Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,674 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,257 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι δύσκολη αυτή η τάξη;

H B' Γυμνασίου είναι η δυσκολότερη τάξη του Γυμνασίου;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
Ναι
7
35,00%
'Oχι
13
65,00%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 00:34, 03-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
το μόνο που έμαθα καλά είναι οτι η υποτείνουσα ισούται με το άθροισμα των τετραγώνων των δύο κάθετων πλευρών.
Πυθαγόρειο θεώρημα πω πω το αγαπώ !!

Πάντως εμένα η B γυμνασίου μου έμεινε η πιο δύσκολη τάξη του γυμνασίου, δεν ξέρω πολύ ζόρικη!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Νίκος22

Φοιτητής

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (ΑΕΙ/Πειραιάς) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

O Νίκος22 έγραψε: στις 02:36, 03-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Πυθαγόρειο θεώρημα πω πω το αγαπώ !!

Πάντως εμένα η B γυμνασίου μου έμεινε η πιο δύσκολη τάξη του γυμνασίου, δεν ξέρω πολύ ζόρικη!
Εμενα μου εμεινε ως η πιο αθλια ταξη του γυμνασιου.Γενικα δεν ειχε καποιο ενδιαφερον
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,779 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:02, 03-06-18:

Όχι πολύ εύκολη ΓΜΟ 19.10/13.μαλιστα στο Γ τρίμηνο είχα βγάλει 19.12/13.
1
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 10:39, 03-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος22
Εμενα μου εμεινε ως η πιο αθλια ταξη του γυμνασιου.Γενικα δεν ειχε καποιο ενδιαφερον

Δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια αν ήταν ενδιαφέρουσα όχι αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι κάποιες φορές μου βγαίνει η κούραση της Β Γυμνασίου χιχι !!!!

Φώτη συγχαρητήρια
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Φοιτητής

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 2,705 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 14:17, 03-06-18:

Καλή ήταν, απλά είχε μεσαιωνική ιστορία. Που είναι μεχ.
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 15:07, 03-06-18:

Για μένα η β' γυμνασίου δεν παλευόταν με τίποτα. Η α' και η γ' γυμνασίου ήταν από τις καλύτερες χρονιές των σχολικών μου χρόνων (πάντα περίμενα να γράψω "των σχολικών μου χρόνων" και όχι "μέχρι τώρα" ), αλλά από τη β' σχεδόν μόνο αρνητικά πράγματα έχω να θυμάμαι. Βέβαια αυτό δεν έχει να κάνει (μόνο) με τα μαθήματα, περισσότερο προσωπικοί ήταν οι λόγοι. Αλλά και τα μαθήματα ήταν πολύ απαιτητικότερα από την α' γυμνασίου, της οποίας η δυσκολία είναι χαμηλότερη από αυτή του δημοτικού, ειδικά άμα πάρεις τα αρχαία με καλό μάτι απ'την αρχή.
Παράθεση

Annanoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Annanoula έγραψε: στις 15:35, 03-06-18:

Εγώ κάποια δυσκολία Δεν αντιμετώπισα στα μαθήματα του Γυμνασίου γενικά.Πιο πολυ πίεση είχα στις εξετάσεις της Γ Γυμνασίου...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο δύσκολη είναι η Β' Λυκείου; - Από CaneSenpai
      Το θέμα έχει λάβει 46 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Β' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-08-18 στις 11:01.
    • Είναι δύσκολη η ΑΕΠΠ; - Από leobakagian
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-18 στις 12:05.
    • Γενικό Είναι δύσκολη η Θετική Κατεύθυνση; - Από stavrakis15
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-11 στις 15:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα