Οδύσσεια, Ιλιάδα ή Ελένη

Ποιο από τα 3 σας αρέσει περισσότερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Οδύσσεια

    Ψήφοι: 62 34.6%
  • Ιλιάδα

    Ψήφοι: 22 12.3%
  • Ελένη

    Ψήφοι: 54 30.2%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 32 17.9%
  • Όλα

    Ψήφοι: 9 5.0%

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
αφου τα αλλα δεν τα εχεις κανει ακόμα πως κρίνεις πιο είναι καλύτερο ρε έξυπνη; :worry::whistle:

και ουτε θα τα κανω... Απλα αρχισα να διαβαζω την Ιλιαδα και δεν μου αρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
κανέναααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ελένη χωρίς δεύτερη σκέψη!!!Υπέροχο κείμενο,ενδιαφέρουσα πλοκή που δεν σε κάνει να βαρεθείς και μάθαμε πολλά πράγματα και για το αρχαίο θέατρο από την εισαγωγή και κατά την διάρκεια της χρονιάς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελένη χωρίς δεύτερη σκέψη!!!Υπέροχο κείμενο,ενδιαφέρουσα πλοκή που δεν σε κάνει να βαρεθείς και μάθαμε πολλά πράγματα και για το αρχαίο θέατρο από την εισαγωγή και κατά την διάρκεια της χρονιάς!!

Το τελος ειναι μεγαλη ξενερα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

elenaki99

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ελένη μου κίνησε περισσότερο το ενδιαφέρον από τα τρία,η Ιλιάδα ήταν κάπως βαρετή για εμένα,
ενώ η οδύσσεια ήταν σαν παραμυθάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Αν και δεν έχω κάνει Ελένη, η Οδύσσεια απο την Ιλιάδα είναι πολυ πιο ωραία!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα καταλάβει τίποτα στην Ιλιάδα, η καθηγήτρια που είχα θα φταίει και γιαυτό. Πάντως την Οδύσσεια και την Ελένη, τα είχα καταλάβει καλύτερα και ήταν πιο ενδιαφέρον πιστεύω. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αν και γ λυκειου πια, Ελένη! Υπέροχη ιστορία! Μετά Οδύσσεια και τέλος Ιλιάδα. Δε μυ άρεσε καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1η θέση: Οδύσσεια :inlove:
2η θέση: Ελένη... Λίγο ξενέρα το τέλος:P
3η θέση: Ιλιάδα... Ηταν απαίσια πλοκή όπως και ο καθηγητής:P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ελένη με τα χίλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ελένη με τα χίλια!

Το πιο ενδιαφέρον από τα άλλα δυο. Βέβαια παίζει και ο καθηγητής ένα ρόλο στο πως θα κάνει το μάθημα. Btw και η Οδύσσεια ήταν ωραία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Ναι η καθηγήτρια φέτος είχε πολυ πάθος και ήταν γεμάτη όρεξη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Όλα μου άρεσαν... Καλές εποχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελενη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αν και έχω πάει πια γ λυκείου και έχω εξιδανικεύσει πολλά απο το γυμνασιο........ νομίζω ότι η Ελένη ήταν η αγαπημένη μου αν και δε μου άρεσε ο καθηγητής. Ιλιάδα η πιο ωραία ιστορία αλλά κακογραμμένο το βιβλίο. Οδύσσεια καλή αλλά δεν μπορείς να την ευχαριστηθείς όσο πρέπει γιατί όλα σου φαίνονται καινόυργια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Και τα τρια ειναι υπεροχα! Αλλα, σαν την Οδυσσεια ΤΙΠΟΤΑ! :inlove: Απλα ΤΕΛΕΙΑ, δε θα ξεχασω με ποση προσοχη παρακολουθουσα το μαθημα, ηταν απλα φοβερο μαθημα! Η Ιλιαδα, λιγο ξυνη για τα γουστα μου! :P Αντιθετα η Ελενη ως τωρα, μου φενεται πολυ ελκυστικο μαθημα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κανένα και τα 3 ύπνο σου φέρνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Και τα 3 ήταν αισχρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sh3p47

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και τα τρία σχεδόν ίδια είναι. Πιστεύω όμως πως η Ελένη υπερισχύει των άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top