Nintendo DS Βοήθεια για δώρο

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Καλησπέρα!Θέλω τη βοήθειά σας!Θέλω να κάνω δώρο στο ξαδερφάκι μου, 8 μιση ετών, κασσέτα (έτσι λέγονται?) για το εν λόγω παιχνίδι.Ξέρω πως έχει ήδη super mario, batman, pokemon, και δεν ξέρω τι παίζει μ' αυτά.Ούτε από τιμές, ούτε ποιο παιχνίδι να διαλέξω.Στο πλαίσιο έχει τέτοια?Τι να πάρω?Οι τιμές πού κυμαίνονται?HELP! :thanks:
Μπήκα εδώ, αλλά θα 'θελα και τη γνώμη σας.
https://www.nintendo.com/games/guide
-----------------------------------------
Εχμ, θέλω να το αγοράσω μέχρι το Σάββατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Λοιπόν fragl!!Είναι αγόρι ή κορίτσι;
-----------------------------------------
Κοίταξε...Στο Πλαίσιο σίγουρα έχει!!!Έχει και σε Γερμανό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Καλησπέρα!Θέλω τη βοήθειά σας!Θέλω να κάνω δώρο στο ξαδερφάκι μου, 8 μιση ετών, κασσέτα (έτσι λέγονται?) για το εν λόγω παιχνίδι.Ξέρω πως έχει ήδη super mario, batman, pokemon, και δεν ξέρω τι παίζει μ' αυτά.Ούτε από τιμές, ούτε ποιο παιχνίδι να διαλέξω.Στο πλαίσιο έχει τέτοια?Τι να πάρω?Οι τιμές πού κυμαίνονται?HELP! :thanks:
Μπήκα εδώ, αλλά θα 'θελα και τη γνώμη σας.
https://www.nintendo.com/games/guide
-----------------------------------------
Εχμ, θέλω να το αγοράσω μέχρι το Σάββατο...

Θα ήταν προτιμότερο να αγοράσεις κάτι άλλο παρά να του αγοράσεις παιχνίδι. Πάρε του ένα βιβλίο κι ας μην το διαβάσει ή κάνε του δώρο συνδρομή στο ΚΟΜΙΞ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Αγόρι είναι silent-killer, σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις! Chronis_25, από εκπαιδευτικά δώρα άλλο τίποτα...Αυτή είναι η αιτία που θέλω κάτι διαφορετικό τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αγόρι είναι silent-killer, σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις! Chronis_25, από εκπαιδευτικά δώρα άλλο τίποτα...Αυτή είναι η αιτία που θέλω κάτι διαφορετικό τώρα.

Συνδρομή στο ΚΟΜΙΞ τότε.
-----------------------------------------
https://www.komixmag.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Καθώς επίσης το ξέχασε πριν 2 μέρες όταν πήγαμε για μπάνιο στο αυτοκίνητό μου, με πήρε τηλέφωνο να μου το ζητήσει πολύ ευγενικά και χωρίς βιασύνες, θα του το πάω το Σάββατο, και θέλω να του κάνω έκπληξη.Ορίστε, στα είπα όλα.Το ΚΟΜΙΞ είναι καλή ιδέα αλλά για άλλη στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
κοιτα αν θες ψαξε στο ouaou.gr ολο και κατι ωραιο θα βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Το δεύτερο απαιτεί σύνδεση στο internet και δεν έχει.. το πρώτο θα ρωτήσω και στο κατάστημα αν ενδείκνυται για αυτή την ηλικία.Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Αγώνες αυτοκινήτων είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Ναι το need for speed το ξέρω κι απ' το αντίστοιχο για pc.Από πλευράς πολυπλοκότητας λέω.. είμαι λίγο υπερβολική μάλλον!
-----------------------------------------
Μια χαρά είναι!Έχει PEGI rating 7+, δεν το είχα προσέξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Αφου εγώ το παίζω ΄και είναι αρκετα εύκολο με καλα γραφικά και θέλει αρκετο χρόνο γοα να τερματιστεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
παρτου κανα silent hill να πορωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
και να μην κοιμαται για μηνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
σιγα... στην ηλικια του περιπου το επαιζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Δεν θέλουμε να μην κοιμάται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Δεν θέλουμε να μην κοιμάται! :P
παντος καλυτερα θα ηταν να του περνατε κανενα wii οντος αξιζει για την ηλικια του να κουνιεται λιγο μην γινει βαρελακι στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Οκ, του αγόρασα το crash (mind over mutant), δεν είχε στο πλαίσιο το need for speed και βιαζόμουνα, τώρα το θέμα μπορεί να κλείσει!:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top