Αξιωματικών νοσηλευτικής

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ξερει κανεις τιποτα για αυτη την σχολη ;Εννοω ειναι καλη;Σκεφτομαι να την δηλωσω πρωτη στο μηχανογραφικο. Εχω 18300 μορια και περυσι ειχε 18112.Την πιανω;Οτι πληροφορια εχετε θα ηταν πολυτιμη. Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:no1:Το ωραίο με αυτή τη σχολή(ΣΑΝ) είναι ότι βγαίνεις με το αξίωμα του ανθυπολοχαγού, όπως στην ευελπίδων π.χ. Υποθέτω πήγαινες για ΣΣΑΣ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Οχι. Δεν ηθελα σσας. Αυτη ηταν η πρωτη μου προτιμηση. Εχει δυσκολη εκπαιδευση;Ειναι γενικοτερα δυσκολη σχολη;Ειμαι λιγο διχασμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Δεν ξερω κανενα σανιτη :P αλλα νομιζω οτι δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο,εκτος απ οτι τους ξυπνανε απ τις 6 το πρωι να κανουν ασκησεις, παρακολουθουν εκτος απ τα μαθηματα τα δικα μας και καποια δικα τους στρατιωτικα, αν κοπουν εστω και σε ενα μαθημα εχουν στερησεις εξοδου.. κατα τα αλλα καλα :P α και κατι αλλο... μεχρι φετος κανανε εφοδους κατα τη διαρκεια των μαθηματων γιατι η παρακολουθηση ηταν υποχρεωτικη.. αυτο ομως καταργηθηκε κι εχουμε κανει μαυρα ματια να τους δουμε :P δεν ξερω αν στις αλλες στρατιωτικες σχολες ισχυει αυτο με την εφοδο.
https://www.eleftherianews.gr/issue/2009/02/16/23.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μια φιλη μου ειναι στη ΣΑΝ
Το μονο που ξερω με βεβαιοτητα ειναι πως ειναι αρκετα αυστηρα τα πραγματα, πολυ πιο αυστηρα σε σχεση με τη ΣΣΑΣ στη στρατιωτικη εκπαιρεδυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μαρια17 να φανταστω οτι σπουδαζεις νοσηλευτικη;Δηλαδη τα ιδια μαθηματα παρακολουθειτε μονο που η σαν εχει και την στρατιωτικη εκπαιδευση;Να ρωτησω τωρα εγω. Αγορια εχετε στην σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Εχουμε αγορια ομως οπως φανταζεσαι ειναι κυριως στη σαν. παρακολουθειτε ολα τα υποχρεωτικα μαθηματα + στρατιωτικη εκπαιδευση.. για τα επιλογης νομιζω υπαρχουν συγκεκριμενα που μπορειτε να να επιλεξετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δηλαδη πόσα μπορει να ειναι τα αγορια ???επίσης ειναι αληθεια οτι αυτοι απο την σαν κοιμουνται μεσα στο μαθημα και γινονται πολλες αντιγραφές??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ε περιπου 1/3 με 50-50 πρεπει να ειναι τα αγορια.. παλια κοιμοντουσαν αλλα τωρα που δεν ειναι υποχρεωτικη η παρακολουθηση ερχεται οποιος θελει. Οσοι θελουν αντιγραφουν,εγω δεν εχω προσπαθησει αλλα εχω ακουσει οτι αντγραφουν αρκετοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
τα μαθήματα είναι εύκολα?δηλαδή θα πρέπει να κουραστώ πολύ για να την βγάλω την σχολή???:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
τα μαθηματα γινονται μαζι με την πολιτικη νοσηλευτικη και απ οσο ξερω παρ ολο που εχουν αρκετη αποστηθιση δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολη σχολη, εχει ΜΟ αποφοιτησης γυρω στα 4,5 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Γενικως οι καθηγητες δεν ειναι αυστηροι αλλα εχει μπολικη υλη. υπαρχουν βεβαια τα δυσκολα μαθηματα και οι παραξενοι καθηγητες αλλα ολοι τα περνανε καποια στιγμη.. αλλωστε 4,5 χρονια ειναι ο μεσος ορος αποφοιτησης μια χαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

australlian

Νεοφερμένος

Ο chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΒΡΕ παλικάρι τελικα τι έκανες...???? πέρασα στην ΣΑΝ (26ος νομίζω)......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
ΒΡΕ παλικάρι τελικα τι έκανες...???? πέρασα στην ΣΑΝ (26ος νομίζω)......
Κι αυτος περασε :P ριξε κι εσυ μια ματια εδω για τα μαθηματα
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1621315&postcount=28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ΒΡΕ παλικάρι τελικα τι έκανες...???? πέρασα στην ΣΑΝ (26ος νομίζω)......
ελα ρε συμφοιτητη....π'ερασα 20ος:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george spyro

Νεοφερμένος

Ο george spyro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά καλως ηρθατε στη σχολη ειμαι ηδη ενας σανίτης οτι θελετε ρωτηστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlen88

Νεοφερμένος

Η marlen88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα σας...μπηκα τυχαια στην παρεα σας καθως εψαχνα να βρω αν μπορω με κατατακτηριες να μπω απο το τει πατρων-νοσηλευτικη στη "σαν" που ειναι στην αθηνα.για τη ακριβεια δεν ειμαι ακομα πτυχιουχος θα ξεκινησω την πρακτικη μου τωρα τον οκτωμβριο και σκεφτομουν αν γινεται να την κανω στο στρατιωτικο νοσοκομειο αθηνων....και αφου δω πως πανε τα πραγματα να κανω τις απαραιτητες ενεργειες για να συνεχισω να εργαζομαι εκει..
οι ερωτησεις μου λοιπον ειναι:
εαν μπορω με κατατακτηριες να περασω στη σαν
(για την ακριβεια επειδη το περιεχομενο των σπουδων ειναι το ιδιο,δεν ξερω αν χρειαζεται να μπω στη σαν ή εαν μονο με τη πρακτικη και καποια στρατιωτικη θητεια μπορεσω να καταταγω κατευθειαν εκει),
εαν μπορω να κανω την πρακτικη μου εκει,
και εαν τελικα μπορεσω να κανω τη πρακτικη μου εκει τι χρειαζεται να κανω μετα για να παραμεινω....
εαν γνωριζετε οτιδηποτε πανω σε αυτα θα ηθελα σας παρακαλω να με ενημερωσετε..ευχαριστω εκ των προτερων!:bye::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

australlian

Νεοφερμένος

Ο chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
26ος και ερχομαι μαζι με αλλα τρια κοριτσια απο κομοτηνη.... αντε γιναμε 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
26ος και ερχομαι μαζι με αλλα τρια κοριτσια απο κομοτηνη.... αντε γιναμε 4
το κοβω εγω να μαζευονται ολο κοριτσια.........:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

australlian

Νεοφερμένος

Ο chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το κοβω εγω να μαζευονται ολο κοριτσια.........:D:D:D:D:D




κοιτα απο μια μερια ειναι καλο απο την αλλη... θα την πληρωνουμε εμεις την νυφη;;;;; αν εχεις φεις μποοκ πες μου αν θελεις για να συνενοηθουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top