Η εξαφάνιση της 13χρονης Χριστίνας

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Σε βασανίζει πολύ ε;

Το 'χετε ΧΕΣΕΙ το θέμα:hehe:

Και πολύ ασχοληθήκαμε:pfff:

το σημαντικο ειναι οτι η κοπελα βρεθηκε και ειναι καλα..απο κει και περα τα προσωπικα της δικη της υποθεση!!! :) :)

Όντως το χέσαμε το θέμα, ας το κλειδώσει κάποιος, το βρήκανε το κορίτσι, οπότε τελείωσε η υπόθεση.

φρι είσαι,όχι χριστίνα λαμπίρη :P
Τι λέτε βρε παιδιά,αμέσως να με αποπαρετε. Μια ερώτηση έκανα η γυναίκα.


Αμα θέλουν τα μμε να λένε την ιστορία όπως έχει, όχι μισές δουλειές.


Υγ.τελικά τι έγινε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

αληθεια πιστευεις οτι αυτο ειναι παντοτινη αγαπη;:confused: εγω αυτον δεν τον πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
αληθεια πιστευεις οτι αυτο ειναι παντοτινη αγαπη;:confused: εγω αυτον δεν τον πιστευω.

ειρωνικα το εγραψα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειρωνικα το εγραψα..

αααα ειπα και εγω εχασε το μυαλο της και αυτη!:P:P τι αλλο θα ακουσουμε γι αυτη την υποθεση θεε μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
αααα ειπα και εγω εχασε το μυαλο της και αυτη!:P:P τι αλλο θα ακουσουμε γι αυτη την υποθεση θεε μ.

μμμ...καλα εγω χαμενο το χω..απο καιρο χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
αληθεια πιστευεις οτι αυτο ειναι παντοτινη αγαπη;:confused: εγω αυτον δεν τον πιστευω.

Ουτε εγω το πολυπιστευω αυτο.....παντως ομολογω εχει πεισμα η μικρη, μιλαμε για ΤΟ κόλλημα με τον τύπο.....και οικιοθελως πηγε, και τον καλυπτε και να φυγει δεν ηθελε. Πεισματαρικο κοριτισι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ουτε εγω το πολυπιστευω αυτο.....παντως ομολογω εχει πεισμα η μικρη, μιλαμε για ΤΟ κόλλημα με τον τύπο.....και οικιοθελως πηγε, και τον καλυπτε και να φυγει δεν ηθελε. Πεισματαρικο κοριτισι

Να ευχεσαι να καταλαβει συντομα που ειχε-εχει μπλεξει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Θέλω να πω κάποια σχόλια για αυτά που έχετε πει κι αυτά που έχουν ακουστεί. Όσο κι αν εσείς που είστε κοντά στην ηλικία της Χριστίνας θεωρείτε τον εαυτό σας έξυπνο ή πονηρεμένο και θεωρείτε οτι ποτέ δε θα πέφτατε θύματα ενηλίκων (κάτι που σας το εύχομαι) πρέπει να ξέρετε όμως οτι αυτό δεν ισχύει για όλους τους συνομηλίκους σας δυστυχώς. Κάποιοι από αυτούς μπορεί να έχουν μεγαλώσει διαφορετικά από σας, με αδιάφορους γονείς, με άλλες ηθικές αξίες, ή απλά να μην είναι τόσο έξυπνοι. Γι' αυτό οι νομοθέτες έχουν θεσπίσει νόμους που εφαρμόζονται σε όλους κρίνοντας από το μέσο όρο των ανηλίκων. Σκεφτείτε ας πούμε οτι υπάρχει νόμος που τιμωρεί κάποιον που σκοτώνει, αυτό δε σημαίνει οτι όλοι εμείς είμαστε δολοφόνοι, σημαίνει όμως οτι υπάρχει η πρόβλεψη για αυτό. Οι νομοθέτες λοιπόν έχουν αποφασίσει οτι οποιαδήποτε σχέση ενήλικα με ανήλικο είναι παράνομη (για να το πω πολύ απλοϊκά). Σας συμβουλεύω λοιπόν να μην κατηγορείτε αυτό το κορίτσι κι οποιοδήποτε άλλο ανήλικο παιδί που έπεσε θύμα αποπλάνησης ή βιασμού. Μπορεί εσείς να θεωρείτε οτι θα ήσασταν σε θέση να καταλάβετε πότε κάποιος πάει να σας εκμεταλλευτεί, κάποια παιδιά όμως δεν είναι. Μην είστε αυστηροί, μην κρίνετε εξ' ιδίων τα αλλότρια και μην καταδικάζετε ελαφρά τη καρδία γιατί πραγματικά είναι κρίμα.:/:

Σας προτρέπω αν θέλετε να φάτε μια ώρα και να δείτε την εκπομπή "Το κουτί της Πανδώρας" με θέμα την παιδεραστία. Θα μάθετε πολλά πράγματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marelpol

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Αχ γιατί δεν κλειδώνει το θέμα ?:lock: Εντάξει .. άλλος ένας παιδεραστής και άλλη μία αφελής 13χρονη που με τη θέλησή της πάντα θαμπώθηκε ( από τί ακόμα να καταλάβω :whistle:) . Οκ είδαμε ότι η κοπέλα είναι καλά .. τελείωσε ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top