Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,565 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,482 μηνύματα σε 76,236 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικές εκλογές 2018

Τι θα ψηφίσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
ΕΑΑΚ
1
6,25%
ΠΚΣ
1
6,25%
ΠΑΣΠ
5
31,25%
ΔΑΠ
3
18,75%
BLOCO
0
0%
ΑΡΕΝ
1
6,25%
Δεν θα ψηφίσω
4
25,00%
Δεν είμαι φοιτητής
1
6,25%
Άλλο
0
0%
Λευκό
0
0%

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 20:02, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Είναι κάποιος από ΑΣΟΕE να μας ενημερώσει τι παίζει.
https://www.protothema.gr/greece/art...timio-athinon/
Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Kατά των παραταξεων.

Αν ψηφιζα, θα ψηφιζα ΧΑΟΣ.

Χαρούμενοι Ορθοδοξοι Σοσιαλιστες.
Πέρυσι ειχαν μια εδρα
φέτος περιμενω να γινουν 2
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,203 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 21:26, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
Μετά από καιρό απουσίας θα ζητησω προσωπικα μια συγνωμη από καποια άτομα και θα πω τι εγινε στην ΣΙΝΑ που λέει το άρθρο.
Η ΔΑΠ νοπε
  • Νομικη
  • Πολιτικο
  • Οικονομικο
πριν 2 εβδομάδες κατέβασε Δ.Σ. να γίνουν εκλογές εκτός κτηρίου Νομικής.
Όμως αυτή η πρόταση δε πέρασε σε καμία σχολή άρα η απόφαση.
Π.χ. στην σχολή μου έχουν 4/9 έδρες και με ψήφους 4-5 κατά δε πέρασε και αποφασίστηκε εκλογές στο κτήριο της ΝΟΠΕ.
Αυτή χτες πήρε δικές τις λίστες και πήγε σήμερα στο Ζάππειο με επιλογές
  • Λευκό
  • Δαπ
και κάνει εκλογές οι οποίες δε θα μετρήσουν στο σύλλογο φοιτητών ΝΟΠΕ η οποία δεν αφήνει ούτε δημοσιογράφο να πλησιάσει ούτε φοιτητή άλλης παράταξης
Στη νομική πάντως αυτό δεν ισχύει. Η ΔΑΠ και η ΑΦΚ έχουν 5/9 έδρες και αποφάσισαν ότι οι εκλογές θα γίνουν στο Ζάππειο. Οι αριστερές παρατάξεις όμως αποφάσισαν δημοκρατικά ότι η ΑΦΚ χάνει τις έδρες της, επειδή δεν προσήλθε σε συμβούλιο και ισχυρίζονται ότι έχουν την πλειοψηφία.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 3,546 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 21:47, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Στη νομική πάντως αυτό δεν ισχύει. Η ΔΑΠ και η ΑΦΚ έχουν 5/9 έδρες και αποφάσισαν ότι οι εκλογές θα γίνουν στο Ζάππειο. Οι αριστερές παρατάξεις όμως αποφάσισαν δημοκρατικά ότι η ΑΦΚ χάνει τις έδρες της, επειδή δεν προσήλθε σε συμβούλιο και ισχυρίζονται ότι έχουν την πλειοψηφία.
Για νομικη δε μπορω να σου πω και το εξεπεσε της εδρας αυτο το ειδα (το εχει στο ΔΣ)
στην Νομικη ειναι νομιμες αν έχουν 8 οχι αλλα ανα σχολη δεν ειναι 9 εδρες
Στο οικονομικο πολιτικο οχι (καμια δαπ εκει δεν εχει) αυτοδυναμια για την νομικη εχεις καποιο δικαιο (μου διαφευγουν οι εδρες της Α.Φ.Κ.
Οποτε λαθος πληροφορηση αναιρω αυτο που ειπα για νομικη για οικονομικο ομως οχι.
Σορι αλλα μου ειπαν οτι εχασε την εδρα το ΑΦΚ αλλα δε μου ειπαν πως
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σωτηρης13 : 16-05-18 στις 21:56.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 463 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 22:53, 16-05-18:

Χωρις να ειμαι φοιτητης, ποιο φοιτητηκο κομμα επικρατει ???
Παράθεση

Φοιτητής

O Σωτηρης13 έγραψε: στις 23:05, 16-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Χωρις να ειμαι φοιτητης, ποιο φοιτητηκο κομμα επικρατει ???
Πανελλαδικα η ΔΑΠ
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,082 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 00:56, 17-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από x-man
Εμένα στην σχολή μου, με έπαιρνε τηλέφωνο ένα κομματόσκυλο να ψηφίσω και κάθε φορά που έφευγα κρατούσε σημειώσεις να μου δώσει και μου έλεγε "ευχαριστώ για την υποστήριξη".

Δεν ήξερε ότι ψήφιζα την αντίπαλη παράταξη.

Μετά έφευγα να βρω τουαλέτα να πλύνω τα χέρια μου.
Ζεις στα ακρα παντως.
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 407 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 11:00, 17-05-18:

Φιλοσοφικη ΠΚΣ 446 ΔΑΠ 383
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    bill_drouzas , MIkeTr123

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πανελλήνιες 2018 - Από Stavri_
      Το θέμα έχει λάβει 909 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-18 στις 19:16.
    • Eurovision 2018 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 238 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-05-18 στις 11:37.
    • Φοιτητικές εκλογές 2017 - Από DumeNuke
      Το θέμα έχει λάβει 62 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-17 στις 19:44.
    • Φοιτητικές εκλογές στις 16 Μαΐου - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 77 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά Θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-12 στις 03:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα