[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Διονυση για ιατρικες δπθ, κρητης, λαρισας τι λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδια να ξερετε ο Στρατηγακης ειναι ''γκουρου'' στις εκτιμησεις. Περσυ ηταν ο μονος που ειχε ανεβασει τοσο τη βαση της φαρμακευτικηες της πατρας κ επεσε πιο κοντα απο ολους. Εχει δοσει επισης την οδοντιατρικη του απθ με 2 μορια αποκλιση. Η αληθεια ειναι ειναι οτι και οι εκτιμησεις που δημοσιευσε το ''βημα'' ηταν υπερβολικα χαμηλες και θα δουμε εκλπηξεις τον αυγουστο. Προσωπικα δεν ελπιζω πλεον για φαρμακευτικη, κ η βιολογια μου ειναι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στο <newsit τη νομική Αθήνας την εκτιμα στα 18.500 , στο απθ 18.400 και στη Κομοτηνή 18.000! Μικρή πτώση δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Διονυση για ιατρικες δπθ, κρητης, λαρισας τι λες;

Τα έχω πει, δες παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Διονύση, ο Στρατηγάκης για την ΗΜΜΥ ΕΜΠ δίνει 18600. Θα ήθελα και τη δική σου άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Νιονιο μηχανικών η/υ σαμου πως το βλέπεις;έχει βάση 10562
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Διονύση η αδερφή μου με 17759 υπάρχει περίπτωση να χάσει κάποια φαρμακευτική ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω στα 18500 θα είναι η ΗΜΜΥ ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στο <newsit τη νομική Αθήνας την εκτιμα στα 18.500 , στο απθ 18.400 και στη Κομοτηνή 18.000! Μικρή πτώση δηλαδή!

Θα μπορούσες να παραθεσεις το link ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδιά για οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων πειραια και για οικονομική επιστήμη πειραία τι λέτε θα πέσουν 400 500 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Διονύση, ο Στρατηγάκης για την ΗΜΜΥ ΕΜΠ δίνει 18600. Θα ήθελα και τη δική σου άποψη.

Συμφωνώ, 18500-18550 θα έλεγα :)

Διονύση η αδερφή μου με 17759 υπάρχει περίπτωση να χάσει κάποια φαρμακευτική ?

Πάτρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Στο <newsit τη νομική Αθήνας την εκτιμα στα 18.500 , στο απθ 18.400 και στη Κομοτηνή 18.000! Μικρή πτώση δηλαδή!
Αποκλείεται τόσο μικρή πτώση , ειδικά η Νομική Κομοτηνής ( και το 2013 ειχε πεσει κάτω απο 18.000 μόρια ) . Ειδικά φέτος θε πέσει πάρα πολύ , αφού οι περισσότεροι δεδομένου της κατάστασης επιλέγουν σχολές στον τόπο κατοικίας τους . Αλλα θα δούμε ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christos_1997

Νεοφερμένος

Ο Christos_1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ο,τι να ναι ειναι αυτες οι βασεις, μην τις κοιτας γιατι θα απογοητευτεις και εσυ και τα υπολοιπα παιδια.

Den para einai xamiles ?18400 hmmy emp ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Den para einai xamiles ?18400 hmmy emp ?
Θεωρώ ότι το ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν μπορεί να βρεθεί κάτω από τη βάση του 2013 (18471) καθώς οι φετινοί αριστούχοι είναι λίγο περισσότεροι από αυτούς του 2013 και καθώς οι επιδόσεις στη Φυσική, ναι μεν είναι χειρότερες, αλλά έχει μικρότερο συντελεστή βαρύτητας από τα Μαθηματικά στα οποία μάλιστα οι μαθητές τα πήγαν λίγο καλύτερα από του 13. Οπότε το 18400 είναι, κατά τη γνώμη μου, άτοπο. Το θέμα είναι πόσο παραπάνω από του ΄13 θα βρίσκονται. Θεωρείτε ότι μπορεί να φθάσουν τα 18650-18700;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christos_1997

Νεοφερμένος

Ο Christos_1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θεωρώ ότι το ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν μπορεί να βρεθεί κάτω από τη βάση του 2013 (18471) καθώς οι φετινοί αριστούχοι είναι λίγο περισσότεροι από αυτούς του 2013 και καθώς οι επιδόσεις στη Φυσική, ναι μεν είναι χειρότερες, αλλά έχει μικρότερο συντελεστή βαρύτητας από τα Μαθηματικά στα οποία μάλιστα οι μαθητές τα πήγαν λίγο καλύτερα από του 13. Οπότε το 18400 είναι, κατά τη γνώμη μου, άτοπο. Το θέμα είναι πόσο παραπάνω από του ΄13 θα βρίσκονται. Θεωρείτε ότι μπορεί να φθάσουν τα 18650-18700;

mallon 18550-18650
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allinel

Νεοφερμένος

Ο allinel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Herm1997

Νεοφερμένος

Η Herm1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας σχετικά με κάτι:Έχω γράψει 17200 και θέλω μια σχολή (ιστορικό αρχαιολογικό αθηνας) που πέρυσι είχε 17122 εχω ελπίδες να περάσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας σχετικά με κάτι:Έχω γράψει 17200 και θέλω μια σχολή (ιστορικό αρχαιολογικό αθηνας) που πέρυσι είχε 17122 εχω ελπίδες να περάσω??
Πιστεύεις ότι θα ανέβουν οι βάσεις και δεν θα περάσεις; Μας δουλεύεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας σχετικά με κάτι:Έχω γράψει 17200 και θέλω μια σχολή (ιστορικό αρχαιολογικό αθηνας) που πέρυσι είχε 17122 εχω ελπίδες να περάσω??

Μέσα είσαι από τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Herm1997

Νεοφερμένος

Η Herm1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απλά δεν ξέρω πως θα διαμορφωθούν οι βάσεις στα μεγάλα αστικά κέντρα λόγω των μη μεταγραφών και της γενικότερης ανασφάλειας που επικρατεί .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top