Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,852 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,598 μηνύματα σε 78,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Προγραμματάκι που να γράφει χημικούς τύπους

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 18:28, 10-09-09:

ψάχνω ένα προγραμματάκι χημείας ,το οποιο οταν εγκατασταθεί να μπορει να γράψει χημικούς τύπους κι αντιδράσεις σε προγραμμα κατά προτίμηση Word.προς το παρών δεν μπορώ να βρώ κάτι που να βοηθά ιδιαιτερα στην περιπτωση της οργανικής που με ενδιαφέρει κυρίως,όπως για παράδειγμα στους δεσμούς και τισ διακλαδώσεις.δε με ενδιαφέρει τόσο η παρατήρηση 3D,όσο η εγγραφή κι η εκτύπωση αντιδράσεων.θα ήμουν ευγνώμων αν γνωρίζε καποιος κάτι ανάλογο!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

eirini_kl (Ειρήνη)

Φοιτητής

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Χιλιομόδι (Κόρινθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H eirini_kl έγραψε: στις 01:50, 11-09-09:

ψαξε για το chem office
Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 22:25, 13-09-09:

το kalzium . Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει για windows. Εγώ το έχω στα Linux.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια