Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν όμως βγει πολίτης τότε μάλλον αύριο τελειώνει το παιχνίδι.
Καλά αυτά που λες Resident, αλλά εγώ δεν έχω δει κανέναν άλλο πέραν εσού και του fantasmenos που να μπερδεύει τους πολίτες με το παίξιμο του. Οπότε με το σκεπτικό ότι κάποιος από τους δυο σας τουλάχιστον έχει κακό ρόλο, τα πράγματα είναι σίγουρα και ότι γίνεται τώρα είναι απέλπιδες προσπάθειες δολοφόνων και τσιρακίου.
Σας θερμοπαρακαλώ. Ψηφίστε fandago σήμερα. Αν δεν είναι δολοφόνος παραδίδομαι. Ρισκάρω γιατί μπορεί να είναι ιερόδουλη και να χάσαμε το παιχνίδι αλλά ούτως ή άλλως το χάσαμε αν δεν βγει τουλάχιστον η Ηρώ.
Άρχισες πάλι τα γυρίσματα. Το λογικό θα ήταν να μείνεις στην Ηρώ που τουλάχιστον έχει πιθανότητες να βγει. Εσύ όμως αλλάζεις (πάλι) και ψηφίζεις εμένα. Πόσο δηλαδή πιο προφανές μπορεί να είναι ότι απλά θες να δημιουργείς πατήματα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 27/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> Ηρώ
  2. Corpse Bride >> kakerlak
  3. fandago >> kakerlak
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Ηρώ >> kakerlak
  6. Jrot6 >> kakerlak
  7. Kajira >> kakerlak
  8. Kakerlak >> fantasmenos
  9. Nininaou >> [δολοφονία]
  10. Phoebe >> kakerlak
  11. Resident Evil >> Ηρώ
  12. Vendetta >> fantasmenos
  13. Xanp >> kakerlak

Ψήφοι


2 Ηρώ
2 fantasmenos
1
fandago
7 kakerlak

Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 Nininaou
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Πέμπτη 27/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.

ΚουΕ έβαλες την ψήφο του φαντασμένου στον βεντέτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νι ήταν μια κρίση πανικού με το boss δίπλα μου
το διόρθωσα πριν μου το πεις :redface:


σορρυ παίδες :redface:

edit
σορρυ, παίδες εχω μπερδευτεί...
Βεντέττα... η ψήφος σου είναι σωστή αυτή τη στιγμή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν όμως βγει πολίτης τότε μάλλον αύριο τελειώνει το παιχνίδι.

Εϊμαστε 12 μέσα αυτή τη στιγμή, 5 κακοί [έτσι πιστεύω] και 7 καλοί. ΑΝ το βράδυ βγει "καλός" πολίτης τότε από τους 11 θα είμαστε 5 κακοί και 6 καλοί. Με δολοφονία καλού [προφανώς] αύριο μεσημέρι, μόνο με..εξαιρετική τύχη υπάρχει περίπτωση να βγει κακός. Και επειδή πιστεύω ότι με τέτοιο σενάριο οι δολοφόνοι θα μας...έχουν όλους έτοιμους με προκύρηξη κ όποιος ΔΕΝ προλάβει να ψηφίσει Ή ψηφίσει πολίτη θα δολοφονηθεί [κ φυσικά όλοι οι δολοφόνοι θα ψηφίσουν αυτόν τον πολίτη] με ... απλά μαθηματικά, αν όχι σήμερα το βράδυ λόγω ρουφιάνου, αύριο το βράδυ το παιχνίδι τελειώνει με πανηγυρική νίκη των δολοφόνων :(

Νομίζω, με όσο μυαλό διαθέτω :P, οτι οι δολοφόνοι θα επέλεγαν να μαντέψουν τον ρουφιάνο μόνο αν κινδύνευαν πολύ! Αν σήμερα βγει η κακερλακ και είναι πολίτης, όπως σωστά λες και εσύ, το παιχνίδι είναι υπερ τους, οπότε ποιος ο λόγος να ρισκάρουν να χάσουν ένα δολοφόνο, σε περίπτωση που κάνουν λάθος μαντεψιά; Αν όμως βγει η κακερλακ δολοφόνος, τότε υποθέτω οτι θα ξεκαθαριστούν πολλά και το παιχνίδι θα είναι υπέρ των πολιτών!



