[1/6/2012] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 80)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 45 56.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 18.8%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 10 12.5%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 6 7.5%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 3 3.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
πηγαινα για 20 πανευκολα τα θεματα!! μοναδικο λαθος στο θεμα Γ αντι για οσο εκανα μεχρις οτου δεν ξερω και γω γτ μλκια μου! ποσο λετε να μου κοψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
στο β2 αντι για μεχρις_οτου εκανα οσο αλλα αντιστρεψα την συνθηκη..λετε να μου κοψουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οσοι εχετε αλλαξει στο διαγραμμα ροης και σωστο να το εχετε μπορει να χασετε 2 μορια το πολυ γιατι δεν εχετε φτιαξει το ακριβες αλγοριθμο + οτι η μεχρις οτου με την οσο δεν ειναι ισοδυναμες(Η οσο μπορει να μην γινει καμια στην μεχρις οτου τουλαχιστον μια).
Για τα αντιμεταθεσε δεν νομιζω περισσοτερο απο 1 μοριο να σου κοψει.
Και ττο θεμα Γ μου φανηκε αρκετε ασαφη οχι οτι ηταν δυσκολο αλλα ειδικα στο Γ3 δεν ηξερα με την πολλαπλασιασω τα ποσοστα και ποσες "αν" θα χριεαστω για αυτο εχασα και μαλλον max 8 μορια απο το θεμα Γ μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Στο Α2, αν αντί για -2.0 έχω απαντήσε -2 χάνω 1 μόριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οχι με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Στο Α2, αν αντί για -2.0 έχω απαντήσε -2 χάνω 1 μόριο?
Θα χάσεις γιατί αρχίκα θα το έχεις δηλώσει πραγματική ενώ το 2 είναι ακέραια.....Έπρεπε 2.0!

πηγαινα για 20 πανευκολα τα θεματα!! μοναδικο λαθος στο θεμα Γ αντι για οσο εκανα μεχρις οτου δεν ξερω και γω γτ μλκια μου! ποσο λετε να μου κοψει;

Μα φυσικά και δεν είναι λάθος να την κάνεις με μέχρις ότου.Άσε που οι περισσότερες ασκήσεις που να σταματάνε με το "Τελος" βγαίνουν καλύτερα με μέχρις οτου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και αν δωσει κατευθειαν το ονομα τελος τοτε στην οσο δεν θα κανει τιποτα ενω στην μεχρις οτου θα τα κανει μια φορα... Αν εχεις κανει μεχρις οτου πρεπει να βαλεις συνθηκη
Αν ονομα<>"Τελος" τοτε
Αρχη_επαναληψησ
...
Μεχρις_οτου ...
Τελος_αν
Αν δεν εχεις βαλει αν τοτε μαλλον 1 μοριακι θα κοψουνε.

Για το 2.0 δεν νομιζω να του κοψει κατι αφου και το 2 ειναι πραγματικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Θεωρούσα δεδομένο ότι θα έβαζε συνθήκη.....Πάντως θεωρώ καλύτερη την περίπτωση της μέχρις ότου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι αν βαλεις και την "Αν" τοτε φτιαχνεις και πιο ευκολα την συνθηκη που σου δινει η εκφωνηση(Γιατι αν βαλεις οσο πρεπει να φτιαξεις αντιθετη συνθηκη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Τα θεματα γενικα δεν ηταν πολυ δυσκολα, αλλα ηταν αρκετα ασαφη. Θεμα 4ο ηταν ευκολο νομιζω, πιστευω το 3ο ηταν δυσκολοτερο και ειχε καποιες παγιδουλες. Το Α2 με μπερδεψε αρκετα και εχασα 6 μορια απο κει, πιστευω γυρω στο 90 ειμαι.

Παντως, ευχαριστιεσαι να λυνεις ασκησεις σε αυτο το μαθημα, ειναι τοσο ευχαριστο το ΑΕΠΠ. Δεν εχει ουτε μεθοδολογιες, ουτε τιποτα, μια ασκηση την λυνεις οπως γουσταρεις εσυ(αρκει να ναι σωστο βεβαια) και για αυτο ειναι τοσο γαματο μαθημα.Το ευχαριστιθηκα σημερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι και γαμω τα μαθηματα αλλα οχι να σου εχει ασαφη ερωτηματα γιατι τοτε γινεται σπαστικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cham

Νεοφερμένος

Ο cham αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ρε παιδια το Δ5 δεν ηθελε δiευκρινηση; εχω δει 2 απο δυο διαφορετικα καναλια διαφορετικη λυση!! εγω εκανα αροισμα στηλων και βρηκα το min
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Για πολλά κότσια τα θέματα. Έπρεπε να φτιάξεις πολλούς δικούς σου μονοδιάστατους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Απλως εβρισκες το min στον Πινακα Π[i,j] και κραταγες την θεση του j που σου δειχνει τον μηνα!
Δεν ελεγε συνολικα για να κανεις αθροισμα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Απλως εβρισκες το min στον Πινακα Π[i,j] και κραταγες την θεση του j που σου δειχνει τον μηνα!
Δεν ελεγε συνολικα για να κανεις αθροισμα :/

Εγω που εκανα αθροισμα κατα στηλη, ειναι λαθος εε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Να εμφανίζει τον αριθμό του μήνα με τη μικρότερη παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας. Θεωρήστε ότι υπάρχει μόνο ένας τέτοιος μήνας

Βασικά άθροισμα το κόβω να ζητάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και εγω σκεφτηκα να το κανω αυτο αλλα δεν ελεγε την συνολικη παραγωγη αλλα μονο της παραγωγης.. Βεβαια με την ασαφεια που ειχαν τα θεματα δεν μπορω να ου απαντησω 100% σιγουρα.
Θα ελεγε με την μικροτερη ΕΤΗΣΙΑ παραγωγη (Οπως στην διευκρινσηη του Δ3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΚΑ9191

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΚΑ9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Απλως εβρισκες το min στον Πινακα Π[i,j] και κραταγες την θεση του j που σου δειχνει τον μηνα!
Δεν ελεγε συνολικα για να κανεις αθροισμα :/

Αφού έλεγε το μήνα με την μικροτερη παραγωγη ενεργειας επρεπε να βρεις το αθροισμα για καθε μηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Έκανες άθροισμα κατά στήλη,δηλαδή άθροισμα όλων των στοιχείων κάθε μήνα,τα έβαζες σε έναν πίνακα και μετά έβρισκες το μιν του πίνακα.Γινόταν και χωρίς πίνακα αλλά δεν έχει σημασία...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top