[Off-topic] Ρατσισμός και μετανάστες στην Ελλάδα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Να και ένας σωστός Έλληνας στο Forum! Ξες τη μου τι σπάει περισσότερο από όλα, ότι η χώρα αυτή έχει καταστρέψει τα όνειρα χιλιάδων μεταναστών, και να βλέπεις Έλληνες σαν λορδους 😁 να κάνουν την ζωάρα τους στο London σπουδές κτλπ. Μου έλεγε ο πατέρας μου στο δημόσιο τομέα ο μισθός είναι στα 800 ευρώ, και με λαμογιες οι Έλληνες το ανεβάζουν στα 3000 😁😁😁 ποσό ακόμα θα σας κάνει babysitting η Ευρώπη άραγε? 😁
Nick Young Wtf GIF
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,628 μηνύματα.
Να και ένας σωστός Έλληνας στο Forum! Ξες τη μου τι σπάει περισσότερο από όλα, ότι η χώρα αυτή έχει καταστρέψει τα όνειρα χιλιάδων μεταναστών, και να βλέπεις Έλληνες σαν λορδους 😁 να κάνουν την ζωάρα τους στο London σπουδές κτλπ. Μου έλεγε ο πατέρας μου στο δημόσιο τομέα ο μισθός είναι στα 800 ευρώ, και με λαμογιες οι Έλληνες το ανεβάζουν στα 3000 😁😁😁 ποσό ακόμα θα σας κάνει babysitting η Ευρώπη άραγε? 😁

e-equip_photo8508.jpg
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top