως δυσκολότερα, οι αριστούχοι αυξήθηκαν σε αυτά τα μαθήματα.
Άρα...

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πιο σκληρά προετοιμασμένοι μαθητές από αυτούς που έδιναν 2000-2001 όλα τα μαθήματα. Εμείς μπροστά τους είμαστε κουραμπιέδες.
Αυτό με το δύσκολα στη φυσική ας σταματήσει κάποια φορά. Υπήρξε ένα λάθος ερώτημα και από κει και πέρα δεν ήταν δύσκολα. Ήταν απλά πολλά όπως και πέρυσι.
Το ότι είναι εύκολο ένα θέμα προσδιορίζεται από το πόσο εύκολα γράφει ένας άριστος 20. Για παράδειγμα πέρυσι οι 20άρηδες στη φυσική τα θέματα τα τελείωσαν 5' πριν τελειώσει ο χρόνος κάτι που δεν είναι νορμάλ.
Μιλάς για Βιολογία Γενικής; Δεν ήταν δύσκολη, ήταν αφηρημένη. Το ίδιο και πέρυσι.

Βασικά χάνετε το νόημα. Αυτό που λέω είναι ότι το στυλ των φετινών εξετάσεων ήταν ίδιο με πέρυσι. Ένας πονηρός μαθητής ψυχολογώντας τα περσινά θέματα μπορούσε να γράψει φέτος. Deal with it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πιο σκληρά προετοιμασμένοι μαθητές από αυτούς που έδιναν 2000-2001 όλα τα μαθήματα. Εμείς μπροστά τους είμαστε κουραμπιέδες.
Αυτό με το δύσκολα στη φυσική ας σταματήσει κάποια φορά. Υπήρξε ένα λάθος ερώτημα και από κει και πέρα δεν ήταν δύσκολα. Ήταν απλά πολλά όπως και πέρυσι.
Το ότι είναι εύκολο ένα θέμα προσδιορίζεται από το πόσο εύκολα γράφει ένας άριστος 20. Για παράδειγμα πέρυσι οι 20άρηδες στη φυσική τα θέματα τα τελείωσαν 5' πριν τελειώσει ο χρόνος κάτι που δεν είναι νορμάλ.
Μιλάς για Βιολογία Γενικής; Δεν ήταν δύσκολη, ήταν αφηρημένη. Το ίδιο και πέρυσι.

Βασικά χάνετε το νόημα. Αυτό που λέω είναι ότι το στυλ των φετινών εξετάσεων ήταν ίδιο με πέρυσι. Ένας πονηρός μαθητής ψυχολογώντας τα περσινά θέματα μπορούσε να γράψει φέτος. Deal with it.

Για την φυσική δε μπορώ να εκφέρω άποψη.
Επειδή έδινα Βιολογία Γενικής, όμως, κι επειδή έλυσα τα προηγούμενα θέματα, και όχι μόνο εγώ, άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω.;)

Στην Ιστορία Κατεύθυνσης μας έβαλαν δύο παραθέματα, στα οποία έπρεπε και στα δύο να συνδέσεις κομμάτια, ενώ στο 2ο που ήταν ακόμη πιο συνδυαστικό, είχαμε ΚΑΙ πίνακα με στατιστικά στοιχεία, αριθμούς κλπ. Παρ'όλα αυτά, οι αριστούχοι (18-20) στην Ιστορία αυξήθηκαν πάλι. Στο σχολείο μου, π.χ., και στην ευρύτερη περιοχή, μόνο εγώ έγραψα 20 ακριβώς, αλλά είδα ότι άριστοι μαθητές (φαινομενικά καλύτεροι από εμένα στη διάρκεια της χρονιάς) έγραψαν 19,4, 18,8, 19. Αυξήθηκαν, λοιπόν, τα 18-19 κυρίως, και εγώ το αποδίδω μόνο σε πιο σκληρή προετοιμασία. Αυτή είναι η άποψή μου, και η άποψη των καθηγητών μου. Δε σου ζήτησα να την αποδεχθείς. Get over it.

Υγ. Δε θέλω να μπω στο τριπάκι να συγκρίνω τα δικά μας με τα δικά σας θέματα, για να πω ποια είναι δυσκολότερα. Απλώς, δε με νοιάζει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Eγώ έχοντας δώσει και πέρσυ και φέτος,μπορώ να πω ότι τα θέματα μου φάνηκαν πιο δύσκολα σε όλα πλην των μαθηματικών...
Στη βιολογία,μπορεί να άλλαξε ο τρόπος εξέτασης,αλλά σαν ασκήσεις φέτος και πέρσυ είχαν διαφορά.Πέρσυ με τυφλοσούρτι έβγαινε κατ εμέ.

Συμφωνώ παρεπιπτόντως με τον ρεινμπόου,όσο παιρνάνε τα χρόνια τόσο περισσότερη σημασία δίνεται στις πανελλήνιες=>περισσότερα φροντιστήρια κτλ=>καλύτερη προετοιμασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν παιζει απλα να ηρθε οδηγια στους διορθωτες να ειναι ελαστικοι στην ιστορια και στη βιολογια? Δε μπορω να εξηγησω αλλιως πώς αυξήθηκαν οι αριστουχοι σε αυτα τα δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως στη θεωρητική ειδικά οτιδήποτε και να έβαζαν θα θεωρούνταν πιο εύκολο από πέρυσι...
-Στο άγνωστο το περσινό ήταν πάρα πολύ δυσκόλο. Πιο δύσκολο να έβαζαν αποκλείεται, μετά πηγαίναμε σε επίπεδο φιλολογίας. Έβαλαν κάτι πιο βατό.
- Στη λογοτεχνία έπεσε ο περιβόητος κρητικός, που όντως είναι από τα πιο δύσκολα κείμενα. Φέτος έβαλαν κάτι πιο βατό επίσης.
Ιστορία, λατινικά, βιολογία παίζει ρόλο το διάβασμα το μαθητή.
Οι υποψήφιοι γενικά τα πήγαν καλύτερα σε όλες τις κατευθύνσεις επειδή προφανώς ήταν προετοιμασμένοι καλύτερα αφού είδαν τον περσινό πανικό... Αυτό πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως στη θεωρητική ειδικά οτιδήποτε και να έβαζαν θα θεωρούνταν πιο εύκολο από πέρυσι...
-Στο άγνωστο το περσινό ήταν πάρα πολύ δυσκόλο. Πιο δύσκολο να έβαζαν αποκλείεται, μετά πηγαίναμε σε επίπεδο φιλολογίας. Έβαλαν κάτι πιο βατό.
- Στη λογοτεχνία έπεσε ο περιβόητος κρητικός, που όντως είναι από τα πιο δύσκολα κείμενα. Φέτος έβαλαν κάτι πιο βατό επίσης.
Ιστορία, λατινικά, βιολογία παίζει ρόλο το διάβασμα το μαθητή.
Οι υποψήφιοι γενικά τα πήγαν καλύτερα σε όλες τις κατευθύνσεις επειδή προφανώς ήταν προετοιμασμένοι καλύτερα αφού είδαν τον περσινό πανικό... Αυτό πιστεύω...

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ.
ΟΜΩΣ, για να μην τα παραλέμε, για έναν καλό μαθητή, το περσινό άγνωστο δεν ήταν δύσκολο. Μην ακούγονται συνεχώς υπερβολές.

Επίσης, όποιος πέρυσι δεν είχε διαβάσει Κρητικό, ήταν Ββββλάκας. Μέχρι κι εγώ ήξερα ότι θα πέσει. Είχε βουήξει όλο το σύμπαν ότι θα βάλουν Κρητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η μοναδική εισαχθείσα στο Ιστορικό Αρχαιολογικό Θεσ/νίκης που το είχε ως πρώτη επιλογή, είναι μια συμμαθήτριά μου.:clapup::clapup::clapup:
Απ οτι βλεπω η σχολη μου ειναι famous.:P
Btw ειναι για το 10% αυτο, γι αυτο εχει τοσους λιγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Απ οτι βλεπω η σχολη μου ειναι famous.:P
Btw ειναι για το 10% αυτο, γι αυτο εχει τοσους λιγους.
Το excel που ανοίγεις έχει 4 σελίδες....Σε πάει στην τέταρτη,που είναι για το 10%!Στην αρχή έχει για το 90!
Εγώ θα στα λέω αυτά,επιστήμονας άνθρωπος είσαι!:redface::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Απ οτι βλεπω η σχολη μου ειναι famous.:P
Btw ειναι για το 10% αυτο, γι αυτο εχει τοσους λιγους.
Κάτω αριστερά αλλάζεις καρτέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Και παλι η πιο famous ειναι η νομικη αθηνας. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μόλις βρήκα βίντεο από συνέντευξη που έδωσαν κάποιοι από αυτούς που μπήκαν Ιατρικές και Νομική Αθήνας και Θεσ/νίκης από το σχολείο μου.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Θα το έβαζα, αλλά δε θέλω να τους εκθέσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας, like a boss:P
Και το Παιδαγωγικό Αθήνας είναι αρκετά famous, ακόμη:hmm:
Η Νομική φέτος... άλλο πράγμα:P

Γενικά, μουράτη Θετικής, μουράτη Τεχνολογικής, μουράτη θεωρητικής έπαιξαν μπάλα φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και παλι η πιο famous ειναι η νομικη αθηνας. :P :D
πιο famouς στην πρώτη προτίμηση όμως και όχι στο συνολικό αριθμό. Βέβαια ο αριθμός των μαθητών που δήλωσαν μια σχολή στην πρώτη/δεύτερη/τρίτη θέση δείχνει ουσιαστικά τη ζήτηση της σχολής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μόλις βρήκα βίντεο από συνέντευξη που έδωσαν κάποιοι από αυτούς που μπήκαν Ιατρικές και Νομική Αθήνας και Θεσ/νίκης από το σχολείο μου.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Θα το έβαζα, αλλά δε θέλω να τους εκθέσω.:P

τους έβγαλαν και βίντεο?? :P σιγά το κατόρθωμα..λες και άλλοι δεν πέρασαν...άλλη καμιά δε γέννησε,μόνο η Μαριώ το Γιάννη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top