Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,122 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,027 μηνύματα σε 77,321 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φροντιστήριο Αγγλικών

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 15:16, 21-09-18:

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην προλάβεις να μπεις σε τμήμα. Ψάξτο πάρα πολύ καλά πάντως, γιατί τα μεγάλα φροντιστήρια όπως αυτά που έχεις αναφέρει σου κάνουν μια τεράστια έκπτωση (έχοντας πρώτα φουσκώσει τις αρχικές τιμές) αν πληρώσεις επί τόπου, και από τη στιγμή που πληρώσεις δεν παίρνεις τα χρήματά σου πίσω με τίποτα. Επίσης υπάρχουν διάφορα άλλα κόλπα πχ σου λένε ότι θα πάρεις τα δικά τους βιβλία που όμως κοστίζουν τριπλάσια τιμή από βιβλία του εμπορίου ή σου λένε ότι τα τμήματα σπάνε στους 12 μαθητές κι ενώ εσύ καταλαβαίνεις πως ο μέγιστος αριθμός ανά τμήμα είναι 12, αυτοί εννοούν ότι δημιουργείται νέο τμήμα μόνο όταν υπάρχουν 24 μαθητές για να βγουν δύο 12αρια τμήματα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Kagome

Φοιτητής

H Kagome αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H Kagome έγραψε: στις 15:01, 07-11-18:

Καλησπέρα.

Για το φροντιστήριο Real English στο Σύνταγμα έχει κανείς άποψη??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

LION333

Νεοφερμένος

Ο LION333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O LION333 έγραψε: στις 08:55, 09-12-18:

Ποια είναι τα θέματα της Έκθεσης στο ECCE 2018 DEC; Γνωρίζει κανείς;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 09-12-18 στις 20:43. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία γράμματα.
Παράθεση

mariapinelopi

Πτυχιούχος

H mariapinelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H mariapinelopi έγραψε: στις 17:44, 28-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nina-nana
Γράψα θα απέφευγα. Αν δεν σε έπεισαν με το λογύδριο των εγγραφών, δεν θα σε πείσουν στο μάθημα.

Δυστυχώς δεν ξέρω τι άλλο να σου προτείνω. Μπες σε 3-4 φροντιστήρια στην περιοχή σου και ρώτα, πάρτα στη σειρά, όλο και κάποιο καλό θα υπάρχει.

Ευρωγνώση πήγες;

Αν και λιγο καθυστερημενα δν πειραζει..Ναι και εμενα η διαφημιση που εκανε ο Γραψας με συνεχεια βα δινεουν φυλλαδια δν μ αρεσε καθολου...και στην τηλεοραση το ειχα ξεφτιλισει το πραγμα...Τελικα γραφτηκα εκει αφου ορωτα ειχα ρωτησει καποιους που ειχαν γραψει σχολια για το συγκεκριμενο φροντιστηριο...και μ ειπαν τη γνωμη τους...Ικανοποιημενη ειμαι εχει καλους καθηγητες και native speaker...Και μ αρεσει που μπορεις να πηγαινεις να κανεις διαφορα τεστακια προσομοιωσης καθε βδομαδα 2 φορες οσες θες την εβδομαδα... Θα μπορουσα να διαλεξω και το παλιο φροντιστηριο αγγλικων που πηγαινα αλλα δν πολυηθελα(οχι γιατι δεν ηταν καλο αλλα ενταξει αυτο δν ηθελα..)και προτιμησα τα Γραψα επειδη ειναι και για μεγαλυτερα ατομα...(φοιτητες ενηλικες κλπ)Ενταξει η αληθεια ειναι οτι ειμαστε 10 ατομα γινετε μαθημα(αν εξαιρεσεις βεβαια 1 2 ατομα που μιλανε και το ενα απο αυτο δν ενδιαφερεται καθολου)καλα ειναι..Εγω ειμαι στο απογευματινο μαθημα..που ας πουμε εχει περισσοτερο κοσμο απο τα πρωινα(Στα πρωινα που ειχα παει μια φορα ειχε λιγοτερο κοσμο μπορει να παω πιο μετα εκει αλλα δν ξερω ακομα γιατι δεν θα ειναι οι ιδιοι καθηγητες και θα ηθελα εναν συγκεκριμενο καθηγητη που ειναι native speaker!!) Αυτα πιστευω οποιο φροντιστηριο και να διαλεξεις θα εχει κοσμο και δεν θα εισαι απολυτα ικανοποιημενος.Το ιδανικοτερο θα ηταν ιδιαιτερα αλλα εκει πληρωνεις φυσικα περισσοτερα(που δν εχω αυτη τη στιγμη πολλα να διαθεσω)????
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI

Βρείτε παρόμοια