Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,986 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,215 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 464 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχέση με μεγαλύτερη γυναίκα

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 00:14, 12-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Mask1000
Με την φοιτήτρια αυτή βγήκαμε αρκετές φορές. Περναω καλά μαζί της και ερωτευομαστε μέρα με τη μέρα.Με φροντίζει την αγαπώ.Αυτή η κοπέλα πιστεύει πως μια υγιειης σχέση αγάπης περιλαμβανει και σεξ.Κι εγώ το πιστεύω αυτό
.

Με την φοιτήτρια αυτή βγήκαμε αρκετές φορές. Περναω καλά μαζί της και ερωτευομαστε μέρα με τη μέρα.Με φροντίζει την αγαπώ.Αυτή η κοπέλα πιστεύει πως μια υγιειης σχέση αγάπης περιλαμβανει και σεξ.Κι εγώ το πιστεύω αυτό
.
Αφού το πιστεύετε και οι δύο, βουρ στον πατσά. Έχεις διορία μέχρι τις 19 Απριλίου. Μετά διάβασμα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,049 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 00:58, 12-04-17:

Γιατί πιστεύω ότι το θέμα είναι απλά τρόλλινγκ κακής πάστας; Γιατί; Τόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ έχουμε συνηθίσει τις μπόμπες από μέλη που γράφονται, εκτοξεύουν έναν Κιμ Γιονγκ Ουν και μετά εξαφανίζονται. Το επόμενο θέμα θα είναι σχέση μαθήτριας με φοιτητή ψυχολογίας από μέλος καμικάζι;
7
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,514 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 01:20, 12-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Γιατί πιστεύω ότι το θέμα είναι απλά τρόλλινγκ κακής πάστας; Γιατί; Τόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ έχουμε συνηθίσει τις μπόμπες από μέλη που γράφονται, εκτοξεύουν έναν Κιμ Γιονγκ Ουν και μετά εξαφανίζονται. Το επόμενο θέμα θα είναι σχέση μαθήτριας με φοιτητή ψυχολογίας από μέλος καμικάζι;
Χαχα δεν μιλαω
1
Παράθεση

Mask1000

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε: στις 02:14, 12-04-17:

Μέχρι Πανελλήνιες συμφωνησαμε να συνσντιομαστε απλώς. Δεν με από συντονίζει από το διάβασμα το αντίθετο μάλιστα.
Παράθεση

greeklover13

Φοιτητής

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O greeklover13 έγραψε: στις 14:46, 12-04-17:

Μέχρι Πανελλήνιες συμφωνησαμε να συνσντιομαστε απλώς. Δεν με από συντονίζει από το διάβασμα το αντίθετο μάλιστα.
θα συναντιέστε για να μιλατε?
Παράθεση

Mask1000

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Mask1000 έγραψε: στις 17:44, 14-04-17:

Ναι για να μιλάμε θα βλεοομαστε.Τουλάχιστον μέχρι τις πανελλήνιες.
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,539 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 11:47, 15-04-17:

Ναι για να μιλάμε θα βλεοομαστε.Τουλάχιστον μέχρι τις πανελλήνιες.
Τα ΣΚ ομως να την βγαζεις και για καμια πορτοκαλαδα εε;
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,049 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 11:56, 15-04-17:

fanta;
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 12:51, 15-04-17:

Μη μας πειραξει και το ανθρακικο
6
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 12:57, 15-04-17:

έχει και τοποθέτηση πολιτικού μηνύματος περί γαλάζιας παράταξης! μαδούροι vs μιζαδούροι
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 17:40, 15-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
έχει και τοποθέτηση πολιτικού μηνύματος περί γαλάζιας παράταξης! μαδούροι vs μιζαδούροι
Θα βγει και ροζουλι edition για τους comrades
Παράθεση

manos1234567

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O manos1234567 έγραψε: στις 13:18, 17-04-17:

Η γρια κοτα εχει το ζουμι...χρειαζεται να τα φτιαξουμε οταν ειμαστε μικροι με μεγαλυτερη ν γινουμε εμπειροι
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:10, 18-04-17:

Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,565 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 01:20, 18-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.
Αν και ασυνήθιστο σε μερικές αρέσει να το παίζουν δασκάλες. Μην εχεις στο νου σου κάποια νιάνιαρα αλλά για παιδια πχ που μεγαλοδείχνουν για την ηλικία τους.
2
Παράθεση

manos1234567

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O manos1234567 έγραψε: στις 01:29, 18-04-17:

Αναφερομαι σε διαφορα 25 με 35 η πχ 22 32....της δινεις νιατα σου δινει πειρα και μαθημα...το εχω κανει και θα το ξανακανα χαλαααρα
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 01:44, 18-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αν και ασυνήθιστο σε μερικές αρέσει να το παίζουν δασκάλες. Μην εχεις στο νου σου κάποια νιάνιαρα αλλά για παιδια πχ που μεγαλοδείχνουν για την ηλικία τους.
Και να μεγαλοδείχνουν, με το που μάθω ηλικία το βλέπω προστατευτικά. Δεν έχω ιδέα γιατί. Είναι μικρό. Για τις άλλες δε ξέρω πώς σκέφτονται. Δεν έχω ρωτήσει κιολας.
Αρχική Δημοσίευση από manos1234567
Αναφερομαι σε διαφορα 25 με 35 η πχ 22 32....της δινεις νιατα σου δινει πειρα και μαθημα...το εχω κανει και θα το ξανακανα χαλαααρα
Ίσως. Άλλωστε, κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για το πώς θα σκέφτεται αργότερα. Στα 32 μου φαίνεται ακόμη περίεργο, πάντως. Για 42 με 32, ίσως.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 18-04-17 στις 02:02.
Παράθεση

manos1234567

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O manos1234567 έγραψε: στις 01:54, 18-04-17:

Και να μεγαλοδείχνουν, με το που μάθω ηλικία το βλέπω προστατευτικά. Δεν έχω ιδέα γιατί. Είναι μικρό. Για τις άλλες δε ξέρω πώς σκέφτονται. Δεν έχω ρωτήσει κιολας.

Ίσως. Άλλωστε, κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για το πώς θα σκέφτομαι αργότερα. Στα 32 μου φαίνεται ακόμη περίεργο, πάντως. Για 42 με 32, ίσως.
Δε κανουν ολες οι 35χρονες για τα πιπινια.....Φιλικη συμβουλη :ενα 30% των σχεσεων σοη τουλαχιστον εχει παει με μεγαλυτερη και ας μην το παραδεχ3ται
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,859 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 01:54, 18-04-17:

δεν είχες ποτέ συμμηθητές να διατηρούν σχέσεις με φοιτητές;
1
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 01:57, 18-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
δεν είχες ποτέ συμμηθητές να διατηρούν σχέσεις με φοιτητές;
Είχα. Πώς αυτό σχετίζεται με το "Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά."; Στην πραγματικότητα είναι σχόλιο, δεν περιμένω ανάλυση.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,859 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 02:03, 18-04-17:

ε απλά υποθέτω πως αν κάτι το έχεις ζήσει έστω και έμμεσα μπορείς να αποκτήσεις μια χ αντίληψη του γιατί συμβαίνει ακόμη κι αν προσωπικά δε συμφωνείς με αυτό.

Κι εγώ δε θα έκανα σχέση με κάποια πολύ μικρότερη αλλά αν κάποιος δεν επιδιώκει από τη σχέση του κάτι παραπάνω από σεξ και να περνά καλά γιατί όχι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος