Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,792 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,627 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δέρμα και γυμναστική

Εquilibria (Equilibrium)

Απόφοιτος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 161 μηνύματα.

O Εquilibria Everything is best in moderation έγραψε: στις 18:26, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από nafasskataa
Για να πας ειδικές δυνάμεις απαιτούνται συγκεκριμένες αναλογίες;
Άν δεν κάνω λάθος, γιατί κάποιος μου το είπε αυτό τώρα; το διάβασα κάπου, δεν θυμάμαι Πάντως αυτό που ισχύει είναι ότι σε περνάνε από παρα μα πάρα πολλά τέστ. Με ότι σημαίνει αυτό. Δηλαδή, πάρε 2 αδύνατους gg είναι αυτονόητο για να μπορούν να τρέξουν, να κάνουν πορεία 50 χιλιομέτρεων πρέπει να πληρούνται και κάποια άλλα κριτήρια.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Orpheas (Ορφέας)

Φοιτητής

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O Orpheas έγραψε: στις 18:37, 27-07-12:

Γενικότερα ο δείκτης Body Mass Index, δεν είναι και ο πιο επιστημονικά ορθός τρόπος για να δείτε ποια είναι τα σωστά κιλά για τον εαυτό σας.
Μπορεί κάποιος με ύψος 1,80 να είναι 80 κιλά με μπόλικο λίπος και κάποιος παλι 1,80 να είναι 95 κιλά με ελάχιστο λίπος και αρκετούς μύς. Τον κυριότερο ρόλο και αυτό που δημιουργεί τα περισσότερα προβλήματα, είναι το ποσοστό λίπους στο σώμα.

Πάντως και γώ φέτος με πανελλαδικές κατάφερα να πάρω 19 κιλά συνολικά, απο 87, έφτασα τα 106(ευτυχώς δεν πολυφαίνεται) και εμφανίστηκαν οι πολυπόθητες ραγάδες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Orpheas : 27-07-12 στις 20:35.
1
Παράθεση

Εquilibria (Equilibrium)

Απόφοιτος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 161 μηνύματα.

O Εquilibria Everything is best in moderation έγραψε: στις 18:44, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Orgazer
Γενικότερα ο δείκτης Body Mass Index, δεν είναι και ο πιο επιστημονικά ορθός για να δείτε ποια είναι τα σωστά κιλά για τον εαυτό σας.
Μπορεί κάποιος με ύψος 1,80 να είναι 80 κιλά με μπόλικο λίπος και κάποιος παλι 1,80 να είναι 95 κιλά με ελάχιστο λίπος και αρκετούς μύς. Τον κυριότερο ρόλο και αυτό που δημιουργεί τα περισσότερα προβλήματα, είναι το ποσοστό λίπους στο σώμα.

Πάντως και γώ φέτος με πανελλαδικές κατάφερα να πάρω 19 κιλά συνολικά, απο 87, έφτασα τα 106(ευτυχώς δεν πολυφαίνεται) και εμφανίστηκαν οι πολυπόθητες ραγάδες
Ξέρεις πιο είναι το άσχημο. Γιατί, πρόσεξε κιλά για πάρει κάποιος, παρ' όλο που λέγεται έτσι απλά δεν είναι και τόσο εύκολο στην πράξη. Δηλαδή, τα κιλά κατα 99,9% παίρνονται όταν θα φας 11-12-1, λόγω διαβάσματος ή πίεσης χρόνου για τον χ ψ λόγο, και μετά μπαμ πέσεις για ύπνο εκεί είναι το αναθεματισμένο το πρόβλημα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τραγούδια για γυμναστική - Από Μάριλυ
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-12-16 στις 16:30.
    • Απαλλαγή από τη γυμναστική - Από MARIAELENI1993
      Το θέμα έχει λάβει 107 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-09-16 στις 18:58.
    • Γυμναστική - Από Astraxan
      Το θέμα έχει λάβει 497 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-14 στις 14:00.
    • Ενόργανη γυμναστική - Από penspinner
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-05-10 στις 05:37.
    • Ράψιμο σε δέρμα (και όχι μόνο) - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-08 στις 23:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα