Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,225 εγγεγραμμένα μέλη και 2,423,296 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

To Πανεπιστήμιο του Λαού (Η.Π.Α.): Δωρεάν (ή υπέρφθηνη) Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,727 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:09, 01-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
Γειά σου Himela!Πως δε θυμάμαι αν και έχει περάσει καμιά πενταετία από τότε νομίζω
Ε από τότε έχω ομορφύνει κι άλλο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 19:52, 07-02-18:

Να πω επίσης οτι όλοι οι φοιτητές του UoPeople έχουν δικαίωμα έκδοσης της διεθνούς φοιτητικής κάρτας ISIC η οποία γίνεται δεκτή στην Ελλάδα για φοιτητικά εισιτήρια,προσφορές κτλ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panos__ : 07-02-18 στις 20:24.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος