Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,525 μηνύματα σε 78,942 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας

than.bimp

Νεοφερμένος

Ο than.bimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O than.bimp έγραψε: στις 13:19, 08-10-19:

Γεια σας παιδιά!
Έχω το εξής πρόβλημα με το λογαριασμό μου στο ΠΔΜ:
Ενώ έχω πάρει κανονικά κωδικούς από uregister εδώ και μια εβδομάδα περίπου,αυτοί οι κωδικοί δεν δουλεύουν πουθενά,παρά μόνο στο webmail.
Είναι κάποιος στο ΠΔΜ που γνωρίζει τι γίνεται;Γιατί επίσης δεν δουλεύει και η υπηρεσία πιστοποίησης και δεν μπορώ να βγάλω πάσο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aekarare

Νεοφερμένος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O aekarare έγραψε: στις 13:43, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από than.bimp
Γεια σας παιδιά!
Έχω το εξής πρόβλημα με το λογαριασμό μου στο ΠΔΜ:
Ενώ έχω πάρει κανονικά κωδικούς από uregister εδώ και μια εβδομάδα περίπου,αυτοί οι κωδικοί δεν δουλεύουν πουθενά,παρά μόνο στο webmail.
Είναι κάποιος στο ΠΔΜ που γνωρίζει τι γίνεται;Γιατί επίσης δεν δουλεύει και η υπηρεσία πιστοποίησης και δεν μπορώ να βγάλω πάσο.
Και εγώ έχω πάρει κωδικούς..Πάω στην σελίδα για την σιτηση και δεν μπορώ να συνδεθώ
Παράθεση

than.bimp

Νεοφερμένος

Ο than.bimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O than.bimp έγραψε: στις 17:19, 08-10-19:

Έβγαλαν αυτό πριν λίγο:

https://noc.uowm.gr/www/newstudents/

Ελπίζω αύριο να δουλεύουν οι λογαριασμοί
1
Παράθεση

aekarare

Νεοφερμένος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O aekarare έγραψε: στις 18:00, 08-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από than.bimp
Έβγαλαν αυτό πριν λίγο:

https://noc.uowm.gr/www/newstudents/

Ελπίζω αύριο να δουλεύουν οι λογαριασμοί
ναι ας το ελπισουμε
Παράθεση

than.bimp

Νεοφερμένος

O than.bimp έγραψε: στις 12:08, 09-10-19:

Σήμερα που δοκίμασα για το πάσο είναι όλα εντάξει!
Οι αιτήσεις και η ηλεκτρονική γραμματεία είναι υπό συντήρηση.

Update:Και οι αιτήσεις λειτουργούν κανονικά στο https://applications.uowm.gr
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 10-10-19 στις 01:59. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια