Νέος κύκλος επεισοδίων για το «Παρά πέντε»;

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μπα, δε παίζει να γίνει κάτι τέτοιο. Και αν γίνει θα είναι αποτυχία. Η ιστορία έχει τελειώσει. Μια σειρά χωρίς σενάριο και μόνο με έξυπνες ατάκες δεν πάει μπροστά. Θα γίνει όπως το 50-50. Τέλειες οι πρώτες 2 σεζόν, μέτρια προς αποτυχία η 3η. Δεν είχαν τι να δείξουν, και έκαναν ότι να ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μπα, δε παίζει να γίνει κάτι τέτοιο. Και αν γίνει θα είναι αποτυχία. Η ιστορία έχει τελειώσει. Μια σειρά χωρίς σενάριο και μόνο με έξυπνες ατάκες δεν πάει μπροστά. Θα γίνει όπως το 50-50. Τέλειες οι πρώτες 2 σεζόν, μέτρια προς αποτυχία η 3η. Δεν είχαν τι να δείξουν, και έκαναν ότι να ναι...

Δε ξερω να σου πω πολλα για το 50-50 αλλα για το παρα 5 θα 'θελα πολυ να συνεχιστει.Κι ας δειχνουν παρομοιες σκηνες ή ατακες θα μ αρεσει και θα συνεχιζω να γελαω.Αλλα και γω δε νομιζω να γινει κατι τετοιο..

ασε που αυτο το ειδα και στις αξιοπιστες ειδησεις του σταρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μακάρι να γινει κάτι τέτοιο :D βέβαια θα είναι δύσκολο να βρούνε ένα καλό σενάριο για να τραβήξει και πάλι το ενδιαφέρον:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μακάρι να γινει κάτι τέτοιο :D βέβαια θα είναι δύσκολο να βρούνε ένα καλό σενάριο για να τραβήξει και πάλι το ενδιαφέρον:hmm:

ναι,βασικα εχει τελειωσει το σεναριο..δε ξερω τι αλλο μπορει να σκεφτει ο Καπουτζιδης..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ναι,βασικα εχει τελειωσει το σεναριο..δε ξερω τι αλλο μπορει να σκεφτει ο Καπουτζιδης..:hmm:

ναι, θα πρέπει να ξεκινήσει κάτι από μηδενική βάση:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δυσκολο. Πολυ δυσκολο. Θα μαθω απο γνωστη που επαιζε στο σιριαλ και θα σας ενημερωσω σχετικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο αλλά και να γίνει δεν πιστεύω πως θα είναι τόσο καλό όσο ήταν :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο αλλά και να γίνει δεν πιστεύω πως θα είναι τόσο καλό όσο ήταν :/

Ας μην είμαστε προκατειλημμένοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ας μην είμαστε προκατειλημμένοι:)
Δεν είμαι αλλά και με το 50-50 έτσι είχε γίνει..

Τι να πω μακάρι να γίνει και να βγει καλό αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Όπως και να 'χει, εγώ και στις επαναλήψεις δεν το χάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Όπως και να 'χει, εγώ και στις επαναλήψεις δεν το χάνω!
Ουτε εγω, παρολο που εχω δει πανω απο 5 φορες το καθε επεισοδιο!
Btw ειμαι ο μονος που δε του αρεσε καθολου το 50-50 ακομη και στην αρχη που παιζοταν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λένε και για το Κων/νου και Ελένης κάτι τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λένε και για το Κων/νου και Ελένης κάτι τέτοια.
Οντως αυτο ακουγεται καιρο τωρα.:worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα να το δω. Έχω παρατηρήσει ότι όσο τραβάνε μία ιστορία χειροτερεύει. Δύο κύκλοι θεωρώ ότι ήταν αρκετοί. :/: Χώρια ότι το αποτέλεσμα σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο ποιοτικό όσο αυτό που έχουμε δει. Κακιά ε; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα να το δω. Έχω παρατηρήσει ότι όσο τραβάνε μία ιστορία χειροτερεύει. Δύο κύκλοι θεωρώ ότι ήταν αρκετοί. :/: Χώρια ότι το αποτέλεσμα σίγουρα δεν θα είναι το ίδιο ποιοτικό όσο αυτό που έχουμε δει. Κακιά ε; :ermm:
Kοινη λογικη.;)
Μακαρι να μας διαψευσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Οντως αυτο ακουγεται καιρο τωρα.:worry::)

Το οποίο δεν ισχύει, το έχουν αναφέρει και οι ίδιοι οι ηθοποιοί.
Είναι απλό το θέμα. Ενα blog δεν είχε μεγάλη επισκεψιμότητα. Λεει... Δε γράφω καμία μαλ@κία μπας και μαζέψω κόσμο;
Το έγραψε ενα blog, πήγαν το διάβασαν όλοι, το έκαναν copy-paste και έγινε γνωστό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λένε και για το Κων/νου και Ελένης κάτι τέτοια.

Μακάριιιι. Δεν το είχα ξανακούσει.:thumbup:
Αν ξαναπαιχτεί αυτό, πιστεύω ότι θα γίνει πάλι η μεγαλύτερη επιτυχία.
Γι' αυτό και μόνο θα ξαναρχίσω να βλέπω TV.:P

Οι πηγές είναι αξιόπιστες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ας δείξουν τη Σοφία με τη Θεοπούλα στην αποστολή στην Ιμπιζα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
https://www.staparaskinia.gr/2012/08/blog-post_5919.html#.UB1SB_Yf7CA

Θα επιστρέψει το "Παρά πέντε"; Ο Γιώργος Καπουτζίδης λύνει το μυστήριο...
Σάββατο, 4 Αυγούστου 2012

Από τη Χρίσλα Γεωργακοπούλου
Και ξαφνικά ένα δημοσίευμα του περιοδικού "Λοιπόν" έβαλε φωτιά στις φήμες και τα σενάρια για τη συνέχιση του "Παρά πέντε", της σειράς που ακόμα και στην τέταρτη επανάληψή του "χτυπάει" 40άρια στην τηλεθέαση!
Συγκεκριμένα, το δημοσίευμα μιλάει για τη σκέψη και την επιθυμία των ιθυνόντων του Mega να επιστρέψει η σειρά που "έσπασε ταμεία" την επόμενη σεζόν και η παρέα του Γιώργου Καπουτζίδη να πρωταγωνιστήσει σε καινούριες περιπέτειες. Αρκεί να βρεθούν τα χρήματα για να στηριχθεί η παραγωγή.
Το FTHIS.GR επικοινώνησε με τον Γιώργο Καπουτζίδη, ο οποίος βρίσκεται σε διακοπές και του ζήτησε να σχολιάσει τα σενάρια επιστροφής του σίριαλ. Κι εκείνος χαμογελώντας απάντησε: "Δεν ισχύει ότι θα επιστρέψει το "Παρά πέντε". Και απ' ότι είμαι σε θέση να ξέρω κανένας δεν έψαξε να βρει τα χρήματα και τον τρόπο για να στηθεί η παραγωγή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top