Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αρχαία είσαι στα πολιτικά; :O Δηλαδή τελειώνεις την ύλη, ή εφαρμόζετε κάποιο διαφορετικό πρόγραμμα;

Απαντάς σε περσινό μήνυμα:P

Εσύ πως πας με την ύλη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά που είστε στην ύλη?(θεωρητική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ έχω τελειώσει τα Λατινικά , τελειώνω σε λίγο το κρητικό αλλα στο γνωστό είμαι ακόμα στην έκτη ενότητα στα ηθικά. Έχω κάνει συνολική επανάληψη στα προηγούμενα βιβλία αλλα δεν ξέρω...να ανησυχώ;;;;:worry::worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
οχι ρε συ :D...μια χαρα..εκθεση διαβασες καθολου θεωρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έχω τελειώσει σχεδόν τη θεωρία ένα κομμάτι μονο δεν έχω κάνει ακόμα και από θέματα μενει μονο η ευρωπαϊκή ένωση πόλεμος Ειρήνη και τέχνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Λατινικά και Αρχαία τελειώνω, Έκθεση δεν αγχώνομαι(εννοώ στο θέμα της ύλης).. Και στην Ιστορία είμαστε ακόμα στην μέση του προσφυγικού, το βλέπω να τελειώνω τέλη Φεβρουαρίου-μέσα Μαρτίου και με έχει πιάσει ένα άγχος :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Λατινικά και Αρχαία τελειώνω, Έκθεση δεν αγχώνομαι(εννοώ στο θέμα της ύλης).. Και στην Ιστορία είμαστε ακόμα στην μέση του προσφυγικού, το βλέπω να τελειώνω τέλη Φεβρουαρίου-μέσα Μαρτίου και με έχει πιάσει ένα άγχος :S

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αγχώνεσαι ... Εξαλλου αν προλαβαίνεις μπορείς να αρχίσεις παράλληλα σιγα σιγα επανάληψη τα πρώτα ,αν και μέχρι το τέλος θα τα κάνουμε παρά πολλές φορές ειδικά την ιστορία θα βαρεθούμε να την λέμε :):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
που ειστε και ποτε ειναι καλο να τελειωσει η υλη σε καθε μαθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos Lightwood

Νεοφερμένος

Ο Tasos Lightwood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια που είστε στην ύλη στα μαθηματα της θεωρητικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Γνωστό: 5η ενότητα Ηθικών
Λατινικά: κείμενο 45 (αφήσαμε για το τέλος τα 42,43,44)
Ιστορία: αποζημίωση ανταλλαξίμων, προσφυγικό
Έκθεση: επιστήμη

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos Lightwood

Νεοφερμένος

Ο Tasos Lightwood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Α εσείς είστε πολυ μπροστά! Στο σχολείο ή στο φροντ κανατε ολα αυτά?
Εμείς στο σχολείο ειμαστε :
Ιστορία : κομμα φιλελεύθερων (μεθαύριο θα μπούμε)
Λατινικα : αυριο μπαίνουμε στο τελευταιο κείμενο απο το βιβλιο της β λυκειου. (Ενα κείμενο με μια κουρτίνα έλεγε :'))
Αρχαία: τελευταια ενοτητα απο πολιτεία
Εκθεσή: πολεμος και ειρηνη

Στο φροντ είμαστε στα ιδια περιπου μαθηματα γιατί ξεκινησαμε λίγο αργά στο συγκεκριμενο που πηγαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Αυτά στο φροντιστήριο! Στο σχολείο είμαστε πιο πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Γνωστό:1η ενότητα Ηθικά
Ιστορία:Τελειώσαμε το α από το προσφυγικό
Λατινικά:Ενότητα 33
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για ανθρωπιστικών σπουδών: που ειστε στην υλη κ στην επαναληψη?
Απο ηθικο πως πατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Αρχαία: τελείωσα τα Πολιτικά και ξεκινώ από εκεί επανάληψη
Λατινικά: επανάληψη στα 25-27, αφού έκανα τα 29-45 δεύτερη φορά!
Ιστορία: επανάληψη στο Κρητικό, αφού έκανα ξανά οικονομία και προσφυγικό
Έκθεση: χουλιγκανισμός

Ηθικό: Ακμαιότατον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο έχουμε τελειώσει ύλη σε όλα τα μαθήματα και κάνουμε επαναλήψεις. Γνωστό είμαστε Πρωταγόρα, Λατινικά τα 30αρια, Ιστορία το δεύτερο μισό των κομμάτων και Έκθεση κάνουμε μεταναστευτικό.
Στο σχολείο Λατινικά μόλις τελειώσαμε το 38, Γνωστό είμαστε στην 15 από τα πολιτικά και ιστορία μόλις τελειώσαμε το Κρητικό. Έκθεση κάνουμε για την παράδοση..
Το ηθικό έτσι κι έτσι, μέση κατάσταση θα έλεγα :worry:προσωπικά αγχώνομαι αρκετά για το γνωστό και ιδιαίτερα για τα πολιτικά... μου φάνηκαν πιο δύσκολα και δυσνόητα από τα άλλα τρία έργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 946 μηνύματα.
Στο φροντιστήριο έχουμε τελειώσει ύλη σε όλα τα μαθήματα και κάνουμε επαναλήψεις. Γνωστό είμαστε Πρωταγόρα, Λατινικά τα 30αρια, Ιστορία το δεύτερο μισό των κομμάτων και Έκθεση κάνουμε μεταναστευτικό.
Στο σχολείο Λατινικά μόλις τελειώσαμε το 38, Γνωστό είμαστε στην 15 από τα πολιτικά και ιστορία μόλις τελειώσαμε το Κρητικό. Έκθεση κάνουμε για την παράδοση..
Το ηθικό έτσι κι έτσι, μέση κατάσταση θα έλεγα :worry:προσωπικά αγχώνομαι αρκετά για το γνωστό και ιδιαίτερα για τα πολιτικά... μου φάνηκαν πιο δύσκολα και δυσνόητα από τα άλλα τρία έργα...
Πολύ καλά προχωράς! Τα Πολιτικά, πράγματι, είναι πιο δυσνόητα και για εμένα είναι το λιγότερο αγαπημένο έργο! Πάντως, από ό,τι καταλαβαίνω, τα έργα του Αριστοτέλη είναι αρκετά υποψήφια για τις φετινές Πανελλαδικές! Προσωπικά θα προτιμούσα Ηθικά ή Πολιτεία 11, πράγμα δύσκολο βέβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Carpe_Diem

Νεοφερμένος

Η Άλκηστις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πολύ καλά προχωράς! Τα Πολιτικά, πράγματι, είναι πιο δυσνόητα και για εμένα είναι το λιγότερο αγαπημένο έργο! Πάντως, από ό,τι καταλαβαίνω, τα έργα του Αριστοτέλη είναι αρκετά υποψήφια για τις φετινές Πανελλαδικές! Προσωπικά θα προτιμούσα Ηθικά ή Πολιτεία 11, πράγμα δύσκολο βέβαια!


Συμφωνώ απόλυτα!! Μου άρεσαν κι εμένα τα Ηθικά αν και γενικά ακούγονται πολιτικά για φέτος. Μακάρι να πέσουν έξω οι φήμες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top