Γερμανικά εξ αποστάσεως

lia_jase

Νεοφερμένος

Η lia_jase αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μένω στο εξωτερικό και θέλω να αρχίσω γερμανικά , αλλά με με καθηγητή που η μητρική του γλώσσα δεν είναι καν η αγγλική καταλαβαίνετε ότι είναι δύσκολο. Έτσι σκέφτομαι να κάνω μέσω σκάιπ με καθηγητή από Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω κάποιο φροντιστήριο να το κάνει αυτό.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaBer

Νεοφερμένος

Η MaBer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μένω στο εξωτερικό και θέλω να αρχίσω γερμανικά , αλλά με με καθηγητή που η μητρική του γλώσσα δεν είναι καν η αγγλική καταλαβαίνετε ότι είναι δύσκολο. Έτσι σκέφτομαι να κάνω μέσω σκάιπ με καθηγητή από Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω κάποιο φροντιστήριο να το κάνει αυτό.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;
Ευρωδιάσταση. Ξέρω ότι κάνουν μαθήματα εξ αποστάσεως, αλλά το πως, με ποια βιβλία κλπ μου είναι τελείως άγνωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 753952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μένω στο εξωτερικό και θέλω να αρχίσω γερμανικά , αλλά με με καθηγητή που η μητρική του γλώσσα δεν είναι καν η αγγλική καταλαβαίνετε ότι είναι δύσκολο. Έτσι σκέφτομαι να κάνω μέσω σκάιπ με καθηγητή από Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω κάποιο φροντιστήριο να το κάνει αυτό.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;
Αφου στο εξωτερικο κανουν δωρεαν μαθηματα γερμανικων,γιατι θελετε να πληρωνετε αφου υπαρχουν δωρεαν?Για να κανεις διαφημιση ανοιξες το θεμα?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top