Vendetta, Ηρώ, xanp, fandago, Resident Evil

Tουλάχιστον 3 δολοφόνοι...

Σας θερμοπαρακαλώ. Ψηφίστε fandago σήμερα. Αν δεν είναι δολοφόνος παραδίδομαι. Ρισκάρω γιατί μπορεί να είναι ιερόδουλη και να χάσαμε το παιχνίδι αλλά ούτως ή άλλως το χάσαμε αν δεν βγει τουλάχιστον η Ηρώ.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο να ξέρετε πάντως ότι το παιχνίδι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τελειώσει σήμερα αν δεν βγει ο fandago και όχι δεν προσπαθώ να παραπλανήσω. Τώρα ο fandago θα μπει και θα προσπαθήσει να διαστρεβλώσει τα πάντα αλλά αποφάσισα το εξής. Δεν μιλάω μέχρι τις 20:00 ακόμα και να με βρίσει. Διαβάστε τα πρώτα 40 ποστς και θα δείτε ΠΟΛΛΑ!

ΨΗΦΙΖΩ FANDAGO

Φαντασμένε, όσο και να προσπαθείς να πείσεις τους πολίτες για την αθωώτητά σου, νομίζω, τουλάχιστον για εμένα, οτι δεν τα καταφέρνεις! Και ξέρεις γιατι; Γιατι έχεις πολύ κακό ιστορικό σε αυτό το παιχνίδι! Μέχρι την Τρίτη το βράδυ ήσουν τραλαλα τριλαλο και μια ψήφιζες κακερλακ, μια οχι! Συγνώμη αλλά εγώ έτσι δεν μπορώ να σε εμπιστευτώ! Αν είσαι πολίτης, καλός πολίτης, έπαιξες πολύ λάθος στην αρχή και πλέον οτι και να κάνεις δεν με πείθεις! Προτιμώ στο τέλος να δω οτι έκανα μεγάλη βλακεία που δεν σε εμπιστεύθηκα παρά να ρισκάρω να σε στηρίξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Άρχισες πάλι τα γυρίσματα. Το λογικό θα ήταν να μείνεις στην Ηρώ που τουλάχιστον έχει πιθανότητες να βγει. Εσύ όμως αλλάζεις (πάλι) και ψηφίζεις εμένα. Πόσο δηλαδή πιο προφανές μπορεί να είναι ότι απλά θες να δημιουργείς πατήματα; :confused:

ή ακόμη πιο προφανές ότι θέλει να ψηφίσει έναν δολοφόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ή ακόμη πιο προφανές ότι θέλει να ψηφίσει έναν δολοφόνο...
Αντζούγια μου ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις αν σου πω ότι λες βλακείες. :redface:

Σύμφωνα με τα όσα λέει ο fantasmenos και εγώ και η Ηρώ είμαστε δολοφόνοι. Η Ηρώ είχε ήδη 3 ψήφους αλλά ο fantasmenos προτίμησε να κάνει νέα αρχή με εμένα; :confused:
Πόσο πιθανό είναι να στρέψει όλους πάνω μου αντί για την Ηρώ που ήδη έχει πείσει κάποιους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
@φαντασμένο
Διάβασα τα πρώτα 40 ποστ και πραγματικά δεν βρήκα τίποτα το ιδιαίτερο πέραν των οδηγιών του παιχνιδιού!!!! :P Απορώ τι σου κάνει εσένα τόση εντύπωση στα πρώτα 40 ποστ!!!:eek:

εντιτ: επίσης να πω με βάση την εμπειρία ως δολοφόνος με τους νέους κανόνες χρήση της αποκάλυψης του ρουφιάνου κάναμε όταν είμαστε πραγματικά απελπισμένοι(πέραν του όταν νευρίασε ο φαντασμένος που έφυγε και είπε και τον ρουφιάνο μπας και...) δηλαδή λίγο πριν φύγει και ο τελευταίος δολοφόνος οπότε μάλλον στριμωχνόσαστε δολοφόνια έτσι;;;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
ΚουΕ ναι ισχύει η ψήφος μου στο fantasmeno ειδικά μετά και τα παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Την ίδια ώρα με την λήξη της ψηφοφορίας, ανακοινώνεται αν οι δολοφόνοι πέτυχαν τον ρουφιάνο (αν είχαν κάνει χρήση της δυνατότητας αυτής) και άρα τελειώνει το παιχνίδι, ή αν αστόχησαν οπότε και ανακοινώνουν την άστοχη επιλογή τους δημόσια και ποιος δολοφόνος την έκανε ο οποίος και αποχωρεί.
Εμμμμ βασικά αυτό ξέχασα να το σβήσω όταν έριχνα μία τελευταία ματιά στους κανόνες. :P


