Trophies

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Σε αυτό το thread θα συζητήσουμε για τα trophies του ps3. Θα προτείνουμε λύσεις, θα πούμε τις απόψεις για αυτά, ποια τρόπαια έχουμε πάρει κ.τ.λ. Για όσους δεν ξέρουν, τα trophies(τρόπαια) είναι βραβεία που τα παίρνεις όταν κάνεις συγκεκριμένα πράγματα σε ένα βιντεοπαινίδι. Εγώ μέχρι στιγμής έχω πάρει ένα πλατινένιο στο assassin's creed 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κανένα εύκολο παιχνίδι για πλατινένιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Uncharted 1 και 2 για platinum. Το αγόρασα Παρασκευή το παιχνίδι και την Κυριακή το είχα πάρει :). Στα uncharted έχω 100% τα trophies και στο Killzone 2 τα μισά περίπου (αλλά είναι και μερικά δύσκολα,όπως το top 1% στο online ,που θέλουν κάψιμο και δεν έχω χρόνο να τα πάρω τώρα ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Uncharted 1 και 2 για platinum. Το αγόρασα Παρασκευή το παιχνίδι και την Κυριακή το είχα πάρει :).
Το 1 ή το 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Το 1 μπορώ να σου πω με σιγουριά, γιατί σε αυτό το έχω πάρει. Αλλά και στο 2 που έχω διαβάσει λίστα με τα trophies είναι κατά 99% ίδια με του 1, ενώ το gameplay του δε διαφέρει σημαντικά από το 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εύκολο πρέπει να είναι το 2. Εγώ τώρα παίζω το godfather 2. Τα τρόπαια είναι εύκολα?
-----------------------------------------
Το 1 μπορώ να σου πω με σιγουριά, γιατί σε αυτό το έχω πάρει. Αλλά και στο 2 που έχω διαβάσει λίστα με τα trophies είναι κατά 99% ίδια με του 1, ενώ το gameplay του δε διαφέρει σημαντικά από το 1.
Εγώ εννοούσα σε ποιο το πήρες. Ξέρω ότι είναι σχεδόν ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Πώς τα κατάφερες στο crushing hard?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μόνος σου μιλάς:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πώς τα κατάφερες στο crushing hard?

Εύκολο είναι ρε... Απλά δεν είναι σαν το easy που τρέχεις και τους σφάζεις όλους σαν να μη συμβαίνει τίποτα.. Πρέπει να μένεις υπό κάλυψη και να πυροβολείς την κατάλληλη στιγμή.. Υπομονή θέλει και βγαίνει. Σε μια μέρα το τερμάτισα. (από το πρωί μέχρι το απόγευμα)
-----------------------------------------
Μόνος σου μιλάς:P!

:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εύκολο είναι ρε... Απλά δεν είναι σαν το easy που τρέχεις και τους σφάζεις όλους σαν να μη συμβαίνει τίποτα.. Πρέπει να μένεις υπό κάλυψη και να πυροβολείς την κατάλληλη στιγμή.. Υπομονή θέλει και βγαίνει. Σε μια μέρα το τερμάτισα. (από το πρωί μέχρι το απόγευμα)
Πώς κατάφερες την πίστα με το υποβρύχιο? (το λέω έτσι λόγω spoilers). Επίσης, αν το τερματίσεις στο crushing hard, παίρνεις και τα τρόπαια των άλλων δυσκολιών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πώς κατάφερες την πίστα με το υποβρύχιο? (το λέω έτσι λόγω spoilers). Επίσης, αν το τερματίσεις στο crushing hard, παίρνεις και τα τρόπαια των άλλων δυσκολιών?

Δεν έχει κάτι το δύσκολο η πίστα με το υποβρύχιο.. Ίσα ίσα είναι η ευκολότερη γιατί δεν έχει σχεδόν καθόλου εχθρούς (μόνο platforming είναι). Αν το τερματίσεις στο crushing παίρνεις αυτομάτως όλα τα τρόπαια τερματισμού (easy-normal-hard).. Τα υπόλοιπα είναι τα ίδια σε οποιαδήποτε δυσκολία και αν τα κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Δεν έχει κάτι το δύσκολο η πίστα με το υποβρύχιο.. Ίσα ίσα είναι η ευκολότερη γιατί δεν έχει σχεδόν καθόλου εχθρούς (μόνο platforming είναι). Αν το τερματίσεις στο crushing παίρνεις αυτομάτως όλα τα τρόπαια τερματισμού (easy-normal-hard).. Τα υπόλοιπα είναι τα ίδια σε οποιαδήποτε δυσκολία και αν τα κάνεις.
Λέω να ξανανοικιάσω το uncharted 2 για να πάρω το πλατινένιο. Όμως, δεν ξέρω πόσο καιρό θα μου πάρει. Μάλλον θα άφήσω τισ δυσκολίες και θα κάνω πρώτα τα υπόλοπα. Πόσο λες να μου πάρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ε ανάλογα ρε και πως παίζεις... Για το 2 δεν ξέρω να σου πω γιατί δεν γνωρίζω το μέγεθός του. Στο 1 πάντως ένα Σαββατο (άντε και Κυριακή) αρκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top