Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σε αυτό το θέμα θα μπορούμε να γράψουμε όλες τις σχολές που δηλώσαμε στο μηχανογραφικό και τη σειρά με την οποία τις δηλώσαμε.Κάνω την αρχή.
1)Ιατρική Αθήνας
2)Ιατρική Πάτρας
3)Ιατρική Θεσσαλονίκης
4)Ιατρική Ιωαννίνων
5)Ιατρική Λάρισας
6)Ιατρική Ηρακλείου
7)Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8 )Πολιτίκοί Μηχανικοί ΕΜΠ
9)Πολιτικοί Μηχανικοί ΑΠΘ
10)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
11)ΗΜΜΥ ΑΠΘ
12)Επιστήμης Διαιτολογίας και διατροφής Χαροκοπείου
13)Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
14)Φαρμακευτικής Αθήνας
15)Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκης
16)Οδοντιατρικής Αθήνας
17)Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης
18 )Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ
19)Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
20)Χημικών Μηχανικών Πάτρας
21)Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών επιστημών ΕΜΠ
22)Πληροφορικής ΟΠΑ
23)Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών Αθήνας
24)Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου
25)Φυσικοθεραπείας Αθήνας

και τώρα αρχίζουν τα καλά:P

26)Οινολογίας και Τεχνολογίας ποτών Αθήνας:P
27)Επιχειρηματικού σχεδιασμού και πληροφοριακών συστημάτων Πάτρας(μου άρεσε το όνομα:P)
28 )Ενεργειακής τεχνολογίας Αθήνας
29)Σχεδιασμού και τεχνολογίας ξύλου και επίπλου Λάρισας(Καρδίτσα):P:D(δεν ήξερα οτι οι μαραγκοί το έχουν σπουδάσει κιόλας)
30)Κλωστουφαντουργίας Πειραιά

και τέλος.....

31)Ιχθυοκομίας-Αλιείας ΗΠΕΙΡΟΥ(Ηγουμενίτσα)
Κι εγώ έβαλα πολλές σχολές από αυτές π έβαλες κ εσύ..τις 26,27,28,29 τις έβαλα κι εγώ..κ τιν 30 τελευταία στην λίστα.εγώ έβαλα πρώτα πολιτικό μηχανικό σε όλες τις πόλεις,έβαλα μαθηματικό,κάτι ψιλοάσχετα..ήθελα σχολές με σχέδιο..βασικά ήθελα πάρα πολύ διακοσμητική ή φωτογραφία..κ μετά γραφιστική,γραφικών τεχνών..όοοοολα αυτα.(ιχθυοκομίας-αλιείας ηπείρου:δεν ξέρω αν είχες μάθει ότι η σχολή ήταν κλειστεί γιατί δεν είχε μεγάλο αριθμό μαθητών. . .δεν την δήλωναν πολλοί.νόμιζαν όλοι ότι θα πήγαιναν με τη γαλότσα και την τράτα στη θάλασσα..ότι θα έραβαν τα δύχτια!!πάντως δεν είναι μεγάλη πόλη η Ηγουμενίτσα..το καλό είναι ότι είναι κοντά στα Γιάννενα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
1. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 2. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 3. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 5. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 6. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 7. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 8. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 9. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 10. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ 11. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 12. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 13. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 14. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 15. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 16. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 17. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 18. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 19. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 20. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ 21. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 22. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 23. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) 24. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 25. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 26. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 27. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ - ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) 28. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ) 29. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 30. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) 31. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 32. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 33. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 35. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 36. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 37. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 39. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 40. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 41. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 42. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ) 43. ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 44. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 45. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 46. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΣΠΕΤΣΕΣ) 47. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ(Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) 48. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) 49. ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
1.Πληροφορικης ΠΑΠΕΙ
2.Ψηφιακων συστηματων ΠΑΠΕΙ
3.Πληροφορικης ΤΕΙ αθηνας

αν δε μπω σε καποιο απο τα τρια...με βλεπω οινοποιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
1. Iατρικής Αθήνα
2. Ιατρικής Πάτρα (Μακάρι!!!)
και μετά με τη σειρά Ιατρική Λάρισας, Ιωαννίνων, Ηρακλείου και Αλεξανδρούπολης
Έπειτα Βιολογικό Αθήνας και Πάτρας, Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ και Πάτρας, Μηχανολόγων Βόλου κλπ και μάλλον και Πολιτικών Μηχανικών
Τελευταία Σχολή Φυσικοθεραπεία Αθήνας (πατέρας γαρ..)
Μακάρι παιδιά να περάσουμε εκεί που επιθυμούμε!!! (και να πέσουν οι βάσεις!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω παιδια θα βαλω στο μηχανογραφικο μαθηματικα και ιατρικες...εχω ενα προβλημα το οτι ακομα δεν εχω κατασταλλαξει με τι σειρα...μου αρεσουν τα μαθηματικα πολυ αλλα και η ιατρικη θα με ενδιεφερε...βεβαια μπορει ιατρικη να μην πιανω(και να πιανω μονο την αλεξανδρουπολη θα πιανω) οποτε μπορει ακομα κι αν το εχω δευτερο το μαθηματικο να περασω εκει...με τη σειρα απο μαθηματικα¨θεσσαλονικη,ιωαννινα,αθηνα,πατρα,κρητη,σαμο...επισησ μπορει να βαλω και το τμημα εφαρμοσμενων στην αθηνα(μετσοβειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
1.Ιατρική ΑΠΘ
2.Ιατρική Θεσσαλίας(Λάρισα)
3.Ιατρικη Ιωαννίνων
4.Ιατρικη Αλεξανδρούπολης
5.Ιατρική Ηρακλείου
6.Φαρμακευτική ΑΠΘ
7.Βιολογικό ΑΠΘ
8.Χημικό ΑΠΘ

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το δικό μου :
1. Παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Βόλου
2.ΤΕΙ Λογοθεραπείας Πάτρας
3. Παιδαγωγικό δημοτικής Πάτρας
4. Παιδαγωγικό νηπιαγωγών Πάτρας
5.Πολιτικής επιστημής και ιστορίας Παντείου
6. Δημόσιας διοίκησης Παντείου
7.Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΑΕΝ Πλοιαρχων
ΑΕΝ Μηχανικων
Αυτοματισμο Χαλκιδας
Αυτοματισμο Μεσολογγιου

τα υπολοιπα δεν εχω αποφασισει ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ετοιμο και το δικο μου μηχανογραφικοοο

295 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
297 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
299 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
301 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
304 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
302 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
290 ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ(ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
172 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
384 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤ. ΣΧ. ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uLee

Νεοφερμένος

Η uLee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
1.Νομική Αθήνας
2.Νομική Θεσ/κης
3.Αγγλική γλώσσα και φιλολογία Αθήνας
4.Ψυχολογία Παντείου
5.Φιλολογία Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ΑΕΝ Πλοιαρχων
ΑΕΝ Μηχανικων
Αυτοματισμο Χαλκιδας
Αυτοματισμο Μεσολογγιου

τα υπολοιπα δεν εχω αποφασισει ακομα..

Νομίζω στο ΑΕΝ μπαινεις και με απολυτήριο λυκείου. Ενας φίλος μου θέλει να περάσει. Εχεις πάει να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις(ιατρικές);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Μεχρι στιγμης στη πρωτη πενταδα εχω βαλλει τα εξης:
1)Κοινωνιολογια Παντειου
2)Κοινωνικη Πολιτικη Παντειου
3)Κοινωνικη Διοικηση Θρακης(Κομμοτηνη)
4)Κοινωνιολογια Κρητης(Ρεθυμνο)
5)Εκπαιδευτικη και κοινωνικη αγωγη(Κορινθος)

Τη Δευτερα θα το οριστικοποιησω,ισως κανω καποιες αλλαγες στη θεση νουμερο 5.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
5 σχολές θα βάλεις μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Οχι,μεχρι στιγμης εχω βαλλει 23 σχολες.
Απλως αναφερα μονο την πρωτη 5αδα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komhtas

Νεοφερμένος

Ο komhtas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
1.Νομικης Αθηνων
2.Φπψ(προγ.ψυχολογιας) Αθηνων
3.Ψυχολογιας Παντειου
4.Φιλολογιας Αθηνων
5.Ιστοριας και Αρχαιολογιας Αθηνων
6.Φπψ Αθηνων
7.Κοινωνιολογιας Παντειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ειμαι η μονη που δεν εχω αγγιξει τη συμπληρωση μηχανογραφικου?? ακομη το σκεφτομαι ...μια και καλη περιμενω να μπει και ο ιουλιος! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
1. Ψυχολογία Παντείου
2. Πρόγραμμα Ψυχολογίας ΕΚΠΑ
3. Διεθνών και Ευρωπαϊκών ΠαΠει ή Παντείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη:D

Νεοφερμένος

Η Εύη:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1)κτηνιατρικη θεσσαλονικης
2)κτηνιατρικη καρδιτσας
3)βιολογικο αθηνας
4)βιολογικο θεσσαλονικης
4)βιολογικο κρητης
5)χημικων μηχανικων αθηνας
6)χημικων μηχανικων θεσσαλονικης

(αν και για το χημικων μηχανικων δε τρελενομαι κιολας,αλλα οχι πως με χαλαει αν περασω εκει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
1)νομικη αθηνας
2)νομικη θεσσαλονικης
3)νομικη κομοτηνης
4)φιλολογια αθηνας
5)φιλολογια πατρας
6)φιλολογια ιωαννινων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Επειτα απο σκεψη κατελειξα στις τελικες επιλογες μου, και το οριστικοποιησα σημερα...

1) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
2) ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
3) ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
4) ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
5) ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
6) ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7) ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
8 ) ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
9) ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top