Ποιο είναι το αγαπημένο σας μάθημα και ποιό σιχαίνεστε πραγματικά;

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Λατρεύω την φυσική, ενώ μισω τα μαθηματικά. Μην ρωτήσετε πώς γινεται αυτό, ούτε εγω ξερω... Την φυσική την λατρεψα από την πρώτη μέρα. Υποθέτω θα είναι και θεμα καθηγητριας (αν ειχα την μαθηματικο μου και για την φυσική μάλλον θα την μισούσα κι αυτή)
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ώστε μισείς τα μαθηματικά...:D:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Romantic-girl

Νεοφερμένος

Η Romantic-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αγαπημένο,λατρεμένο,καλύτερο=αρχαια❤❤❤❤❤
Μου αρέσει κι ή Ιλιάδα ,αλλά λίγο λιγότερο από τα αρχαία! ❤
Χειροτερο=γυμναστική κι μαθηματικά(λίγο λιγότερο από τη γυμναστικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    8.7 KB · Εμφανίσεις: 101
Τελευταία επεξεργασία:

Aphrodite03

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ξέρω ότι έχω ήδη γράψει, αλλά φέτος που ξεκινήσαμε Χημεία τη λάτρεψα και έχει γίνει απ'τα αγαπημένα μου (όχι παραπάνω από τα Αρχαία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο τα αρχαία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top