Γιατί εάν δείτε πιο κάτω λέει τα εξής: (Για τα παρακάτω προηγήθηκε διάλογος με τα κορίτσια όπου και συμφωνήσαμε να μην ανακοινώνεται η επιλογή του δολοφόνου)

Μοναδικός τρόπος να "καρφώσουν" οι δολοφόνοι τον ρουφιάνο, είναι ένας εξ' αυτών που ακόμα είναι στο παιχνίδι, να δηλώσει με pm στην ΣΕ ποιος από τους συμμετέχοντες που παραμένουν στο παιχνίδι πιστεύει πως είναι ο ρουφιάνος.
  • Το pm μπορεί να στέλνεται μόνο μετά την ψηφοφορία και μέχρι την δολοφονία της επόμενης ημέρας, δηλαδή 20:00 - 13:00.
  • Η ΣΕ δεν ανακοινώνει τίποτα και σε κανέναν μέχρι την επόμενη ψηφοφορία των 20:00, εάν λάβει τέτοιο pm από κάποιον δολοφόνο.
  • Εάν ο εν λόγω δολοφόνος φύγει στην ψηφοφορία των 20:00 τότε το "κάρφωμα" θεωρείται ως μη γενόμενο, δηλαδή δεν απαντάει τίποτα στους δολοφόνους ούτε και κάνει κάποια ανακοίνωση δημόσια. Εάν ήταν η ώρα να αποκαλυφθεί η ταυτότητα του ατόμου που αποχώρησε από την ψηφοφορία αποκαλύπτεται κανονικά η ιδιότητά του και ο δολοφόνος που αποχωρεί έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
  • Αν ο δολοφόνος που έκανε την δήλωση είναι λάθος και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, αποχωρεί και αυτός από το παιχνίδι χωρίς να έχει δικαίωμα να πει κάτι άλλο και ανακοινώνεται από την ΣΕ η αποχώρησή του λόγω άστοχου καρφώματος.
  • Εάν είναι σωστός και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, κερδίζουν οι δολοφόνοι.
Αναστασία, ψάξε λίγο τα πιμιά σου παιδί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά οκ, έκανα μαμακία εγώ :redface: δικό μου όλο το λάθος, μη με κοπανάτε

δεν έπρεπε να πω τίποτα αλλά να περιμένω να πάει 8

άρα, τελικώς στις 8 απλά θα ανακοινωθεί το αν κέρδισαν οι δολοφόνοι με την μαντεψιά ή ποιος δολοφόνος βγαίνει εκτός λόγω λάθους μαντεψιάς και τίποτα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι, το ότι είπες ότι έγινε χρήση καλώς έκανες και το 'πες! :D
Την παράγραφο αυτή απλά (που λέει ότι ανακοινώνεται για λόγους "ατμόσφαιρας") ξέχασα να την ενοποιήσω με το άλλο κομμάτι, είναι ακριβώς από κάτω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιώργο... βάση του b από αυτό που έκανες παράθεση κακώς μας ανακοίνωσε ότι έχει γίνει χρήση του δικαιώματος πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ααα... κι έχω κι άλλη μια απορία. Μπορεί να μην χρειάζεται τώρα [δεν ξέρω] αλλά καλό είναι να το πείτε για παν ενδεχόμενο.

ΑΝ ο ρουφιάνος αποχωρήσει στην ψηφοφορία των 8 και ο δολοφόνος που τον κάρφωσε τον έχει βρει, τότε θεωρείται "Εν ζωή" οπότε κερδίζουν οι δολοφόνοι ή θεωρείται ότι είναι πεθαμένος και άρα είναι σαν να μην έγινε το κάρφωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Indeed και υπάρχει μια μικρή ασάφεια κι έψαχνα την Αναστασία τώρα :P
Το είχα γράψει με την έννοια "όσον αφορά εάν είναι ή όχι εύστοχη η επιλογή τους και αν αποχωρεί κανείς"


Πωπω μπέρδεμα αυτό με τον ρουφιάνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά άμα τελειώσει το παιχνίδι, θα αναλάβω την διατύπωση να τελειώνουμε, γιατί τώρα ο ένας όρος έρχεται σε αντίθεση με τον άλλον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως αυτή τη στιγμή, ό,τι έγινε, έγινε!
συνεχίζουμε κανονικά και στο μεταξύ θα έχουμε συμφωνήσει για την επόμενη φορά αν χρειαστεί απ τους δολοφόνους τι θα κάνουμε
σορρυ για το όλο μπέρδεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Διαβασα τα 40 πρωτα ποστς με προσοχη, κι αυτο που εχω κυριως να παρατηρησω ειναι το εξης:
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
Άρα σε πρώτη φάση και μή έχοντας δει post που θα διαμορφώσουν ολοκληρωμένη άποψη πιστεύω πως θα κινηθώ ανάμεσα σε αυτούς: Angie_Ann, Lorien, Nininaou, Pitg21,Kakerlak, Jrot6, Neraida

Ηταν μολις το πρωτο νομιζω ποστ της Ηρους..
Εχουμε: Αngie Ann η οποια δεν εχει παει ακομα για φουντο απο ψηφοφορια
Lorien που αποχωρησε
Nininaou που δολοφονηθηκε
Pitg που βγηκε
Κακερλακ που ετοιμαζεται για φουντο
Jrot που προσωπικα πιστευω πως θα ναι ο επομενος στοχος για δολοφονια ως εντελως αορατος παικτης
και Νεραιδα που εφυγε με τη μια...

Ηταν τυχαιο???????????????????
Ρε πουζντημ, μηπως ειμαστε πολυ λαθος?
Παω να διαβασω και τα υπολοιπα, πριν γινει καμια πατατα στις 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
H Ηρώ k Fandago ένας από τους 2 είναι το τσιράκι. Όποιος δεν είναι το τσιράκι είναι δολοφόνος
Σε αυτό βάζω κ το χέρι μου στην φωτιά!!
Η χανπ είναι επίσης δολοφόνησα.
Και τώρα είμαι ανάμεσα σε vendetta/Καγίρα /Phoebe

2 από αυτούς είναι δολοφόνοι
και μάλλον αποκλείω τον vendetta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ηταν μολις το πρωτο νομιζω ποστ της Ηρους..
[...]
Ηταν τυχαιο???????????????????
Ποιο να είναι τυχαίο ακριβώς; Και γιατί επικεντρώνεσαι στο πρώτο της post; Να πιάσω και εγώ όλων τα πρώτα posts και κυρίως αυτών που τώρα βγάζουν την kaker αθώα, να δούμε πόσο στο γάμο του καραγκιόζη βαρούσαν;
H Ηρώ k Fandago ένας από τους 2 είναι το τσιράκι. Όποιος δεν είναι το τσιράκι είναι δολοφόνος
Σε αυτό βάζω κ το χέρι μου στην φωτιά!!
Η χανπ είναι επίσης δολοφόνησα.
Και τώρα είμαι ανάμεσα σε vendetta/Καγίρα /Phoebe

2 από αυτούς είναι δολοφόνοι
και μάλλον αποκλείω τον vendetta.
Μάλιστα... Και για αυτά έχεις ενδείξεις/στοιχεία που; Διαίσθηση και εσύ; Βρε κοίτα να δεις που όλοι τελικά είχαν επιφοίτηση... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μάλιστα... Και για αυτά έχεις ενδείξεις/στοιχεία που; Διαίσθηση και εσύ; Βρε κοίτα να δεις που όλοι τελικά είχαν επιφοίτηση... :P

Ενώ εσύ αυτά που γράφεις έχουν κάποια λογική?

Είτε ήσουν δολοφόνος είτε ήσουν πολίτης είτε τσιράκι;)
τα κατεβατά τα έκανες!! Παραμυθάδες μπορεί να γίνουμε όλοι ποιοι μπορούν όμως να γράψουν την πραγματική ιστορία Ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top