Lineage2

giorgosss

Νεοφερμένος

Ο giorgosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας..να σας ρωτησω μπορω να αγορασω το lineage στ σπιτι μου?και αν ναι ποσο κοστιζει περιπου?ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δωρεάν είναι. :P (εκτός νομίζω αν θέλεις να παίξεις στον official server αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος... διορθώστε με!!)

Υπάρχουν πάρα πολλοί server για να παίξεις... Σε κάθε server είναι διαφορετικά παιδιά που παίζουν, υπάρχουν server που παίζουν παιδιά μόνο από μια συγκεκριμένη χώρα π.χ. από την Ελλάδα.. Θα πρέπει να βρεις ένα server που σου αρέσει, να κατεβάσεις το παιχνίδι και το patch, που είναι διαφορετικό για κάθε server.. Ζήτησε βοήθεια και από κανένα φίλο σου που να ξέρει :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosss

Νεοφερμένος

Ο giorgosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απο που μπορω να το κατεβασω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οι unofficial servers δεν είναι νόμιμοι. Αν θέλετε να συνεχίσετε την κουβέντα μη τους αναφέρετε.

Μπορείς να αγοράσεις το lineage απο οποιοδήποτε κατάστημα έχει παιχνίδια (το 'χω δει σε Πλαίσιο, FNAC κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosss

Νεοφερμένος

Ο giorgosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ποσο κοστιζουν περιπου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

giorgosss

Νεοφερμένος

Ο giorgosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστω ρε σεις!!!να σας ρωτησω..εσεις σε τι server παιζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
ευχαριστω ρε σεις!!!να σας ρωτησω..εσεις σε τι server παιζετε?

Παρακαλώ! :)

Παλιά έπαιζα άρχον και μμλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιξτε τα Free να μην ειστε και παρανομοιιι η αλιως WoW εγω επαιζα WoW αλλα τωρα απιζω requiem το ισως πιο βιαιο μμο :Dοταν αποτελειονεις τα μομπς τα αποκεφαλιζεις και κατρακυλανε τα κεφαλια και μιλαμε για ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εγω επαιζα Elite (x45 και x10),Pilgrims(x10) και σε κατι PVP servers αλλα σταματησα Λογο Πανελληνιων και λογο καποιον Προβλημάτων με τον Υπολογιστη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top