Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,726 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,655 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 284 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φροντιστήριο Αγγλικών

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 16:16, 21-09-18:

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην προλάβεις να μπεις σε τμήμα. Ψάξτο πάρα πολύ καλά πάντως, γιατί τα μεγάλα φροντιστήρια όπως αυτά που έχεις αναφέρει σου κάνουν μια τεράστια έκπτωση (έχοντας πρώτα φουσκώσει τις αρχικές τιμές) αν πληρώσεις επί τόπου, και από τη στιγμή που πληρώσεις δεν παίρνεις τα χρήματά σου πίσω με τίποτα. Επίσης υπάρχουν διάφορα άλλα κόλπα πχ σου λένε ότι θα πάρεις τα δικά τους βιβλία που όμως κοστίζουν τριπλάσια τιμή από βιβλία του εμπορίου ή σου λένε ότι τα τμήματα σπάνε στους 12 μαθητές κι ενώ εσύ καταλαβαίνεις πως ο μέγιστος αριθμός ανά τμήμα είναι 12, αυτοί εννοούν ότι δημιουργείται νέο τμήμα μόνο όταν υπάρχουν 24 μαθητές για να βγουν δύο 12αρια τμήματα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kagome

Φοιτητής

H Kagome αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H Kagome έγραψε: στις 16:01, 07-11-18:

Καλησπέρα.

Για το φροντιστήριο Real English στο Σύνταγμα έχει κανείς άποψη??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια