Piercing

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Δεν ήταν επίθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Δεν ειναι ρε παιδια οτι δε μας αρεσουν,αλλα οταν ακουω ενα 13χρονο -14χρονο να θελει να κανει piercing στη μυτη,στο σαγονι η στον αφαλο ξερω γω,το μονο που βλεπω ειναι μια ανωριμοτητα!Και δε νομιζω να διαφωνει κανεις με το γεγονος οτι σε αυτη την ηλικια δε το κανουν τα παιδια επειδη νιωθουν ωραια με αυτο,αλλα πιο πολυ για επιδειξη και αμα ξεκινησεις απο τοσο μικρη ηλικια στα 16-17 θα χει γεμισει το κοριτσι 5 σκουλαρηκια στα αυτια ,3 στο σαγονι,1 στη μυτη,1 στον αφαλο ,και 2 στα φρυδια.

Ε! απο κει και περα δεν θα το αντιμετωπιζα αυτο το ατομο σαν φυσιολογικο ανθρωπο.

Οταν δε μπορεις να φας ,να φτερνιστεις,να κοιμηθεις και οταν θα ματωνεις στον αφαλο,σιγουρα δε νιωθεις ωραια οπως λεν μερικοι και ειναι σιγουρο οτι τα χουν για επιδειξη,αφου καθε αλλο παρα βολικα δεν ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μν το τραγικοποιεις τοσο πολυ :P
αλλα παλι αν δεν σου αρεσει ενα ατομο με πολλα σκουλαρικια μην το κοιτας.
και επειδη το κρινεις εσυ οτι δεν ειναι φυσιολογικο δεν σημαινει οτι ειναι και ετσι .
και αν δεν εχεις κανει μην εχεις ολοκληρωμενη αποψη (εμενα προσωπικα κανενα δεν μου εχει δημιουργησει προβλημα και ας τα πειραζω ολη την ωρα :P)
και στην τελικη αυτοι θα το μετανιωσουν οχι εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
μν το τραγικοποιεις τοσο πολυ :P
αλλα παλι αν δεν σου αρεσει ενα ατομο με πολλα σκουλαρικια μην το κοιτας.
και επειδη το κρινεις εσυ οτι δεν ειναι φυσιολογικο δεν σημαινει οτι ειναι και ετσι .
και αν δεν εχεις κανει μην εχεις ολοκληρωμενη αποψη (εμενα προσωπικα κανενα δεν μου εχει δημιουργησει προβλημα και ας τα πειραζω ολη την ωρα :P)
και στην τελικη αυτοι θα το μετανιωσουν οχι εσυ

Να' το. Θέλεις να διαφοροποιηθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Εμμ,το "φυσικη ομορφια" σου λεει κατι?Πιστευω ειναι more appreciated :)

Κοιταξε το να παιζεις με το σωμα σου σε ακραιο επιπεδο,ειναι γεγονος που εγω τουλαχιστον μονο τραγικο το βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμμ,το "φυσικη ομορφια" σου λεει κατι?Πιστευω ειναι more appreciated :)

Κοιταξε το να παιζεις με το σωμα σου σε ακραιο επιπεδο,ειναι γεγονος που εγω τουλαχιστον μονο τραγικο το βλεπω.

εχεις απολυτο δικιο .

Να' το. Θέλεις να διαφοροποιηθείς.

εμενα μου φαινεται ακομη οτι μου κανεις επιθεση η θες να μου αποδειξεις κατι.
δεν το ειπα για μενα , αλλα για να κατανοησουν μερικα ατομα οτι αυτο δεν ειναι σωστο , το να ασχολησαι τοσο με τον αλλον , ποσα σκουλαρικια εχει , αν εχει αλλο χρωμα μαλλια , δερμα , αν ειναι γενικως διαφορετικος. θελω να πω αφηστε τον αλλον να ειναι οπως θελει , μν κρινεται τα παντα .
ειναι λαθος του αυτος θα το μετανιωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εμενα μου φαινεται ακομη οτι μου κανεις επιθεση η θες να μου αποδειξεις κατι.
δεν το ειπα για μενα , αλλα για να κατανοησουν μερικα ατομα οτι αυτο δεν ειναι σωστο , το να ασχολησαι τοσο με τον αλλον , ποσα σκουλαρικια εχει , αν εχει αλλο χρωμα μαλλια , δερμα , αν ειναι γενικως διαφορετικος. θελω να πω αφηστε τον αλλον να ειναι οπως θελει , μν κρινεται τα παντα .
ειναι λαθος του αυτος θα το μετανιωσει

Ρε κοπέλα μου γιατί να σου κάνω επίθεση; Σε ξέρω κι από χτες;
Το έχω ήδη κατανοήσει ότι δεν είναι σωστό. Δεν κατακρίνω αυτά τα άτομα αλλά θέλω να μάθω τους λόγους για τους οποίους τα κάνουν.
Και κάνεις λάθος, δεν κρίνω τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
οκ λαθος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το έχω ήδη κατανοήσει ότι δεν είναι σωστό. Δεν κατακρίνω αυτά τα άτομα αλλά θέλω να μάθω τους λόγους για τους οποίους τα κάνουν.

ομορφιά? Και για να το κατανόησης καλύτερα ρώτα τον εαυτό σου γιατί έχεις εσύ σκουλαρίκι, δυο λόγοι, επειδή έχουν όλοι και ακολουθείς την μάζα, η επειδή σ'αρέσει απλά το γουστάρεις σε κάνει να νιώθεις πιο όμορφη.

Όσο για το άμα είναι φυσιολογικό ή αφύσικο, τότε ούτε τα δαχτυλίδια είναι φυσιολογικά, ούτε τα ρούχα, ούτε τα σπίτια, ούτε ο λόγος, ούτε τίποτα από ότι κάνετε καθημερινά εκτός από το φαΐ τον ύπνο και το σεξ την επιβίωση δλδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TelevisionVictim

Νεοφερμένος

Ο TelevisionVictim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κλαησπερα!,
Σκεφτομαι να κανω τρυπα στο αυτι αλλα η αληθεια ειναι πωσ ειμαι αρκετα ασχετοσ σε αυτο το θεμα... οποτε θα ηθελα τα φωτα σας. Πρωτα απ'ολα, θα πονεσει? Θα ειναι μια απλη τρυπα στο λωβο. Επειτα, θα πρηστει για λιγο καιρο η δεν υπαρχει προβλημα? Υπαρχει περιπτωση να μολυνθει? Λεω να την κανω στο UNICORN στη Γλυφαδα. Ξερει κανεις για αυτο? Γενικά ποια άλλα ειναι κα΄λα στην Αθηνα... Ευχαριστω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spskark7

Νεοφερμένος

Ο σπυρος sps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αν σου αρεσει κατι το κανεις και δεν σε νοιαζει την λενε η αλοι!
αμα σου αρεση κανετο! εμενα μου αρεσουν
αλλα θελω να κανω ενα σαν του chris barker ενα χαλκα στο αρηστερο ρουθουνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Κλαησπερα!,
Σκεφτομαι να κανω τρυπα στο αυτι αλλα η αληθεια ειναι πωσ ειμαι αρκετα ασχετοσ σε αυτο το θεμα... οποτε θα ηθελα τα φωτα σας. Πρωτα απ'ολα, θα πονεσει? Θα ειναι μια απλη τρυπα στο λωβο. Επειτα, θα πρηστει για λιγο καιρο η δεν υπαρχει προβλημα? Υπαρχει περιπτωση να μολυνθει? Λεω να την κανω στο UNICORN στη Γλυφαδα. Ξερει κανεις για αυτο? Γενικά ποια άλλα ειναι κα΄λα στην Αθηνα... Ευχαριστω! :)

Καλησπέρα!!!! Κοίταξε, δε νομίζω να πονέσει, στιγμιαία θα νιώσεις ένα τσίμπημα. Καλό θα ήταν να περιποιείσαι λίγο την τρύπα στην αρχή, όχι πολλά πράγματα...απλά για να μη μολυνθεί (αν και δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες γι αυτο!!! τι στο καλό!!! τόσο άτυχος θα είσαι?!!! :P:P) Τώρα για μαγαζιά στην Αθήνα δεν ξέρω...για τη Σπάρτη αν θες, έχω να σου προτείνω! :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κλαησπερα!,
Σκεφτομαι να κανω τρυπα στο αυτι αλλα η αληθεια ειναι πωσ ειμαι αρκετα ασχετοσ σε αυτο το θεμα... οποτε θα ηθελα τα φωτα σας. Πρωτα απ'ολα, θα πονεσει? Θα ειναι μια απλη τρυπα στο λωβο. Επειτα, θα πρηστει για λιγο καιρο η δεν υπαρχει προβλημα? Υπαρχει περιπτωση να μολυνθει? Λεω να την κανω στο UNICORN στη Γλυφαδα. Ξερει κανεις για αυτο? Γενικά ποια άλλα ειναι κα΄λα στην Αθηνα... Ευχαριστω! :)

εγω για μοναστηρακι ξερω ενα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αν είσαι χαλαρός ελάχιστα θα πονέσεις (ένα απλό τσίμπημα) αλλά αν είσαι σφιγμένος θα πονέσεις αρκετά.Το σκουλαρίκι με το οποίο σου κάνουν την τρύπα σου λένε συνήθως να το κρατάς 15 μέρες.Μπορεί να πρηστεί λίγο αλλά είναι λογικό και μη φανταστείς κανά τρελό πρήξιμο.Εσύ θα πρέπει να ρίχνεις οινόπνευμα στη τρύπα κάθε μέρα και να στρίβεις λίγο το σκουλαρίκι ώστε να μη μολυνθεί.(Προτίμησε να σου κάνουν την τρύπα με πλαστικό σκουλαρίκι ή ακόμα καλύτερα με σκουλαρίκι από χειρουργικό ατσάλι)
Αυτάάάά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
το οινοπνευμα ξεραινει :P
ορος ειναι το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εμένα μου έλεγαν οινόπνευμα και γι'αυτό..Δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα και έχω αρκετές τρύπες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
και γω ετσι νομιζα αλλα τελικα μονο για καλη αποστηρωση ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Δοκίμασες ορό δλδ και ήταν καλύτερα? (Να το έχω υπόψη μου γιατί ετοιμάζομαι για καινούριες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimou BmX

Νεοφερμένος

Ο Dimou BmX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια ενδιαφερομαι για labret piercing 3ερετε στο χειλος απο κατω...δεν ενδιαφερομαι για τα λεφτα ( Δεν ειμαι καπιταλας αλλα 8α τα βρω :P )
θα ηθελα να μου πειτε πιο ειναι το πιο αξιοπιστο και σιγουρι μαγαζι! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malnikoleTTa

Νεοφερμένος

Η malnikoleTTa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδες ξερετε ποσο κανει το σκουλαρικι στον αφαλο? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top